SPIN

z sesji: Tomczuk pyta o sale gimnastyczne

Beata Głozak wtorek, 31 stycznia 2012, 10:49 Aktualnie, Wydarzenia

Radny Adam Tomczuk zapytał podczas trwającej sesji miejskiej dlaczego mieszkańcy i media lokalne są wprowadzani w błąd kiedy informuje się ich, że w najbliższym czasie powstanie w Siedlcach druga pełnowymiarowa sala gimnastyczna.

Radny miał na myśli budowaną salę przy ZSP nr 2 a także salę przy siedleckiej „Królówce”. Jak powiedział obie sale nie są pełnowymiarowe. „Dlaczego tak się dzieje i kto za taką sytuację odpowiada?” – zapytał. Radny zapytał dlaczego lodowe figury powstały na placu gen. Wł. Sikorskiego w styczniu kiedy pogoda temu nie służyła.

9 komentarzy

 1. yxz dodano 9 lat temu

  Kolejny. Ostatnie pytanie mnie rozwaliło. Takich mamy radnych, którzy widzą problemy w takich pierdołach.

 2. komentator dodano 9 lat temu

  To o…..m.

 3. adam dodano 9 lat temu

  Te trzy figurki o które się zapytałem na sesji były rzeźbione 3 grudnia i wiadomo było że będzie się utrzymywała dodatnia temperatura .tak też się stało figurki zachowały swój kształt tylko dwie doby.Koszt jaki trzeba było zapłacić wykonawcom to 6800zł i dalej uważasz ,że niepotrzebnie zwróciłem uwagę.

 4. brawo_adam dodano 9 lat temu

  popieram radnego – miał rację, pytając dlaczego wydaje się mnóstwo kasy na coś, co jest od razu pozbawione większego lub mniejszego nawet sensu… szkoda, bo tyle kasy poszło w chwilową uciechę kilkuset dzieciaków na mikołajki… pieniądze rzeczywiście wywalone w błoto…lodowate błoto.

 5. efaster dodano 9 lat temu

  6.800 to jeszcze w miarę jak UM wydał 200 tys. zł. na projekt przebudowy obecnego ratusza, który i tak pójdzie do "kosza”, bo się koncepcja zmieniła i będzie budowany nowy.

  Cóż Kandulski Team to światowa czołówka oni za flaszkę i miskę zupy nie robią. To nie miedzy szkolna scena teatralna (CKiS), że zagonią artystów amatorów i za 100 zł zatańczą. A że zima ciepła a kto to mógł przewidzieć pół roku wcześniej (bo pewno z taki wyprzedzeniem trzeba Kandulskich zamawiać). Cóż zawsze można było odwołać (przepadłaby kaucja) albo nie wiem stawiać namiot kontener, naczepę -chłodnię od tira i sztucznie utrzymywać temp. poniżej zera. Tylko to też kosztuje wynajem, paliwo do agregatów.

  Aby tylko takie pieniądze przeciekały przez UM to ja biorę w ciemno.

 6. ztejsamejstrony dodano 9 lat temu

  Brawo panie radny.
  Pytać trzeba o wszystko. Pytać i wymagać rzetelnej odpowiedzi. Na komisjach nie wyjaśnili, na "koalicji" też nie więc nie można spocząć. Lodowe rzeźby spłynęły a hale stać będą. Wprowadzają mnie w błąd nazywając salę gimnastyczne halami. Z drugiej strony, jak była salka – ciasno i gorąco, jak duża sala- zimno i przewiewnie. Co to znaczy pełnowymiarowa?

 7. yxz dodano 9 lat temu

  efaster – p……u, puknij się w czoło

 8. miniStrant dodano 9 lat temu

  Już pisałem, że Pan Prezydent i Rada Miasta popiera buble budowlane. Jak chwalono salę w Liceum 2 i Prusie. Pan Prezydent nie jest fachowcem i liczy się tylko okazja pokropku. Dlaczego nie ma pełnowymiarowej sali niech teraz sam odpowie. Znowu zmarnowano pieniądze podatnika. Cała Rada z Panem Prezydentem, za marnowanie naszych pieniędzy powinna podać się do dymisji. Dość już marnotractwa naszych dóbr materialnych

 9. miniStrant dodano 9 lat temu

  Już pisałem, że zmarnowano pieniądze podatnika za salę w LO nr.2 i LO nr 1, które tak chwalono powinien ktoś odpowiedzieć. Dość marnowania pieniędzy podatnika

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?