SPIN

NEWS: Andrzej Sitnik złożył rezygnację

Beata Głozak wtorek, 21 lutego 2012, 09:10 Siedlce, Wydarzenia
Andrzej Sitnik złożył rezygnację Fot. AB

Andrzej Sitnik złożył rezygnację Fot. AB

Jak kilka minut temu dowiedział się portal SPIN Andrzej Sitnik, członek zarządu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce a wcześniej dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siedlcach z dniem wczorajszym złożył na ręce przewodniczącego Rady Nadzorczej ARM Siedlce rezygnację z pełnienia swojej funkcji.  Zapytany przez nas o powody swojej decyzji powiedział, że na razie wstrzymuje się od udzielania jakichkolwiek informacji i komentarzy potwierdzając jednocześnie złożenie rezygnacji.  

Przypomnijmy, że Andrzej Sitnik od 1 stycznia tego roku „zamienił” stanowisko dyrektora OSiR na funkcję członka zarządu ARMS po tym jak Ośrodek Sportu i Rekreacji został zlikwidowany i przejęty przez Agencję.

bg

15 komentarzy

 1. OldSpice dodano 9 lat temu

  pewnie zobaczył jaki burdel maja w tej Agencji i dał sobie spokój…

 2. aaa dodano 9 lat temu

  Chyba członek zarządu Agencji 😉

 3. Beata Głozak dodano 9 lat temu

  Tak oczywiście – członek zarządu 🙂
  Dziękuję

 4. buźka dodano 9 lat temu

  Ktoś mu we łbie namieszał. Sam by tego nie wymyślił.

 5. NOT dodano 9 lat temu

  …pewnie nie chcieli mu myć samochodu…

 6. supermen dodano 9 lat temu

  Pawłowski do odwołania… teraz to już chyba nawet nie będzie żadnych wątpliwości, kto jest najsłabszym ogniwem, kto ma przepalone zwoje w MÓZGU… odwołać cały zarząd.

 7. Kłutnia o kasę, to wszystko dodano 9 lat temu

  Banda ….

 8. penia dodano 9 lat temu

  Powinni dawno tam wysłać kontrolę z inspekcji pracy, sanepidu, nadzoru budowlanego i urzędu skarbowego. Warto by się przyjrzeć co tam się dzieje a za co ci ludzie biorą pieniądze.Już widać że to walka o władze. To nasze wspólne pieniądze są marnowane, ludzie nie mają na chleb a takich się trzyma i płaci niezłe sumki. Jakby była to prywatna firma to co innego atak szkoda kasy. Wystarczy spojrzeć jakie pieniądze przynosi stadion, myślicie że ktoś tu przyjedzie na euro 2012-chyba jakaś bajka, co do budowanego aqua parku to też nie jest dobra inwestycja, nie sprawdziła się w wielu miastach, bo kogo będzie stać chodzić jak ceny idą w górę,czy ktoś z agencji przedstawił jakiś biznes plan? To niedługo się rozwali kwestia czasu albo popadną w jakieś tarapaty!

 9. do Peni dodano 9 lat temu

  Nie znasz zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego. Agencja nie jest autonomiczna. Wsztskie jej inwestycje były akceptowane przez Prezydenta / Miasto Siedlce jedyny współnik. Rada Miasta to wszystko zaakceptowała uchwalając wieloletnie finansowanie i podnoszenie kapitału zakłądowego Agencji. A na marginesie – Pawłowski dawno powinien być – AUT. To arogant i bufon. Dali mu takiego samego Sitnika. Ma jeszcze figuranta od funduszy europejskich /GZIE ONE SĄ/ w Zarządzie. Wniosek – cały Zarząd ARMS WYMIENIĆ.

 10. profesor Ćwiąkalski dodano 9 lat temu

  buraki ogarnijcie się:)Czy droga do rozwoju brnie przez zwolnienia?:)Na miłość boską..narzekadło…mentalność Polaków…

 11. człowiek efastera dodano 9 lat temu

  w imieniu śpiącego efastera oskarżam zarząd ARMS o niekompetencję oraz nieudolne promowanie stadionu, nie – przyjazd ekip gości na mecze jesienią, poza tym spadłem z krzesła i urwała mi się fleczka w szpilce b…bi…biedronka mnie ugryzła na tym stadionie i wogóle to skąd się biorą te drużyny w lidze i kto to ustala?:)I dlaczego ciągle fruwają jakieś F 16, przecież to zamach na VIP ów mogą zginąć:)

 12. obywatel dodano 9 lat temu

  "co do budowanego aqua parku to też nie jest dobra inwestycja, nie sprawdziła się w wielu miastach, bo kogo będzie stać chodzić jak ceny idą w górę,czy ktoś z agencji przedstawił jakiś biznes plan?" absolutnie zgadzam się z penią . Boom na akwaparki już odbija się czkawką budżetową w wielu miastach. to luksus na te czasy, dziura bez dna dla budżetów. Zamiast inwestować w sport i edukację młodych ludzi miasto będzie dopłacać do rozrywek. Stadion już w takim stanie generuje duże wydatki na utrzymanie. Akwaparki powinny być komercyjne tak jak kino. Kogo stać to niech tam chodzi, w szczególnych przypadkach miasto mogłoby tylko dopłacać do biletów. . MIASTO NIE POWINNO DOPŁACAĆ TAK DUŻO DO OBIEKTÓW ROZRYWKOWYCH!!!

 13. ktoś dodano 9 lat temu

  Te inwestycje /stadion , aqua park/ to przerost ambicji Prezydenta Kudelskiego za który zapłacimy wszyscy.
  Prezydent nie myśli o przyszłości młodych ludzi i nie ma pomysłu na pobudzenie gospodarcze naszego miasta. Natomiast jak wielu zauważyło najlepiej wychodzi mu organizowanie imprez okolicznościowych.

 14. efaster dodano 9 lat temu

  nie wiedziałem, że mam swoich ludzi :))

  Nie mniej dziękuje 🙂

 15. obserwuje dodano 9 lat temu

  po Euro 2012 bedzie ogromne bezrobocie. setki tysiecy robotnikow pojdzie na bezrobocie. Stadiony bedą generowały straty także i nasz stadion i aquapark. Ciesze sie i jestem dumny, że miasto sie rozwija i w naszym regionie jest prekursorem w wielu działaniach. Niech mądrzy ludzie obejmują stanowiska, uważam że pan Sitnik był właściwą osobą na swoim stanowisku.
  O reszcie sie nie wypowiadam.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?