SPIN

Termomodernizacja „czternastki” do końca października

Beata Głozak środa, 8 lutego 2012, 18:42 Aktualnie, Wydarzenia

W tym roku siedleckie miejskie przedszkole nr 14 przy ul. Mieszka I doczeka się termomodernizacji. Ma ona być wykonana do 30 października a prace wewnątrz budynku potrwają w okresie wakacyjnym. W ramach inwestycji zostanie m.in. przebudowane zadaszenie głównego wejścia, docieplone ściany, odremontowana instalacja wodno – kanalizacyjna a także zainstalowane oświetlenie awaryjne.

bg

2 komentarze

  1. niezainteresowany dodano 11 lat temu

    A nie lepiej te "budę" rozwalić i na tym miejscu pobudować ładne przestronne przedszkole. Może nie byłoby taniej w obecnej chwili ale zapewne w perspektywie kilku lat inwestycja by się zróciła.

  2. teka dodano 11 lat temu

    a co zrobią z grzybem, którym tam wszystko śmierdzi? – przcież, jak to "termouszczelnią" to dzieciaki się poduszą – już teraz trzeba ubrania po przyjściu do domu wietrzyć, albo od razu prać! Dlaczego zamiast ratusza nie planują budowy porządnego przedszkola – to osiedle jeszcze "nie wymiera" – więc przedszkole w tym miejscu na jeszcze długi żywot – widać to po powstającej obok konkrecji 😉

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?