SPIN

57 miejsce Anny Staręgi w Szklarskiej Porębie

Beata Głozak niedziela, 19 lutego 2012, 21:23 Sport, Wydarzenia
Anna Staręga Fot. AB

Anna Staręga Fot. AB

We wczorajszym biegu narciarskim na dystansie 10 km stylem klasycznym w Szklarskiej Porębie Anna Staręga została sklasyfikowana na 57. miejscu. Zawodniczka UKS Rawa Siedlce ukończyła wyścig z czasem 34 min. 44,9 sek. i straciła do zwyciężczyni Justyny Kowalczyk 6 min. 01 sek.  

We wczorajszym konkursie startowało siedem Polek. Anna Staręga wyprzedziła trzy z nich:  Magdalenę Kozielską (58. miejsce), Emilię Romanowicz (59. miejsce) i Natalię Grzebisz (61. miejsce) przegrywając z Justyną Kowalczyk (1. miejsce), Sylwią Jaśkowiec (46. miejsce) i Agnieszką Szymańczak (47. miejsce).

opr. bg

9 komentarzy

 1. ?????? dodano 9 lat temu

  Jest o czym pisać.

 2. zibi dodano 9 lat temu

  Anna Staręga 57 a brat w Tour de ski zdublowany super !!!!!!!!!

 3. Tomasz dodano 9 lat temu

  5 ostatnich miejsc zajęły 4 Polki – wstyd na cały świat.
  http://goo.gl/0rSCa

 4. *obserwator* dodano 9 lat temu

  Wyniki wynikami, ale grant się z miasta bierze na szkolenie własnych dzieci?..Do tej pory UKS Rawa bierze gruby hajs z kasy miasta na jeżdżenie po Europie na "zawody", "zgrupowania" i inne " eventy"..Niech tam..:-)

 5. to nie koniec... dodano 9 lat temu

  to nie taki sobie mały grancik, tylko ponad 300 tysięcy złotych na rok… mało?

 6. ztejsamejstrony dodano 9 lat temu

  Jednak sukces . Dziewczyna z nizin, z Gołoborza tylko 6 minut za J. Kowalczyk. Oj krytycy.

 7. siedlczanin dodano 9 lat temu

  Nasze miasto z pewnością jest bardzo zamożne skoro takie i inne dotacje kieruje się w nadmiarze dla trenera i CAŁEJ jego rodziny. Już chyba wszystkie kieszenie mają wypchane po brzegi kasą. Szkoda tylko, że wiele innych ważnych spraw Siedlcach niestety się pomija. Ponadto, należy wiedzieć, że nie tylko Starędzy w tym mieście sport uprawiają. Tym drugim też należy się odrobina uwagi i wsparcie finansowe, zwłaszcza, że mają również spore osiągnięcia i nie trenują głównie swoich dzieci.

 8. kibic dodano 9 lat temu

  czy aby napewno nasze miasto stac na finansowanie takich niedacznikow i mzonek o sukcesach sportowych jednej rodzinki?, a moze lepiej wspierac aktywnosc mlodziezy w innych dziedzinach zycia

 9. maszyna do robienia tras dodano 9 lat temu

  to jescze nic teraz podobno dostali pieniadze na maszyne do robienia tras narciarskich za 150 tys. DOBRZE ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?