SPIN

I Karnawałowy Maraton Kulturalny

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 stycznia 2012, 16:50 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na I KARNAWAŁOWY MARATON KULTURALNY czyli żywiołowo – kulturalne zakończenie karnawału.

12 lutego (niedziela) o godz, 18.30 –  MUZYCZNE UNIESIENIA – NAJPIĘKNIEJSZE ARIE MIŁOSNE w wykonaniu OrkiestrySymfonicznej Miasta Siedlce, solistów. Dyrygent: Mariusz Orzełowski. Wśród uczestników koncertu zostan rozlosowane 3 kolacje dla 3 par w Cafe Brama Teatralna. Bilety: 20 zł/os.

13 luty (poniedziałek) –  MIŁOSNY PROLOGDziadek do Orzechów,  godz. 10. – spektakl dla uczniów (spektakl sprzedany),
godz. 18.30 – spektakl  wieczorny dla wszystkich (spektakl sprzedany),

14 luty (wtorek) – MAGICZNE WALENTYNKI Dziadek do Orzechów (bilety wg cennika)
godz. 10. – spektakl poranny dla uczniów,
godz. 18.30 – spektakl  wieczorny dla wszystkich              
Dla wszystkich uczestników miła niespodzianka oraz losowanie 3 kolacji dla 3 par w Cafe Brama Teatralna;

15 luty (środa) – OSTATNI w tym KARNAWALE „DZIADEK do ORZECHÓW” (bilety wg cennika)
godz. 8.30/11.30 – spektakle poranne dla uczniów (spektakle sprzedane),
godz. 18.30 – spektakl  wieczorny dla Wszystkich, dochód ze spektaklu przeznaczony na cele charytatywne;

16 luty (czwartek) o godz. 18.30 – KARNAWAŁ  Z FOLKLOREM, czyli    „Hulaj dusza, piekła ….!!!”. Karnawałowy KONCERT Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „CHODOWIACY” im. Alicji Siwkiewicz. Na zakończenie koncertu słodka niespodzianka!!!. Bilety: 20 zł/os.

17 luty (piątek) o godz. 18.30 – KARNAWAŁ …nie do końca SYMFONICZNIE… Koncert „TEATR ES – SYMFONICZNIE” z udziałem Teatru ES, Chóru Miasta Siedlce i Orkiestry Symfonicznej Miasta Siedlce. Gościnnie solo sopran Izabella Jaszczułt – Kraszewska. Dyrygent: Mariusz Orzełowski.  
Koncert jest powtórzeniem Gali Zmiany Nazwy na Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Bilety: 20 zł/os. Na zakończenie koncertu słodka niespodzianka!!!

18 luty (sobota) o godz. 18.30 – KARNAWAŁOWY DANCE. Karnawałowy koncert w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance, Formacji Tanecznej Caro Dance oraz Szkoły Tańca Caro Dance. Znakomita muzyka, fantastyczne choreografie, rewelacyjne pokazy taneczne. Bilety: 20 zł/ os. Na zakończenie koncertu słodka niespodzianka!!!

19 luty (niedziela) o godz. 17. – KUSAKI… w RESTAURACJI „JANUSZ”. XIX Prezentacje Ludowych Zwyczajów Zapustnych „Kusaki”. Wiele niespodzianek, degustacja potraw zapustnych. Bilety: 7 zł/ os. (ilość miejsc ograniczona)

20 luty (poniedziałek) o godz. 18.30 – SUPER ROCK CARNIVAL. Koncert Grupy Rockowej „NORViD” (dawne Vanity). Bilety: 10 zł/os.

21 luty (wtorek) o godz. 18.30 – KONCERT NA FINAŁ KARNAWAŁOWEGO MARATONU KULTURALNEGOMEGAKONCERT GIGANCI PIOSENKI. Wykonawcy: Marcin Sójka, Aktorzy Teatru ES, Teatr Tańca Caro Dance, Orkiestra Teatru ES. Znakomita muzyka lat 50. i 60. -tych, super aranżacje, rewelacyjne vocale, fantastyczne choreografie, klimatyczna scenografia!!! Bilety: 20 zł/os.                   
Na zakończenie koncertu słodka niespodzianka!!! i… lampka szampana!!!

WSZYSTKIE KONCERTY, SPEKTAKLE odbywają się  w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31 z wyjątkiem XIX Prezentacji Ludowych Zwyczajów Zapustnych „KUSAKI”, które odbędą się w Restauracji „Janusz” przy ul. Pustej 15.

źródło: CKiS

9 komentarzy

 1. zwierz dodano 10 lat temu

  No! Karnawał prawie jak w Rio !!! Słynna szkoła samby Los Hodoviakos, brazylijski balet Abuelo a Cojones, Zapustas Kusakas Favelas, Mariachi Chorus del Siedlce Silencio… ufff a na koniec MEGAGIGANCI ŚWIATOWEJ PIOSENKI ! Będzie gorąco!

 2. do biednego zwierza dodano 10 lat temu

  biedny ty zwierzaku jesteś ,taki ogląd rzeczywistości bardzo cię musi dreczyć, widać w twoim poście charakterystyczna zawieść , nieszczęscie wręcz że komuś coś się chce robić i to przy pełnych salach w widza…czyżby konkurencja ckis aż tak cierpiała ?

 3. Tamburyn dodano 10 lat temu

  Na wiosnę na plakatach zobaczymy: OSTATNI tej wiosny „DZIADEK do ORZECHÓW” , wiosna Z FOLKLOREM, wiosna, wiosna, ach to ty …nie do końca SYMFONICZNIE…", wiosenny DANCE, SUPER ROCK spring, KONCERT NA FINAŁ wiosennego MARATONU KULTURALNEGO – MEGAKONCERT GIGANCI PIOSENKI. Latem na plakatach przeczytamy: OSTATNI tego lata „DZIADEK do ORZECHÓW”, lato Z FOLKLOREM, lato SYMFONICZNE… itd. itp.

 4. az dodano 10 lat temu

  karnawał jest tylko na wiosnę
  dziadka zagrasz tylko w zimie
  lepiej mieć pomysł niż nie mieć go wcale

 5. zwierz do "do biednego zwierza" dodano 10 lat temu

  1. przeczytaj post tamburyna – nic dodać nic ująć – to jak jeść codziennie przez miesiąc paprykarz szczeciński – w końcu zwymiotujesz
  2. gwarantuję że można zapełnić siedleckie sale czymś innym niż luzem, caro dancem, chodowiakami czy dziadkiem > przykład: kilka miesięcy temu na happysad zabrakło biletów na kilka dni przed koncertem
  3. rozumiem że ośrodki kultury promują siebie przede wszystkim – ale może ludzie z tego miasta zasługują na to żeby zobaczyć czasem na żywo kogoś, kogo widzą tylko w telewizji lub słyszą w radio
  4. (…) nieszczęscie wręcz że komuś coś się chce robić (…) wow! cud argument!
  – Ciesz się, że mi się chce coś robić – tak powiem mojemu szefowi! Ciekawe co odpowie…

 6. az dodano 10 lat temu

  na "Dziadka…" nie ma biletów od miesiąca – prosty rachunek opłacalności – jest popyt, ludziom się podoba
  spektakle teatralne razy 2-3 na miesiąc wcześniej bilety sprzedane, a ceny wiemy, że są duże – jest popyt, występują ludzie z pierwszych stron gazet
  występują artyści, których możesz usłyszeć w radiu lub zobaczyć w tv, np. irena santor, czesław śpiewa, zbigniew wodecki i tak dalej
  trzeba tylko się trochę rozglądać i nie mierzyć wszystkiego swoją miarą, w końcu i tobie "coś podejdzie" – mógłbyś pisać takie rady, kiedy sale byłby puste, a kierownicy na siłe raczyliby nas tym, co mamy w jednym i drugim ośrodku teraz, jak widać – sale pełne, bilety się sprzedają
  jednie mogą, to czytając, dorzucić coś do programu z tych Twoich "kogo widzą tylko w telewizji lub słyszą w radiu" trochę częściej

 7. Kaligula dodano 10 lat temu

  Spoko spoko.
  W telewizji to leci jeden wielki chłam ale jak komuś sie podoba to już jego sprawa ja nie zamierzam na ten temat dyskutować. A żeby sprowadzić "gwiazdy" to nieststy trzeba troche kasy wydać a i tak gwarancji na to że ktoś przyjdzie nie ma i oczywiscie zawsze znajdą sie ludzie któży notorycznie powtarzają wyświechtany frazes: W SIEDLCACH SIE NIC NIE DZIEJE.
  Dziękuje

 8. Jeszcze tylko nieco ponad 2,5 roku... dodano 10 lat temu

  …a zmieni się w Siedlcach prezydent i zapewne dyrekcja CKiS.

 9. az dodano 10 lat temu

  pfff!!
  tylko zaślepiony manią POlityczną może gadać takie bzdury pod tematem o kulturze, której w Siedlcach wstydzić się nie możemy, się dzieje

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?