SPIN

„Malowane Słowem i Obiektywem” – spektakl

Aneta Borkowska piątek, 20 stycznia 2012, 15:24 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 30 stycznia o godz. 18. do Sali Białej na spektakl „Malowane Słowem i Obiektywem”, łączący prozę Urszuli Gronowskiej z jednoczesną prezentacją fotografii Jacka Zaima.

„Malowane Słowem i Obiektywem” to spektakl ściśle autorski. Spektakl łączący w sobie kilka form prezentacji jest nowością na rynku kultury. Autorzy opracowali własną formułę spektaklu, w którym na ”żywo”prezentują swoje dokonania w dziedzinie fotograficznej i literackiej, łącząc je w jeden spójny tematycznie spektakl, tym samym zapraszając widzów do wejścia w ich własny świat artystycznej wizji i wyobraźni, zainteresowań i inspiracji.

Projekt zawiera dwadzieścia odrębnych kilkuminutowych pokazów oscylujących wokół tematyki przemijania i fascynacji zjawiskami natury, zestawionych w bloki tematyczne, dobierane w zależności od zapotrzebowania i miejsca prezentacji.

Z opinii widzów, którzy już obejrzeli spektakle wynika, że dają one odbiorcy wiele wrażeń natury emocjonalnej, wywołując wzruszenia i chwile refleksji. Budzą przeżycia estetyczne, odświeżają wspomnienia, skojarzenia i marzenia.

Wstęp na spektakl bezpłatny.

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?