SPIN

Promocja książki Tomka Markiewicza

Aneta Borkowska piątek, 16 marca 2012, 11:48 Kultura, Wydarzenia

W czwartek (22 marca) o godz. 18.30 w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się promocyjna książki „Siedlce Oczami Gwiazd” Tomasza Markiewicza.

Autora wspierać będą znane postacie polskiego showbiznesu, które pojawią się … w krótkich filmach prezentowanych na telebimie.  Nie zabraknie również niespodzianek na żywo.  Swój udział w promocji  książki potwierdził Rafał Mroczek, a akordeonista zespołu „PodobaMiSię” Marek Stańczuk  napisał  specjalnie dla Tomka Markiewicza piosenkę. Koncert uświetnią swoimi występami  siedleccy  artyści,  aktorzy i tancerze: Marek Stańczuk, Chór Miasta Siedlce, Formacje Caro Dance i Luz, kapela „Chodowiacy”, Olga Manujlik, Natalia Koperkiewicz, Joanna Sójka, Marcin Sójka, Robert Protasewicz. Wstęp wolny.

źródło: CKiS

5 komentarzy

 1. Brat Golec dodano 9 lat temu

  Będę na pewno!!!!

 2. podobamisię to gwiazdy? żarty? bo promują de..... zachowania? wystarczy dodano 9 lat temu

  tekstu posłuchać. Co za czasy, co za media, które takich nazywają gwiazdami.

 3. trzeba czytać ze zrozumieniem dodano 9 lat temu

  jest napisane" "koncert uświetnią swoimi występami siedleccy artyści, aktorzy i tancerze". Gdzie jest napisane, że PodobaMiSie będzie gwiazdą?

 4. PodobaMisię dodano 9 lat temu

  Nie peniają i śpiewają o czym chcą. A nie kulą ogon pod tyłek i skamlą jak cenzura kleru pozwoli. Jakoś się tak stało, że to ich wypatrzono natenczas z naszego grajdołka. Chłopaki czekam na kolejne piosenki!

 5. widze, że dodano 9 lat temu

  plakaty na wszystkich przystankach autobusowych w Siedlcach zrobiły swoje. 10 osób kliknęło lubię to.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?