SPIN

Szóste wzmocnienie w Pogoni

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 stycznia 2012, 15:52 Sport, Wydarzenia

Kolejnym już szóstym zawodnikiem, który zasilił szeregi Pogoni Siedlce jest Dariusz Dadacz (ur. 16.12.1982). Podobnie jak w przypadku pozostałych piłkarzy, Dariusz związał się z Pogonią 1,5 rocznym kontraktem.

Dariusz Dadacz to były obrońca pierwszoligowego Dolcanu Ząbki. W rundzie jesiennej zagrał w 4 spotkaniach. 29 letni zawodnik jest wychowankiem Poloneza Warszawa z którego następnie przeszedł do Dolcanu Ząbki w którym to grał aż 12 lat, zagrał jeszcze epizodycznie w sezonie 2003/04 w Okęciu Warszawa.

Inni nowi zawodnicy siedleckiej Pogoni to: Marcin Rogoziński, Adrian Dziubiski, Hubert Kosim, Maciej Górecki, Andrzej Olszewski.

tekst oraz zdjęcie: Pogoń Siedlce

2 komentarze

  1. Zawisza Czarny dodano 9 lat temu

    "29 letni zawodnik jest wychowankiem Poloneza Warszawa z którego następnie przeszedł do Dolcanu Ząbki z którym to rozegrał aż 12 lat, zagrała jeszcze epizodycznie w sezonie 2003/04 w Okęciu Warszawa" – gramatyka …………..

  2. L dodano 9 lat temu

    Zawisza sam się ogarnij. SPIN napisał:" w którym to grał aż 12 lat, …" a ty prostego tekstu nie umiesz przekopiować pisząc: " z którym to rozegrał aż 12 lat," Jak chcesz kogoś poprawiać to sam odwalaj lipy.A co do meritum Dariusz Dadacz jest wzmocnieniem obrony i o to chodziło.Pozdr dla F 3.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?