SPIN

POLICJA: Wszczęli awanturę w akademiku

Aneta Borkowska piątek, 16 marca 2012, 12:57 Siedlce, Wydarzenia

Wczoraj (15 marca) siedleccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu siedleckiego, którzy będąc pod wpływem alkoholu wszczęli awanturę z obsługą jednego z siedleckich domów studenta.

Wczoraj około godz. 17.15 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez obsługę jednego z akademików, że dwóch młodych i pijanych mężczyzn próbuje wejść na jego teren. Na miejscu pojawił się patrol interwencyjny. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni byli wcześniej w akademiku, lecz obsługa widząc, że piją i źle się zachowują wyprosiła ich z budynku. Ci po pewnym czasie jednak wrócili. Gdy portierka odmówiła ich wpuszczenia, zaczęli zachowywać się w stosunku do niej wulgarnie i agresywnie.

Obecność umundurowanych funkcjonariuszy nie zmieniła zachowania pijanych młodzieńców. Jeden z nich chcąc wyładować swe niezadowolenie próbował wyrwać stojący przed akademikiem znak drogowy. Funkcjonariusze przewieźli młodzieńców do komendy, gdzie poddano ich badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że obydwaj mają po blisko 2 promile alkoholu w organizmach.

Sprawcami całego zajścia byli 23 – letni mieszkaniec Zbuczyna i 22 – letni mieszkaniec Kotunia. W najbliższym czasie ze swego zachowania będą musieli wytłumaczyć się przed sądem.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

3 komentarze

 1. mr dodano 10 lat temu

  WSI na występach w mieście… BRAWO!

 2. zniesmaczony dodano 10 lat temu

  Wieśniaki won!

 3. Student humanistyki-chwila szczerości dodano 10 lat temu

  nie jestem ambitny wiec poszedłem na humanistykę tylko po to żeby łatwo zdobyć tytuł mgr. Ja jak i większość pseudo filozofów z całej humanistyki jesteśmy za słabi na jakikolwiek kierunek ścisły, nie chce nam się uczyć ważnych prawidłowości więc tylko sobie dumamy i wszystko ma dla nas jakąś wartość merytoryczną.

  pozdrawiam kierunki ścisłe

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?