SPIN

POLICJA: „Stracony czas” – film profilaktyczny dla młodzieży

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 lutego 2012, 13:54 Aktualnie, Wydarzenia

W ubiegłym tygodniu na terenie Siedlec rozpoczęto zdjęcia do filmu profilaktycznego „Stracony czas” przeznaczonego dla młodzieży.

W sierpniu ubiegłego roku zostało podpisane porozumienie o współpracy w zakresie działań profilaktycznych z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Warszawie. Jednym z działań podjętych w ramach tego porozumienia jest właśnie produkcja filmu profilaktycznego „Stracony czas”. Film ma ukazać młodzieży szkolnej jak nierozważne i ryzykowne zachowania w wieku dorastania mogą skomplikować młodym ludziom życie i zakończyć się pobytem za murami Zakładu Karnego. Pod koniec ubiegłego tygodnia (2-3 lutego) na terenie Siedlec rozpoczęto pierwsze zdjęcia do tej produkcji.

W rolach głównych występują młodzi aktorzy z teatru „FANUM”, który powstał po realizacji na terenie Siedlec programu „Profilaktyka a TY”. Premiera filmu przewidziana jest na 7 marca.

Przedsięwzięcie to realizowane jest przez Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie oraz Komendę Miejską Policji w Siedlcach.

nadkom. Jerzy Długosz, KMP Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?