SPIN

Maciek Staręga srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Beata Głozak poniedziałek, 5 marca 2012, 21:38 Sport, Wydarzenia
Maciej Staręga srebrnym medalistą Polski. Fot. AB

Maciej Staręga srebrnym medalistą Polski. Fot. AB

Maciej Staręga, siedlczanin, zawodnik UKS Rawa Siedlce zajął 3. miejsce w sobotnim biegu narciarskim na 50 km techniką klasyczną w 36. Biegu Piastów w Jakuszycach.

Staręga stracił do zwycięzcy zawodów Mariusza Michałka zaledwie 32 sekundy i zakończył bieg z z czasem 2 godziny 13 minut i 38 sekund. Kolejny za Maćkiem Polak Sebastian Glazurek uplasował się na 6. pozycji. Zawody rozegrane w Jakuszycach były jednocześnie mistrzostwami Polski w biegach długodystansowych, zatem siedlczanin został srebrnym medalistą mistrzostw Polski. Po złoto sięgnął Mariusz Michałek a brąz przypadł Sebastianowi Glazurkowi.

bg

5 komentarzy

 1. Pytający dodano 9 lat temu

  W tytule czytam, że Maciek Staręga został złotym medalistą Polski a niżej w tekście już jest srebrnym medalistą Polski, o co tu chodzi?
  Tekst zakręcony ma maxa, trzeba wczytać sie by zrozumieć o co tu chodzi, potencjalny czytelnik takiego tekstu podejrzewam, że i tak nie zrozumiał.

 2. Marcin dodano 9 lat temu

  Oj ten news nieświeży – w Życiu Siedleckim wisi od wczoraj od samego rana. O Kasi Furmaniak i Grzybowskiej też nie macie informacji. Coś słabo ostatnio Panie się spisują…

 3. Beata Głozak dodano 9 lat temu

  Oczywiście – srebrnym medalistą. Dziękuję. P. Marcinie, ale u nas to nie jest informacja niusowa.
  Pozdrawiam

 4. zibi dodano 9 lat temu

  Do Mariusza Michałka stracił zaledwie 32 sekundy
  32 sekundy to jest nokaut i przepaść w tym sporcie

 5. Tomasz dodano 9 lat temu

  32 sekundy na dystansie 50 km klasykiem to nie jest ani nokaut ani przepaść.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?