SPIN

Sochacka i Gadomska w ”Sprawie dla reportera”

Beata Głozak czwartek, 9 lutego 2012, 22:07 Aktualnie, Wydarzenia

W dzisiejszej „Sprawie dla reportera”, programie interwencyjnym Elżbiety Jaworowicz emitowanym na antenie telewizyjnej „jedynce” gośćmi są m.in. Anna Sochacka, zastępczyni prezydenta Siedlec i Maria Gadomska, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Jednym z bohaterów dzisiejszego odcinka był pan Krzysztof Krystyan z Siedlec.

Program można obejrzeć na tej stronie „Sprawa dla reportera”

bg

70 komentarzy

 1. luke dodano 9 lat temu

  Szkoda, że wcześniej nie było żadnej informacji. Jak kiedyś w Barbarossie była ta pani, która lubi moczyć włosy w zupie, to TS od razu to nagłośnił. A teraz cisza. Czyżby jakieś obawy? Władze miasta nie były przedstawione w dobrym świetle. Oczywiście program pani Jaworowicz należy oglądać z przymrużeniem oka, bo jej bardziej zależy na rozgłosie, niż na pomocy innym. Ale żeby policja przestrzegała biednego człowieka, przed udziałem w programie, bo może stracić dziecko i dostać mandat za brak szczepienia psa, to już przegięcie.

 2. liq dodano 9 lat temu

  Właśnie tak jest na państwowych posadkach.
  Liczy się pensja z Naszych podatków a kompetencje wychodzą w takich właśnie sytuacjach jak przedstawione w programie.
  Pokazywanie się w glorii chwały na imprezach to kompetencje tych prostaków.350 zł za taką norę???Wstyd.
  Nic dodać nic ująć!!!

 3. cień dodano 9 lat temu

  Mieszkam tu już 45 lat i coś mi się wydaje, że reporterzy nie tylko z tego programu mieliby przez cały rok co nagrywać i pokazywać po parę razy w tygodniu. I tak sobie pomyślałem po obejrzeniu tego programu, że może warto wykorzystać media ogólnopolskie do ukazania całemu światu patologii powszechnie tu panującej.

 4. Kamil_Siedlce dodano 9 lat temu

  Pomyłka jest w artykule sprawa dla reportera nie jest na programie 2 tylko 1…..

 5. Beata Głozak dodano 9 lat temu

  Bardzo dziękuję. Przepraszam za błąd

 6. Marcin dodano 9 lat temu

  Poprawione z błędem w odmianie. A poza tym powinno się pisać "Jedynce" lub Jedynce.

 7. ald dodano 9 lat temu

  Nie rozumiem intencji Pani Jaworowicz : z jednej strony chce pomóc tej biednej rodzinie i temu dziecku a z drugiej strony manipuluje dzieckiem – bo jak rozumiec obecność dziecka przy takich powaznych i momentami drastycznych rozmowach. Przepraszam za okreslenie ale zrobiła z dziecka kukielkę wręczając jej koronę różczkę i cekinowa kurtke nie dbając o to że dziecko jest swiadkiem rozmów których zapewne nie powinno być.

 8. aga dodano 9 lat temu

  nasze Panie nie bardzo wiedziały co maja mówić, jakby nie znały wogóle sprawy

 9. hm dodano 9 lat temu

  Nie podobało mi się-sposób przedstawienia sprawy był bardzo kiepski. W zasadzie lansowawała się w tym programie Doda, dając dziecku starą swoją kurtę, za dużą na nie zresztą i misia, którego ciężko będzie zmieścić w małym mieszkaniu . A Pani redaktor taka dobrodziejka,a daje plastikową koronę za pare złotych. Wszyscy się wyżywali na bezdusznych urzędnikach robiąc sobie reklamę, a co oni zrobili żeby poprawić sytuację tych ludzi. Poza lansowaniem siebie i wydaniem dużych pieniędzy na zrobienie tego programu. Lepiej było te pieniądze przekazać temu człowiekowi, a na pewno byłoby mu lepiej żyć. Kiepski program i tyle.

 10. mieszkanka dodano 9 lat temu

  Kompromitacja obydwu pan na całej linii.Wysyłanie mundurowych ,straszenie,zamiast pomocy to skandal.Wielka pretensja p.wice,że człowiek nie przyszedł,po co miał przychodzić,był u niego ktoś od p.Gadomskiej i powiedział,że nic się chłopu nie należy i wysłali go do kościoła,nawet zaświadczenie dali.To pytam po co miał iść do pani Sochackiej,żeby usłyszeć to samo.Zamiast nasyłać urzędników i policjantów z groźbami ,po otrzymaniu zaproszenia do programu,powinna przysłać urzędników z zapytaniem jak pomóć.ON POWINIEN ROBIĆ TO CO ROBI DOBRZE JAK NA SWOJE WARUNKI CZYLI ZAJMOWAĆ SIĘ DOMEM,ŻONĄ I CHORĄ CÓRECZKĄWidzę go czasami w szkole naprawdę żadna patologia,a to uczucie do dziecka widoczne z daleka

 11. Ona dodano 9 lat temu

  A jak mozemy pomóc? Co jest najbardziej potrzebne? Czy ktos zorganizował jakas zbiórke chociażby ubrań dla tej dziewczynki ? Poprosze o jakies namiary.

 12. jojo dodano 9 lat temu

  SPIN chyba nie oglądał programu. Bohaterkami nie były Panie z urzędu lecz ludzie mieszkający w kamienicy. No może antybohaterkami. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

 13. czytać trudna rzecz dodano 9 lat temu

  Oj a ja widzę że "jojo" nie potrafi czytać ze zrozumieniem 🙂 Wyraźnie jest napisane, że BOHATEREM był pan Krzysztof, a obie panie były jako gość.
  A swoją drogą to oglądałam program i tak mnie wkurza prowadząca bo się prawie święta stała, ciekawa jestem czy pan bohater był w urzędzie po jakąkolwiek pomoc. Czy od razu nie poleciał do TV, bo coś mi się wydaje że tak było. A z tą policją to wierzyć mi się nie chce jakoś. No ale nie wiem.

 14. stock dodano 9 lat temu

  Pani Jaworowicz strasznie pomogła tej rodzinie. Korona i berło z plastiku (pewnie z 5 zł kosztowało) dla "królewny". Doda miś, którego dostała na koncercie i kurteczka. Oczywiście winna jest władza.
  Jaworowicz kłamie, krystian bezczelnie kłamie. Jedna wielka manipulacja. Na miejscu władz Siedlec dałbym mu jakąś robotę. Ciekawe jak długo by popracował? Lepszy cwaniaczek. A po programie Jaworowicz niczego innego nie można było się spodziewać. Totalny brak jakiejkolwiek rzetelności dziennikarskiej. Gdyby taki materiał zrealizował dziennikarz BBC, nigdy więcej by nie pracował w żadnych brytyjskich mediach.

 15. TS marionetki Kudelskiego. dodano 9 lat temu

  Tygodnik sie stoczył. Widocznie Zaczynska przestraszyla, ze znowu Kudelski sie na nia obrazi i jej reki nie poda. I ze nie beda dostaali pieniedzy z UM z reklam, ktore z UM dostarczaja im jako zlecenia. Sprzedajne…

 16. oglądałem dodano 9 lat temu

  do alda, to że Doda dała kurtkę i misia a pani Jaworowicz korone i różdżkę to tylko symbolika mająca swoje dalsze już konkretne efekty w pomocy. Wierzę, że Doda pomoże już poza ekranem i ludzie wrażliwi. Ciekawe czy ald od razu na wizji zadeklarował by im. np. nowe miaszkanie czy wsparcie ze 100 tyś.zł? Takie działanie to jest zasianie ziarna a teraz będą konkretne efekty, zresztą zobaczymy. A co do Dody nie musi się lansowac nie ma drugiej w Polsce piosenkarki tak wylansowanej, chwała jej za to, że była poświęciła czas swoj i wizerunek natomiast nasi z miasta mają tak blisko i tam nie byli. Trzeba zrozumieć przekaz takiego programu. Pozdrawiam

 17. a sochcka wszystko złozyła na sosnowską dodano 9 lat temu

  a sochacka wszystko złożyła na sosnowską.
  Ja podchodzę z dystansem do takich tematów – do ogólnopolskich mediów nie mam zaufania. wątpię żeby sosnowska odesłała z kwitkiem chociaż z drugiej strony to fakt – komunałki to nory za które płaci się tylec co za 2 pokoje w mieszkaniu wląsnociowym w bloku

 18. Andrzej dodano 9 lat temu

  Spin – marionetka Garbaczewskiego i Dobijańskiego. Wszystko napiszą byle dowalić UM. Gratuluję. ten komentarz tyle wart ile powyższy o Tygodniku i tak samo na temat. Ciekawe czy zamieszczą.

 19. ad Andrzej dodano 9 lat temu

  Widać, że nie znasz ani dziewczyn, które tworzą SPIN ani obydwu radnych, bronisz zawzięcie siedleckiej władzy i wszędzie czujesz spisek. człowieku lecz się, bo nie przeżyjesz do wakacji. Jakie dowalenie? Jaka okazja?? Pos…ło cię? to już media nie mogą poinformować, że przedstawiciele władz są gośćmi w programie?? Andrzej – googluj lekarzy specjalistów. Co maja w ogóle do tego garbaczewski, dobijański i dwie dziewczyny ze spinu – tak na marginesie to oni nie pałają sympatią do siebie. rozbawia mnie takie gadanie.

 20. Polka dodano 9 lat temu

  Czy może ktoś ujawnić adres Pana Krzysztofa. Chciałabym przesłać paczkę dla dziewczynki. Jeżeli jest legalne ujawnianie takich informacji to bardzo proszę o adres Pana Krzysztofa do korespondencji.

 21. Bezpartyjna dodano 9 lat temu

  Wystarczy drobny artykuł a wszyscy od razu o polityce.. Kto lepszy to gorszy… Dla mnie partia nie jest ważna, wszędzie są tacy sami… ale gadka Pani Sochackiej, że to wina jej poprzedniczki to pop prostu żenada! Zawsze winny jest ten, który już nie pracuje. Teraz będą w partiach "przeżywać" ten program ale mam nadzieję, że ktoś pomoże stworzyć normalne warunki mieszkaniowe i życiowe dla tej małej dziewczynki. Dzieci nie są niczemu winne i aż za serce ściska jak się patrzy na los Dagmarki, bo ona już ma "zostaje w tyle", ma mniejsze możliwości rozwoju…
  Oby to całe zamieszanie wyszło na dobre….

 22. Polka dodano 9 lat temu

  Ponawiam prośbę. Czy może ktoś ujawnić adres Pana Krzysztofa. Chciałabym przesłać paczkę dla dziewczynki. Jeżeli jest legalne ujawnianie takich informacji to bardzo proszę o adres Pana Krzysztofa do korespondencji. Może na adres e-mail mc74@tlen.pl

 23. Siedlczanin. dodano 9 lat temu

  wstyd dla Siedlec i miasta…

 24. oburzony dodano 9 lat temu

  Spin jak zwykle 1-szy z informacją , która umożliwia wypowiedzenie się społeczeństwa na w/w temat z programu p. Jaworowicz. Brawo tak trzymać dziewczyny , jesteście Nadzieją rzetelnego dziennikarstwa w tym siedleckim grajdołku.No to się przypucowałem :). Ale jak tu ktoś powyzej napisał , takie tematy z Siedlec mogłyby być co tydzień w programie " Sprawa dla reportera" W siedleckim UM nie brakuje " księżycowych " pomysłów, ostatni z tym Ratuszem , jakby nie było innych budynków do zaadoptowania na Urząd na czas remotu obecnego UM.( np. piękny budynek przy Prusa po Policji). Owszem centrum miasta powinno być zagospodarowane bo Pl. Sikorskiego w obecnym stanie jest nijaki, lecz powinno to być miejsce wypoczynku Siedlczan, bo do parku , nad zalew czy na Błonia trochę daleko. Niech zatrudnią speców od architektury krajobrazu i obsadzą zielenią zrobią kwietniki , żeby pachniało latem , ławeczki i fontanny i wszyscy będą szczęśliwi. NIE dlaRatusza!!! Niech lepiej wyremontują kamienice przy Pułaskiego czy Kilińskiego ( – nie wiem gdzie mieszka ten ojciec z córeczką z tego Programu, ale myślę że po widoku komórek to chyba podwórka Pułaskiego- może się mylę).Kilka lat temu był tam tragiczny POŻAR, czyżby już władze zapomniały, że takie tragiczne warunki bytowe sprzyjają nieszczęściom?Jak ogladałem reportaż , to ciarki mnie przechodziły na ten ulatniajacy się dym i czad. TO TEŻ SĄ LUDZIE i mieszkańcy miasta i desperacko walczący OJCIEC o przetrwanie rodziny i chorej córeczki !!! Już DOSYĆ nieszczęść spotkało tą rodzinę !!! Wielki Szacunek dla p. dziennikarza A. Czajkowskiego że podjął ten temat i wspierał pana Krzysztofa w tej walce o byt . A to nie jest jednostkowy przykład ,takich rodzin i ludzi jest w Siedlcach coraz więcej , ubóstwo zagląda coraz częsciej , bieda chodzi po śmietnikach i już nie wzbudza nawet litości. TO NIE TYLKO PATOLOGIA to czasami ubóstwo z różnych przyczyn losowych ! A WY PANOWIE I PANIE z Urzędów ,myślicie tylko o ciepłych posadkach i śnicie o Teatrze i Ratuszu za 80 mln . !!!

 25. X dodano 9 lat temu

  Siedlce, przyjazne miasto:))) Patologia w siedleckich urzędach.

 26. gosia dodano 9 lat temu

  Oglądałam wczoraj program " sprawa dla reportera" i nie moge pojąć jaka musi byc znieczulica wśród ludzi którzy nie pomogli temu panu. A gdzie sąsiedzi!!! A te panie które reprezentowały miasto, jak one mogły tak sie bezczelnie uśmiechać WSTYD!!! Straciłam szacunek do kleru , jak można tak potraktować człowieka!!!! Może gdyby ktoś zainteresował sie wcześniej tym panem i dziewczynką to tamte dzieci tez by dziesiaj żyły!!!!!!!!!!!!!!!! wstyd miasto SIEDLCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 27. ehh.. dodano 9 lat temu

  adres pana Krzysztofa – niechroniony przez TVP – znalazł się w materiale video – obejrzyj sobie jeszcze raz materiał na TVP i będziesz miała.

 28. marek dodano 9 lat temu

  WSTYD SIEDLCE , WSTYD SIEDLCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 29. muzyk dodano 9 lat temu

  Szacun dla DODY

 30. do Pola dodano 9 lat temu

  Proszę sobie obejrzeć jeszcze raz program. W piśmie komornika był pokazany dokładny adres.

 31. az dodano 9 lat temu

  widzę, że niewiele trzeba, aby manipulacja medialna wyrobiła niektórym "zdanie" o sprawie – cieszę się natomiast, że ewidentne i perfidnie zmontowane materiały wideo z nagrania zostały przez dużą cześć osób zauważone; jednocześnie nie chcę oceniać sprawy merytorycznie, bo uważam, że krzywdziłbym tym jedną i drugą stronę

 32. i dodano 9 lat temu

  czy ktoś słyszał jakie oczekiwania ma ojciec dziewczynki ?

  ojciec nigdzie nie chodził bo on poprostu nic od nikoga nie chce tak naprawde

  przcież to manipualcja tego pseudo dzinnikarza agresora który próbuje zbic kapitał na rodzinie … dzinnikarz nie dający dokończyć zdania który po chwili odpowiada że on nie przerywał

  brak wiarygodności

 33. misia dodano 9 lat temu

  chce wyslac paczke dla Dagmarki, prosze o namiary arkan21@o2.pl Dziękuje. Pozdrawiam

 34. siedlczanka dodano 9 lat temu

  "Pani Jaworowicz strasznie pomogła tej rodzinie." Pani Jaworowicz nie jest od pomagania rodzinie, jest od przedstawienia problemów zwykłych ludzi. Od pomagania są władze miasta czyli urzędnicy różnych instytucji. A tu było widać, że w ogóle urzędnicy nie znają problemów swoich mieszkańców. Nawet pewnie nigdy nie były w takich kamienicznych "mieszkaniach", a cena za czynsz to po prostu SKANDAL! I jak słusznie ktoś napisał chodzenie do Pani Sochackiej po decyzji MOPSU, że już nic więcej się rodzinie nie należy, jest bezcelowe. Człowiek tylko sobie niepotrzebnie nadziei by nabrał, a potem rozczarowania z takiej "rozmowy" w urzędzie. A te porady żeby nie iść do Jaworowicz to już przekracza wszelkie granice przyzwoitości i demokracji. Dobrze że to pokazali. Że władza demoralizuje to już udowodnione naukowo. Władza siedlecka nie różni się niczym od innych , sobie tylko i swoim znajomym wije gniazdka ciepłe posadki. Pamiętacie jak Pan Prezydent zachwalał i obiecywał, że w siedleckim urzędzie ludzie z PISu to są ludzie o nieskazitelnych charakterach? Koń by się uśmiał, ale niektórym mieszkańcom nie jest do śmiechu.

 35. Gadułka dodano 9 lat temu

  Wyrazy uznania dla Pana Adama Gajewskiego za to iż nie bał się ujawnić w jakich warunkach żyją ludzie i jaką pomoc otrzymują od siedleckich władz.Siedleckie władze to jedna wielka klika,pieniądze podatników wydają na imprezowanie, Szanowny Pan Orzełowski to jeden wielki cwaniak,gdy tylko zaczął udzielać się w sprawy miasta to całkiem zignorował szkołę muzyczną w której dawniej pracował i kręcił tak przed dyrektorem że dzwonił do uczniów by zamknęli się w sali i udawali że są zajęcia tak samo z chórem ,odwoływał zajęcia w ostatniej chwili a później przed dyrektorem udawał ze zajęcia się odbyły,oszust i cwaniak który wreszcie dopchał się do koryta

 36. ald dodano 9 lat temu

  do oglądałem Proszę przeczytaj moja wypowiedź jeszcze raz ale ze zrozumieniem. Nie podważam w niej potrzeby pomocy tej rodzinie, wręcz odwrotnie. Mówię tylko, że dziecko nie powinno uczestniczyć przy takich rozmowach. nie wiem czy masz swoje dzieci ale zadaj sobie pytanie czy chciałbyś aby były świadkiem takich dyskusji.

 37. oburzony dodano 9 lat temu

  Bardzo przepraszam , lecz w emocjach mylnie podałem nazwisko redaktora , oczywiście że chodziło mi o red. Adama Gajewskiego , jeszcze raz gorąco przepraszam , z wyrazami szacunku dla pana redaktora poruszony do głębi tematyką reportażu.

 38. GROZA dodano 9 lat temu

  Ludzie jest 21 wiek jak tak mozna mieszac ,to jest tragedia dla tego Krzysztofa i jego corki ,powinien juz dawno dostac nowe mieszkanie od gminy i pomoc finansowa to jest znieczulica ,slyszy sie tez ze ksieza komedie robia
  jak tak mozna ,kosciol jest dla ludzi a nie odwrotnie skandal .

 39. ups dodano 9 lat temu

  red Gajowski co zrobił aby pomóc rodzinie, ile razy był u p.Krzysztofa lub w jego interesie podejmowal proby pomocy ?

 40. oglądałem dodano 9 lat temu

  Władza żyje w swoim wirtualnym świecie oderwana od rzeczywistości na swych stołkach, które chce utrzymać jak najdłużej i nie widzi już z góry szarego człowieka. Dotyczy to wszystkich rządzących w Polsce.

 41. Joe dodano 9 lat temu

  Urzędnicy są wykonawcami systemu który nie zawsze jes ok ale poniżanie siedlec nie jes ok

 42. bb dodano 9 lat temu

  Szlag może człowieka trafic jak czyta takie komentarze. wszystkiemu winno miasto, urzednicy itp. Nie trawię siedleckich urzedników, ale w tej sprawie jestem po ich stronie. Bo ile można dawać? Mieszkania, zasiłki itp. A co ten ojciec zrobił dla swojej "królewny" po za tym, ze powolał ja do zycia? Przeciez to jest jego dziecko, nie urzedu miasta – czyli nas wszystkich. Kto uważa, że jest skrzywdzony, niech go przygarnie pod swoj dach. Ja nie zgadzam się na to – nie po to ciężko pracuje, płace podatki – aby miasto marnowalo pieniądze na patologie. Bo to jest patologia, nie tylko bowiem alkoholizm nalezy w tych kategoriach postrzegać. Kurator sadowy powinien jak najszybciej umieścic dziecko w rodzinie zastepczej dla jego dobra. Ten ojciec nie nadaje się na ojca, matka tym bardziej. Narobić dzieci to nie sztuka, sztuka dac im mieszkanie, utzymanie, zapewnić leczenie. To jest obowiązek rodziców, a nie miasta. A program Jaworowicz – jak zwykle porażka.

 43. X dodano 9 lat temu

  Do "bb", ciekawe czy byś był w połowie taki twardy jak ten człowiek jakbyś stracił 2 dzieci a żona by wylądowała w psychiatryku.

 44. bb dodano 9 lat temu

  do x. Jestem twarda. Musiałam pokonac razem wieksze trudności w zyciu niż ten pan, równiez śmierć bliskich, białaczke dziecka. I choć jestem kobieta, nieraz brałąm do ręki siekierą, czy jakiś klucz, aby zrobic niezbędne naprawy w domu. Tez pale w piecu i ciężko pracuję , aby żyć i utrzymać rodzine. Ten facet jest ojcem i to on jest odpowiedzialny za swoje dzieci. Tak jak napisaląm na innym portalu: to nie miasto jest winno, że dzieci zmarły, że zona jest w psychiatryku. On ma dla kogo żyć, trzeba zakasać rękawy i brać si e do roboty.

 45. 321 dodano 9 lat temu

  do bb:
  Masz rację. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Dosyć tej ściemy i udawania przez wszystkich jaki on jest nieszczęśliwy. Chciałbym usłyszeć głosy sasiadów w tej sprawie. Oni najlepiej jednak wiedzą: "wiedzą sasiedzi kto na czym siedzi". Jedynie w tej sprawie to żal dziecka.

 46. y dodano 9 lat temu

  A jaki związek ma z tym wszystkim śmierć dzieci i choroba zony??
  Tak jak "bb" nie zgadzam się na to, żeby wszystkim dawać za nic. Za dzieci. Nie masz, nie utrzymasz nie miej – proste. Patologię trzeba zwalczać a nie jej bronic. przeczytaj "x" słowa dyrektorki MOPR – 2000 zł?? WTF ??????? Teraz to urząd powinien skończyć z rozkładaniem na raty po 10 zł/miesięcznie. Prezydencie nie ustępuj !!!!!!!!!!!!!!!

 47. Do X dodano 9 lat temu

  Popieram słowa bb. Każdy dźwiga jakiś krzyż w swoim życiu, jak człowiek decyduje się na dzieci i rodzinę to powinien zastanowić się czy i za co ją utrzyma. Większość normalnych ludzi w Polsce myśli takimi kategoriami, a nie "może jakoś tam będzie, najwyżej znajdzie się jakiegoś dziennikarz, narobi się trochę bałaganu, oczerni się paru urzędników i polansuje się jakaś Doda a Jaworowicz przyczepi nam następną łatkę jako niegospodarnemu miastu".

 48. Kk dodano 9 lat temu

  Zgadzam sie z wypowiedziami,aby skonczyc uzalanie sie nad tym panem. Nie wierze w to ze pracuje za 3zl na godzine. Wystarczy troche zaradnosci. I checi do pracy,wlasnie dla tej krolewny,aby zapewnic jej jakies warunki do zycia. A mieszkanie tak wyglada tez dzieki jego niezaradnosci,bo jednak mieszka tam juz wiele lat i gdyby chcial to by to jakos wyremontowal. A prawda jest taka ze na pewno to iz w siedlcach buduje sie mieszkania komunalne zmobilizowal go do dzialania..tylko czy tedy droga?

 49. miniStrant dodano 9 lat temu

  Taki Urząd Miasta to wstyd, ale i siedlecki klechostan pokazał swoje miejsce. Ile kosztuje wiara, żeby za posłuę tyle płcić. To trgedia tej rodziny dwa pogrzeby dzieci, a byłemu kościelnemu z grubej rury za pochówek wstyd do kwadratu.

 50. koli dodano 9 lat temu

  Obie panie z nienaturalnym uśmieszkiem nie wyjaśniły nic…..no bo co tu wyjaśniać?WSZYSTKO JEST JASNE.ŻENADA.

 51. Ner dodano 9 lat temu

  Wstyd -dla Siedlec i dla tego klechy , drugi wstyd że Siedlce małe miasto , ludzie się znają -a potem w kościele czyta się biblie .i wszystko jasne .

 52. Do wszystkich dodano 9 lat temu

  Takich bb jest bardzo dużo w mieście, nie płaczą, nie użalają się, nie robią sensacji, nie oczerniają innych, po prostu sakasają re kawy i zapie…..ją aby utrzymać bliskich. I to jest prawidłowa postawa. Gratuluję bb wytrwałości i życzą dużo zdrowia.

 53. siedlczanka dodano 9 lat temu

  A gdzie w tym Caritas tak preznie działajacy w Siedlcach , pierwsze miejsce pod względem otrzymanych dotacji subwencji dlaczego nie pomogl. Gdzie ten Klecha parafialny .

 54. XXXX dodano 9 lat temu

  PANIE ZACHOWALY SIE WRECZ BEZCZELNIE, DRWIŁY Z SYTUACJI NIE POTRAFILY
  WYPOWIEDZIEC ZADNEGO SENSOWNEGO ZDANIA.
  SUPER ANTYREKLAMA DLA SIEDLEC.

 55. siedlczanin ekonomista dodano 9 lat temu

  Sochacka miała tak szczery uśmiech jak sprzedawca w macdonaldzie. Błazenada!

 56. Joe dodano 9 lat temu

  Żona była w psychiatryku przed narodzinami dzieci.
  Ludzie z problemamimpsychicznymi nie powinni zakładać rodzin !

 57. Ważne dodano 9 lat temu

  Chciałbym skontaktować sie z Panią Dominika która pomaga rodzinie
  Prosze o kontakt …

 58. zdziwiony dodano 9 lat temu

  Jeśli ktoś ma w domu karaluchy to co robi ? Idzie do Urzędu czy zamawia w firmie dezynsekcję ? Dezynsekcja szkodników w przemyśle spożywczym jest obowiązkowa (rozporządzenie Ministra Zdrowia). W prywatnym mieszkaniu nie. Czy we wszystkich mieszkaniach w tej kamienicy są karaluchy ? Widziałem w tym programie karalucha, telewizor większy od mojego, zestaw tv sat (nie mam), akwarium z rybkami (polarnymi chyba – 10 st. mrozu), i dziennikarza G. z Warszawy (?!) (od faktów "medialnych")… który napisał do Jaworowicz…

  Najbardziej lansowała się Doda z fryzurą a la Tymoszenko. Obie zostały skazane przez Sąd. Tymoszenko – niesprawiedliwie. Doda – niedawno po wyroku – zapraszana jest do telewizji…

  Wszystko jasne…

 59. EKO dodano 9 lat temu

  Program p. Jaworowicz pokazał w nie najlepszym świetle naszą władzę,komentarze też to potwierdzją. Jak widać, media mogą wiele, może warto też pokazać jak w siedlcach jest z demokracją i jak wspiera się społeczników.

 60. emka dodano 9 lat temu

  do Ważne
  na stronie: http://czarymarydladagmary.pl/jak-pomoc/ jest kontakt do Pana Adama. Zadzwoń może Tobie pomoże.

 61. Ważne dodano 9 lat temu

  Kto jest właścicielem konta podawanego na stronie czzrymary… .?

  Chciałbym dokonać wpłaty ale interesuje mnie kto będzie dysponował tymi środkami i kto jest upoważniony do rachunku ..?

  Takie rzeczy powinny byc opisane na stronie ewentualnie jakaś fundacja powinna to firmowych a tak wyglada to lekko niepoważnie.

 62. bb dodano 9 lat temu

  nie ma żadnej fundacji. To najprawdopodobniej jest prywatne konto pana Krzysztofa. Równie dobrze możesz pójść do niego do mieszkania i dać mu te pieniążki (przy okazji sprawdzisz ile prawdy jest w nagraniu), adres tego pana tez jest na stronie. Tylko od podatku tej darowizny nie odliczysz

 63. W dodano 9 lat temu

  Moje prywatne zdanie jest takie ze osoby z zaburzeniami psychicznymi nie powinny zakładać rodzin a zwłaszcza wielodzietnych …

  Cos czuje ze to nie jest konto pana Krzysztofa …

 64. inne tego dodano 9 lat temu

  dla mnie to konto tez jest jakies dziwne bo nie jest jednoznacznie wskazany
  odbiorca (wlasciciel) konta

 65. bb dodano 9 lat temu

  zastanawiam się jaka jest geneza zaintersowania dziennikarza spoza siedlec tą sprawą ? ktoś zna tą historie ?

 66. bb dodano 9 lat temu

  Przepraszam, podpisuję się bb, ale komentarz z 14 lutego godz 9,45 nie jest mój.

 67. miniStrant dodano 9 lat temu

  Wiara Katolicka chyli się sma ku upadkowi Benedykt XVI myśli o dymisji. Ta instytucja żyje z zastraszenia ludzi karmiąc ich niesprawdzonymi dogmatami. Gdyby rozliczyć dokładnie zbrodnie Kościoła to by On nie istniał. Kościoły poszłyby na licytację, a kapelani do roboty. Ktoś wspomniał o Caritasie, jest to instytucja kościelna, która jak Kościół nigdy nie rozliczył się z zebranych pieniędzy przed darczyńcami. Mamy przykład tego Pana, który za pochówek dziecka musiał zapłacić, zaciągając kredyt. Takich jak On są zapewne setki i nikt nie powie otwarcie, że jest oskubany przez dobroczynną instytucję. Panie reprezentujące siedleckie władze w tym programie same nie znały dokładnie tematu i wyglądały na zaskoczone zaistniałą sytuacją. Pani V-ce Prezydent i Pani z Opieki powinne podać się jak najszybciej do dymisji wzorem B XVI, który sobie nie radzi ze swymi podwładnymi. Byłby to dobry przykład dla innych, których przerasta zajmowany urząd.

 68. kierowca dodano 9 lat temu

  Dowcip o bogatym pracowitym i biednym…
  Na uczelni bywa ciekawie…

  http://www.smog.pl/wideo/50594/profesor_opowiada_zarcik

 69. piotr dodano 9 lat temu

  To nie jest tak ludzie dali niby tej rodzinie dużo ale dziecko nadal chodzi głodne i nie dopilnowane .Pan Krzysztof nie szanuje ludzkich pieniędzy bawi się na lewo i prawo kupuje skutery samochody a nie dba o rodzinę ,zostawia żonę chorą w domu z dzieckiem a sam się bawi , ma kochankę której kupuje wszystko a żona i córka ludzie opanujcie się .Ten człowiek drwi z ludzi którzy mu pomagają udaje chorego i kłamie ze wszystkim dlaczego sam Pan Adam Gajewski zerwał z nim kontakt chciał dla niego dobrze ale kasa JEST WARZNIEJSZA.

 70. ja dodano 8 lat temu

  do ald: skończ z tą błazenadą, że dziecko nie powinno być przy takich rozmowach…, ja tylko zapytam, czy dziecko powinno żyć w takich warunkach, atmosferze chorób i umierania najbliższych, czy "takie rozmowy" mogą mu zaszkodzić???? . Oszołomie jeden. Reszta bez komentarza.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?