SPIN

Koncert Maleńczuk Trio

Aneta Borkowska piątek, 27 stycznia 2012, 10:41 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na standardy muzyki pop–jazzowej w walentynkowych aranżacjach. Koncert w wykonaniu muzyków: Janusza Maleńczuka – perkusja, wokal, Michała Urbaniaka – fortepian oraz Krzysztofa Słomkowskiego – kontrabas odbędzie się 13 lutego o godz. 19. w Sali Białej.

Janusz Maleńczuk to artysta wszechstronny – bierze czynny udział w wielu projektach muzycznych o różnym stylu, od Jazzu po Heavy Metal. Wokalista obdarzony jest charyzmatycznym i aksamitnym głosem, którym zachwycił już niejedno jury festiwali i konkursów muzycznych – jest m.in. laureatem „Szansy na sukces”, finalistą Sopot Festival, zdobywcą Grand Prix Piosenki Angielskiej w Brzegu.

Maleńczuk jest również front-manem formacji coverowej SILK, w której występuje z programem THE BEST OF QUEEN (jedyny polski zespół rekomendowany przez Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Queen w Wielkiej Brytanii). Na co dzień studiuje w Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale instrumentalistyka jazzowa.

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?