SPIN

POLICJA: Złamał sądowy zakaz po raz siódmy

Aneta Borkowska poniedziałek, 27 lutego 2012, 15:38 Aktualnie, Wydarzenia

W minioną niedzielę (26 lutego) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 26 – letniego mężczyznę, który prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Jednak podczas sprawdzania jego danych w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna ten po raz 7 złamał Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Około godz. 20.45 policjanci na ulicy Brzeskiej zatrzymali do kontroli samochód BMW. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości kierującego nim 26 – letniego mężczyzny okazało się, że jest on pod wpływem alkoholu. Prowadząc auto zatrzymany miał w organizmie ponad 1,2 promila. Podczas sprawdzania jego danych w policyjnej bazie okazało się, że funkcjonariusze mają do czynienia z drogowym recydywistą. Jak wskazywały dane – mężczyzna ten po raz siódmy złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obecnie obowiązuje go do 2016. W najbliższym czasie swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie musiał wyjaśnić przed Sądem.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?