SPIN

OCZAMI KOBIET: Odrobina nieba

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 lutego 2012, 10:56 Kultura, Wydarzenia

To słodko – gorzki film o życiu i o tym, że lepiej je doceniać jak najszybciej i jak najczęściej. Przepiękna, wzruszająca opowieść o przyjaźni i miłości. Film jednak nie jest typową komedią romantyczną. Bardziej skłania do refleksji niż pozwala widzowi na całkowity relaks przed ekranem. (wedwoje.pl/fdb.pl)

W najbliższą środę (8 lutego) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat „Odrobina nieba”.

Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood – Kate Hudson – wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana – w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów – Gael Garcia Bernal. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku… Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los? Znakomitą obsadę komedii, na której nawet najbardziej niewzruszony widz wielokrotnie sięgnie po chusteczkę, uzupełniają wyróżnione nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej wybitne aktorki komediowe Kathy Bates i Whoopi Goldberg.

Odrobina nieba:
reżyseria: Nicole Kassell,
scenariusz: Gren Wells,
aktorzy: Kate Hudson, Gael García Bernal, Whoopi Goldberg,
gatunek: dramat/komedia/romans,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2011,
czas trwania: 106 minut,

Wyślij do jutro do godz. 18. wiadomość z tytułem filmu, korzystając z zakładki „Napisz Newsa” znajdującej na stronie głównej i wygraj podwójne zaproszenia na film.  Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu.

źródło: NoveKino Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?