SPIN

z sesji: Tomczuk pyta o sale gimnastyczne

Beata Głozak wtorek, 31 stycznia 2012, 10:49 Aktualnie, Wydarzenia

Radny Adam Tomczuk zapytał podczas trwającej sesji miejskiej dlaczego mieszkańcy i media lokalne są wprowadzani w błąd kiedy informuje się ich, że w najbliższym czasie powstanie w Siedlcach druga pełnowymiarowa sala gimnastyczna.

Radny miał na myśli budowaną salę przy ZSP nr 2 a także salę przy siedleckiej „Królówce”. Jak powiedział obie sale nie są pełnowymiarowe. „Dlaczego tak się dzieje i kto za taką sytuację odpowiada?” – zapytał. Radny zapytał dlaczego lodowe figury powstały na placu gen. Wł. Sikorskiego w styczniu kiedy pogoda temu nie służyła.

9 komentarzy

 1. yxz dodano 11 lat temu

  Kolejny. Ostatnie pytanie mnie rozwaliło. Takich mamy radnych, którzy widzą problemy w takich pierdołach.

 2. komentator dodano 11 lat temu

  To o…..m.

 3. adam dodano 11 lat temu

  Te trzy figurki o które się zapytałem na sesji były rzeźbione 3 grudnia i wiadomo było że będzie się utrzymywała dodatnia temperatura .tak też się stało figurki zachowały swój kształt tylko dwie doby.Koszt jaki trzeba było zapłacić wykonawcom to 6800zł i dalej uważasz ,że niepotrzebnie zwróciłem uwagę.

 4. brawo_adam dodano 11 lat temu

  popieram radnego – miał rację, pytając dlaczego wydaje się mnóstwo kasy na coś, co jest od razu pozbawione większego lub mniejszego nawet sensu… szkoda, bo tyle kasy poszło w chwilową uciechę kilkuset dzieciaków na mikołajki… pieniądze rzeczywiście wywalone w błoto…lodowate błoto.

 5. efaster dodano 11 lat temu

  6.800 to jeszcze w miarę jak UM wydał 200 tys. zł. na projekt przebudowy obecnego ratusza, który i tak pójdzie do "kosza”, bo się koncepcja zmieniła i będzie budowany nowy.

  Cóż Kandulski Team to światowa czołówka oni za flaszkę i miskę zupy nie robią. To nie miedzy szkolna scena teatralna (CKiS), że zagonią artystów amatorów i za 100 zł zatańczą. A że zima ciepła a kto to mógł przewidzieć pół roku wcześniej (bo pewno z taki wyprzedzeniem trzeba Kandulskich zamawiać). Cóż zawsze można było odwołać (przepadłaby kaucja) albo nie wiem stawiać namiot kontener, naczepę -chłodnię od tira i sztucznie utrzymywać temp. poniżej zera. Tylko to też kosztuje wynajem, paliwo do agregatów.

  Aby tylko takie pieniądze przeciekały przez UM to ja biorę w ciemno.

 6. ztejsamejstrony dodano 11 lat temu

  Brawo panie radny.
  Pytać trzeba o wszystko. Pytać i wymagać rzetelnej odpowiedzi. Na komisjach nie wyjaśnili, na "koalicji" też nie więc nie można spocząć. Lodowe rzeźby spłynęły a hale stać będą. Wprowadzają mnie w błąd nazywając salę gimnastyczne halami. Z drugiej strony, jak była salka – ciasno i gorąco, jak duża sala- zimno i przewiewnie. Co to znaczy pełnowymiarowa?

 7. yxz dodano 11 lat temu

  efaster – p……u, puknij się w czoło

 8. miniStrant dodano 11 lat temu

  Już pisałem, że Pan Prezydent i Rada Miasta popiera buble budowlane. Jak chwalono salę w Liceum 2 i Prusie. Pan Prezydent nie jest fachowcem i liczy się tylko okazja pokropku. Dlaczego nie ma pełnowymiarowej sali niech teraz sam odpowie. Znowu zmarnowano pieniądze podatnika. Cała Rada z Panem Prezydentem, za marnowanie naszych pieniędzy powinna podać się do dymisji. Dość już marnotractwa naszych dóbr materialnych

 9. miniStrant dodano 11 lat temu

  Już pisałem, że zmarnowano pieniądze podatnika za salę w LO nr.2 i LO nr 1, które tak chwalono powinien ktoś odpowiedzieć. Dość marnowania pieniędzy podatnika

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?