SPIN

POLICJA: Ukradł rower z zakupami

Aneta Borkowska czwartek, 8 marca 2012, 15:21 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy policjanci zatrzymali 35 – letniego mężczyznę, który skradł pozostawiony pod jednym ze sklepów rower z zakupami. Skradzione mienie wróciło już do właścicielki.

Dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez jedną z mieszkanek miasta, że podczas zakupów został jej skradziony rower, który pozostawiła przed sklepem. Na rowerze znajdowała się również część zakupów zrobionych przez kobietę wcześniej w innych placówkach handlowych. Skierowani tam policjanci z patrolu interwencyjnego wspólnie z pokrzywdzoną rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niedaleko od miejsca zdarzenia odnaleźli rower, lecz nie było przy nim już nikogo jak też zniknęły z niego torby z zakupami.

Kobieta po odebraniu roweru ruszyła w kierunku miejsca zamieszkania. Podczas jazdy zauważyła jednak idącego chodnikiem mężczyznę z jej torbami. O fakcie tym niezwłocznie zawiadomiła dyżurnego. Chwilę po ponownym zgłoszeniu funkcjonariusze zatrzymali wskazanego przez pokrzywdzoną. Sprawcą kradzieży okazał się 35 – letni mieszkaniec pow. siedleckiego. Wczoraj (7 marca) mężczyzna ten usłyszał zarzut kradzieży, za który grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. Barbra dodano 10 lat temu

    No i zabrakło najważniejszego. Jak się czują torby? 😛

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?