SPIN

SMILE w „Podlasiu”

Aneta Borkowska niedziela, 26 lutego 2012, 11:42 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 2 marca (piątek) o godz. 19. na występ kabaretu SMILE. Sala „Podlasie”. Kabaret pochodzi z Lublina. Jest stosunkowo młody, ale zdołał już wyraźnie zaznaczyć swoją obecność na polskiej scenie kabaretowej.

Został dostrzeżony na wielu przeglądach, podobał się publiczności w wielu miejscach. Śmieją się z wielu rzeczy, ich skecze pisze samo życie. Skecze opowiadają o otaczającej nas codzienności, jak supermarket, reklama, szafa, ale także o wizycie u psychologa lub u dentysty. Często wchodzą w interakcję z publicznością, jak na przykład w skeczu „Orkiestra”, który wykonywany jest właściwie wyłącznie przez widzów. Pomarańczowe koszule, to ich znak rozpoznawczy. Są dopiero u progu kariery, ale pną się równo, więc bardzo prawdopodobne, że szybko wejdą na szczyt i zasilą grono największych polskich kabaretów.

Kabaret tworzą:
Andrzej „Duffy” Mierzejewski – człowiek obdarzony przez naturę elastycznym ciałem i gumową twarzą. Na scenie potrafi robić cuda z piłką. Nieźle też dyryguje orkiestrą.
Paweł „Szwagier” Szwajgier – podoba się kobietom. Wygląda na spokojnego i uległego i taki też przeważnie jest. Nie warto go jednak drażnić, bo się zdenerwuje i… nie wiadomo co, bo nikt go jeszcze nie zdenerwował.
Michał „Kinio” Kincel – sympatyczny Misiek, ale tez drapieżny niedźwiedź. Bardzo lubi grać i śpiewać, zwłaszcza dla pewnej Wioli ze stoiska rybnego w lubelskim supermarkecie.

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 w godz. 8-16.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?