SPIN

POLICJA: Wpadł przez „przypaloną” kolację

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 lutego 2012, 15:36 Aktualnie, Wydarzenia

W miniony weekend (25 lutego) siedleccy policjanci zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Siedlcach 56 – letniego mężczyznę. Poszukiwany wpadł przez kolację, którą zostawił na kuchence, a sam zasnął w fotelu. Zaniepokojeni sąsiedzi myśleli, że w jego mieszkaniu doszło do pożaru.

W sobotę dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony, że w jednym z mieszkań przy ul. Rakowieckiej doszło najprawdopodobniej do pożaru. Na miejsce skierowano patrol interwencyjny. Na szczęście okazało się, że zadymienie klatki schodowej powstało wskutek roztargnienia właściciela mieszkania. Mężczyzna ten nastawił sobie na kuchence posiłek, lecz w międzyczasie zasnął w fotelu. Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia funkcjonariusze sprawdzając dane sprawcy interwencji w policyjnej bazie ustalili, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Siedlcach do odbycia kary pozbawienia wolności. Po usunięciu przyczyn zadymienia klatki przez strażaków właściciel mieszkania trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?