SPIN

Będzie nowy komendant straży pożarnej w Siedlcach

Beata Głozak czwartek, 8 marca 2012, 09:10 Siedlce, Wydarzenia

Jak poinformował nas oficer prasowy siedleckiej straży pożarnej Adam Dziura ze stanowiska komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach odszedł st. bryg. Tomasz Iwański i oficjalnie przebywa na urlopie.

Wczoraj jego obowiązki komendant wojewódzki przekazał dotychczasowemu zastępcy brygadierowi Andrzejowi Celińskiemu. Nowy szef siedleckiej straży zostanie powołany w ciągu najbliższych 60 dni. Na dziś nieznane są nam przyczyny rezygnacji Iwańskiego.

bg

3 komentarze

 1. observer dodano 10 lat temu

  Na forum TŚ ocenzurowano mi moją wypowiedz więc postanowiłem napisać tu. No cóż TŚ to prywatna gazeta, więc drukuje co chce. Rozumiem to ale myślałem, że mamy wolne media.
  Na forum TS w komentarzach napisałem, że głównym problemem siedleckiej straży pożarnej jest "uzwiązkowienie" i upolitycznienie formacji oraz zarządzanie z tylnego rzędu przez poprzedniego, awansowanego (do Warszawy ) po linii politycznej komendanta. Nie wiem co tak nie spodobało się moderatorowi, że moją wypowiedz wygwiazdkował. Sądzę, że była to osobista znajomość przez moderatora siedleckiej PSP czyli prawda rzeczywista. Szkoda, bo napisałem to w dobrej wierze dla dobra tej formacji, żeby chronić ją przed politykierstwem i presją ludzi z zewnątrz.

 2. strażak dodano 10 lat temu

  Święte słowa observer o tym tylnym rzędzie, święte słowa.

 3. koli dodano 10 lat temu

  DZBAN WODĘ NOSI…AŻ URWAŁO SIĘ UCHO…….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?