SPIN

9/15.I. XXVII Przegląd Zespołów Kolędniczych

Aneta Borkowska piątek, 13 stycznia 2012, 13:40 Wydarzenia, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 9 i 15 stycznia o godz. 10. na XXVII Przegląd Zespołów Kolędniczych.

Prezentacja kolędowania i widowisk obrzędowych południowego Podlasia i wschodniego Mazowsza. W „Kolędnikach” biorą udział zespoły ludowe, amatorskie i szkolne: dorośli, dzieci i młodzież.

ab

Komentarze (1)

  1. miniStrant dodano 10 lat temu

    Jak wynika z historii Kościoła, data urodzin Jezusa (o ile taki był w/g Tacyta to nie) to 17.04 bez roku. W/ g Mat to wiek 6 lub 8. Dlatego Konstantyn ( poganin) zwany Wielkim ustalił w 325 roku datę taką sa.mą jak Bóg pogański Mitra. Bóg Mitra jak podaje historia też nie miał biologigznego ojca Czy teraz, kiedy wiemy, że to dogmat religijny, który nie ma poparcia historycznego musi być tak obchodzony. Trzej królowie, o których tak walczył Kościól to też farsa. W Bibli o nich się nie pisze tylko o męrcach. Gdyby Ci mędrcy przybyli tak jak chce kler to Jezus by raczkował. Tak na marginesie mówi się o kadzidle, mirze, a gdzie podziało się złoto, które przyniusł jeden z medrców??Tak to poganin ustalił święto katolikom czy się katolicy tego nie wstydzą? Wychodząc z załóżenia nawet kłamstwo dla dobra Kościoła to się opłaca (kasa) nie śmierdzi.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?