SPIN

Cztery dni pomocy ofiarom przestępstw

Beata Głozak niedziela, 12 lutego 2012, 18:44 Aktualnie, Wydarzenia

Od 20 do 24 lutego  2012  r. po raz kolejny obchodzony będzie Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Prokuratorzy Prokuratury Okręgowej w Siedlcach oraz prokuratorzy i asesorzy prokuratur rejonowych w Siedlcach, Mińsku Mazowieckim,  Garwolinie,  Węgrowie  i  Sokołowie  Podlaskim w tych dniach pełnić będą dyżury. W ich trakcie udzielą porad prawnych osobom pokrzywdzonym przestępstwem.   

Informacje o dyżurach umieszczone zostaną na tablicach ogłoszeń w siedzibach poszczególnych jednostek oraz na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej Siedlcach:  www.siedlce.po.gov.pl

źródło: PO w Siedlcach/opr. bg

2 komentarze

  1. miniStrant dodano 10 lat temu

    Byłem czterokrotnie okradany i nikt nie złapał złodzieja? Płacę podatki i ci co mają strzec i bronić rozkładają ręce. Po co ten tydzień jak się nie może pomóc poszkodowanym.

  2. Anonim dodano 10 lat temu

    Byłam dwukrotnie z prośbą o pomoc w sprawie nierzetelnie prowadzonego śledztwa w sprawie wypadku drogowego w którym straciłam syna.Za dochodzenie sprawiedliwości organa scigania i wymiar sprawiedliwości zaczał zemste na mężu i taką otrzymałam pomoc.Osoba która zabiła mi syna nie poniosla rzadnej kary nawet nie otrzymała mandatu mój mąz zastały skazany wyrokiem .Dlatego wstyt,dla wymiaru sprawiedliwośc ,że organizowane są takie dni to jest kpina z ludzi pokrzywdzonych.Mam wiele wątpliwości czy jest chociaż jedna osoba która otrzymala pomoc.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?