SPIN

„Stop cenom paliw” Siedlce zaprotestują po raz drugi

Aneta Borkowska poniedziałek, 19 marca 2012, 14:50 Siedlce, Wydarzenia

W sobotę (24 marca) od godz. 12. do 15. odbędzie się w naszym mieście drugi protest kierowców przeciwko podwyżkom cen paliw. Protest, który będzie polegał na jeździe w kolumnie z minimalną dozwoloną prędkością oraz wywieszeniu oznaczeń o proteście rozpocznie się na ul. Warszawskiej i będzie składał się z trzech etapów.

I ETAP: godz. 12. – wyjazd do centrum miasta: Warszawska, Piłsudskiego, Floriańska, Pułaskiego, Armii Krajowej do stacji PKP, ul. Formińskiego, 3-go Maja do Brzeskiej, powrót do centrum miasta: Floriańska, Piłsudskiego, Warszawska i wyjazd w kierunku Warszawy,

II ETAP: pobyt ok. godziny na wylotowych stacjach paliw i bardzo powolne tankowanie,

III ETAP: wyjazd w stronę Warszawy,

Regulamin protestu oraz inne przydatne informacje znajdują się na stronie organizatorów: TUTAJ

źródło: organizatorzy

6 komentarzy

 1. ot paniska.... dodano 9 lat temu

  Czyzby drogi publiczne były ich włąsnością??????? Co za hipokryci!!! A może tez szybko nie potrafią myśleć??

 2. ppp dodano 9 lat temu

  Będę!!!

 3. Piotr 30 lat dodano 9 lat temu

  Do od Paniska : nie paniska tylko przejazd zgodnie z przepisami, a jak tak uważasz to widzę że sam jest(eś) panem i pewnie z urzedu

 4. siedlce dodano 9 lat temu

  Nic to nie da. Jedynie jak najmniej jeździć, tylko w ważnych sytuacjach. Ja przeszedłem na nogi i rower. Wcześniej tankowałem 100 l miesięcznie, a teraz około 50 l. Mam 300 zł w kieszeni, a i zdrowia więcej. Pozdrawiam.

 5. Arril dodano 9 lat temu

  Fajny protest. Protest w obronie kirowców, którzy muszą płacić wysokie ceny za paliwo. A w kogo uderzy najbardziej protest i wywołane nim korki? Oczywiście w kierowców. HA HA HA 🙂 Gratuluję pomysłu.

 6. Nowa Prawica dodano 9 lat temu

  Arril to jak protestować ci co narzekają,że protest nie tak powinien wyglądać albo jest za łagodnie albo za ostro albo narzekają a sami co do czego dochodzi to nie protestują.Więc się pytam jak protestować łagodnie czy na ostro ? bo innej opcji nie ma nie ma 3 drogi nie ma jakiegoś centrum niby tak i tak są 2 drogi i tyle ja obstawiałem,że najpierw łagodnie ale gdy przyjdzie co do czego to uważam,że protesty muszą być ostre jak brzytwa i tylko tak albo aż.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?