SPIN

Turniej „Zima z Jajem”

Aneta Borkowska niedziela, 26 lutego 2012, 10:21 Sport, Wydarzenia

Miejski Klub Rugby zorganizował drugą w tym roku imprezę dla młodzieży z siedleckich gimnazjów. W rozegranym 25 lutego turnieju Rugby Tag „Zima z Jajem” wzięły udział trzy drużyny gimnazjalne. Zwyciężył zespół „Kabanosy” z Publicznego Gimnazjum nr 1 przed „Skorpionami” z PG3 i „Nosorożcami” z PG4.

Rozgrywki były prowadzone systemem dwurundowym, a o zwycięstwie decydowały bezpośrednie mecze pomiędzy drużynami. Żaden zespół nie zakończył turnieju z kompletem wygranych. Zwycięzca turnieju, reprezentujący Gimnazjum nr 1 zespół „Kabanosy” przegrał mecz z „Nosorożcami”, trzecim zespołem imprezy, który z kolei zremisował i przegrał w końcówce ze „Skorpionami” drugą drużyną „Zimy z Jajem”.

Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika otrzymał Partyk Chromiński z zespołu „Kabanosy”, zaś nagroda dla najskuteczniejszego zawodnika trafiła do rąk Patryka Antolika z „Nosorożców”, zdobył on 11 przyłożeń w turnieju. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, a pierwsza trójka trofea i nagrody indywidualne. Wręczali je działacze Miejskiego Klubu Rugby Krzysztof Kisieliński, Grzegorz Pliszka i Wojciech Plichta.

Wyniki:
PG4 Nosorożce – PG1 Kabanosy 5:6
PG3 Skorpiony – PG4 Nosorożce 1:1
PG3 Skorpiony – PG1 Kabanosy 3:7
PG1 Kabanosy – PG4 Nosorożce 4:5
PG4 Nosorożce – PG3 Skorpiony 4:5
PG1 Kabanosy – PG3 Skorpiony 5:3

Klasyfikacja końcowa:
1. „Kabanosy” Publiczne Gimnazjum nr 1 (Patryk Chromiński, Maciej Stefaniuk, Kornel Wereda, Jakub Wyrozębski).
2. „Skorpiony” Publiczne Gimnazjum nr 3 (Mateusz Gadziński, Piotr Leśniak, Adrian Ławecki, Maciej Starczewski).
3. „Nosorożce” Publiczne Gimnazjum nr 4 (Patryk Antolik, Andrzej Kucio, Daniel Piwoni, Daniel Słowicki).

źródło:  Jacek Wierzbicki

4 komentarze

 1. wielbiciel dodano 9 lat temu

  ha ha dwoch trenerow i dziewieciu zawodnikow i to ma byc nowy twor rugby siedlce smieszne to i zenujace robic turniej reklamowac sie panowie z mkr zal mnie was to juz bylo bylo dwoch trenerow i siedmiu zawodnikow i nic pozatym jak dzialalissie w miejskim klubie ja wiem ze lubicie tylko kase i nic wiecej robicie tylko dobra propagande nic pozatym zalosne to wasze dzialanie

 2. kasa nic wiecej dodano 9 lat temu

  powtorka z rozrywki robia to samo co w mks-ie (dobrze ze ich tam nie ma) zenada do niczego sie nie nadaj wzieli kase z miasta i beda mieli teraz czym krecic i tak penie wszystko pojdze na wyjazdy weteranow i ich popijawy !!! a tak wogole to oni lubia sie fotografowac i robic szum w internecie nic poza tym…

 3. mkr to wyzyskiwacze dodano 9 lat temu

  Ja chcialbym przy okazji dodac, ze Panowie "trenerzy" z mkr prowadza treningi glownie ze swoimi dziecmi, badz dziecmi znajomych tylko po to, zeby moc otrzymywac pieniadze z tytulu trenera. Po co im sa pieniadze, jezeli nie wystepuja w zadnych turniejach ogolnopolskich, regionalnych? Ladnie tak brac pieniadze na rozwoj dzieci, a zaspokajac swoje potrzeby zwiazane z zapelnieniem brzuchow alkoholem i strawa podczas wyjazdow za granice do kolegow zza wschodniej granicy?

 4. cała prawda dodano 9 lat temu

  dobrze mówisz jak byli w mks-ie było to samo tylko kasa nic więcej zero sukcesów i zaangażowania…wszystko co osiągneli zawdzięczają maczce bo tylko on potrafił coś zrobić z młodzieżą i to jego wychowankowie coś grali . a tak swoją drogą to 4 działaczy i 9 zawodników na turnieju padaczka .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?