SPIN

Igor Leonik w You Can Dance: Jestem tu dopiero od trzech minut

Beata Głozak środa, 21 marca 2012, 22:31 Siedlce, Wydarzenia
Igor Leonik. Fot. Arch. własne IL

Igor Leonik. Fot. Arch. własne IL

Tancerz Formacji Tańca Nowoczesnego „LUZ” i Alternatywnego Teatru Tańca „LUZ” Igor Leonik to kolejny siedlczanin, który dostał się do programu  „You Can Dance – Po prostu tańcz!” emitowanego na antenie telewizji TVN. W dzisiejszym odcinku Igor dostał bilet na warsztaty do Santa Cruz i tym samym dostał się do dalszego etapu programu.

– Jest dużo rzeczy, nad którymi trzeba by było popracować, bo to są ewidentnie zaniedbane rzeczy, ale jest duży potencjał – skomentował występ Igora Michał Piróg. Żadnych uwag nie miała za to Rusin. – Żadne niedociągnięcia mi nie przeszkadzają. Jesteś fajny, jesteś spójny, świetnie wyglądasz, jesteś dobrze zbudowany. Ja po prostu jestem na tak – zakończyła. – Jedynie czego mi brakuje w Tobie to takiego szaleństwa. Jesteś tak strasznie poukładany a ten program wymaga, żeby chociaż od czasu do czasu być szalonym – dodał od siebie trzeci juror YCD Agustin Egurrola. – Ale ja tu jestem dopiero od trzech minut – odpowiedział Igor. – Od trzech minut. No dobrze… Ja bym Cię wziął na dłużej. Jedziesz dalej – skwitował Egurrola.

Kolejnym etapem YCD będzie wybór najlepszej, finałowej 14 – tki, która w występach na żywo będzie walczyć o trzymiesięczne stypendium w szkole, w której trenują m.in.: Lady Gaga, Justin Bieber, Rihanna czy Britney Spears, czyli International Dance Academy w Los Angeles. Poza stypendium zwycięzca programu otrzyma indywidualnego trenera-opiekuna, który będzie czuwał nad rozwojem jego techniki i dalszą karierą w Stanach Zjednoczonych.

O Igorze pisałyśmy już wcześniej: Taniec wywraca moje życie o 180 stopni

bg

23 komentarze

 1. mia dodano 9 lat temu

  Bardzo korzystna prezentacja

 2. YCD dodano 9 lat temu

  a to na Trwampie leci?:)

 3. Grunwalda dodano 9 lat temu

  wyślę na ciebie 1000 sms tylko żebyś zostawał dalej żeby ciebie oglądać

 4. różnica... dodano 9 lat temu

  świetny występ a do tego rewelacyjna, skromna, acz pełna świadomej prezentacji postawa Igora! Od razu widać różnicę pomiędzy skromnym LUZakiem w porównaniu do buty i arogancji niektórych CARO-DANCiarzy…

 5. vic dodano 9 lat temu

  Bravoooo, masz potencjał , wyrazistość i skromność. Tylko żeby ci się w głowie nie poprzewracało tak jak " niektórym" w tym mieście. Cieszę się że to przedstawiciel MOK-u. Sukcesów, sukcesów , sukcesów na niwie TANCA.!!!

 6. naroj dodano 9 lat temu

  brawo igor

 7. byłeś..... dodano 9 lat temu

  Byłeś normalny. BRAWO!!!!

 8. detektyw dodano 9 lat temu

  widać bojówki wysłane, różnica i vic atakują, choć są tą samą osobą – widać kto jest prowodyrem; a Igorowi gratuluję, im więcej usłyszą o Siedlcach i zdolnej młodzieży działającej na różnych niwach tym lepiej!

 9. recenzuje!!!!!! dodano 9 lat temu

  SPIN tak jak TS zaczyna bawić się w urzędników z ul. Mysiej w W-wie. Słowem cenzura działa. A propos – czy aż tak SPIN powinien być "poprawny" wobec rodziny "O"????????

 10. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Do recenzuje!!!!!!
  Już dawno na SPIN zostało napisane, że pod artykułami o LUZ czy CARO DANCE nie będą akceptowane komentarze złośliwe i obrażające jedną bądź drugą formację. I tak też się dzieje.
  Proszę odnosić się do występu Igora, a dodatki na temat tancerzy z CARO DANCE nie są chyba tutaj potrzebne.

 11. detektyw dodano 9 lat temu

  Wyrabiacie sobie opinie sami, a przy okazji Igorowi robicie tyły, na co nie zasłużył. Tyle. Wrzućcie na Luz i pokażcie minimum kultury osobistej w sieci. Komuś z Pięknej puszczają nerwy, tylko po co? Czy druga strona kogoś atakuje? To już państwo oceńcie sami.

 12. do aneta borkowska dodano 9 lat temu

  W takim razie lobbing braci Orzełowskich jest jak najbardziej skuteczny. Lobbing? A może jednak naciski? Żenada.

 13. Beata Głozak dodano 9 lat temu

  Do "do aneta borkowska" – żenadą to były prymitywne wyzwiska jakie pojawiały się pod materiałami o tancerzach obu formacji czy wyliczanie tytułów sprzed 6 lat, które nie interesują 99% siedlczan. Naciski? Proszę nie twierdzić, że Pan/Pani coś wie, bo po prostu tak nie jest. Jeżeli próba powstrzymania "gnojenia" fantastycznej młodzieży, której jedyną winą jest to, że tańczy tam lub siam i zdobędzie tytuł jest żenadą to faktycznie – bierzemy na siebie odpowiedzialność.
  Ciekawa jestem czy chciałby/łaby Pan/i czytać wyzwiska pod adresem swoich dzieci tylko dlatego, że zajęły 1. lub 4. miejsce. To nie są osoby na kierowniczych stanowiskach, nie one odpowiadają za politykę tego miasta lub kraju, nie one zatrudniają i zwalniają, nie one podnoszą cen etc. Ci ludzie „tylko” tańczą i robią lepszą reklamę nam niż wszyscy posłowie, dyrektorzy i prezesi razem wzięci i należy im się szacunek a nie „szmacenie”.
  Może nie o naciskach, ale oczekiwaniach mogłabym napisać tylko po co?
  Ja gratuluję Igorowi występu i życzę mu jak najwięcej sukcesów.

 14. do P.B. Głozak ... dodano 9 lat temu

  Szanowna Pani, czy napisanie prawdy o zachowaniu chłoptasiów z caro densu w jednym z programów – to wyzwisko?????? Czy to jakieś gnojenie "arcytalentów"????? SPIN zabrnął w ślepą uliczkę. Broni niesłusznej sprawy. Ale to wasz portal, stąd możecie wszystko. Tylko czy warto?????????

 15. widz dodano 9 lat temu

  a ja widziałam też tancerza z caro dance w tej edycji ycd ? to jest -Brajan Poniatowski i jakoś nikt się tym nie chełpi ? A może nie warto wylewać dziecka z kompielą ? spin już o tym nie napisał.

 16. do "widz" dodano 9 lat temu

  Brian nie jest Siedlczaninem, a Igor owszem 🙂

 17. vic dodano 9 lat temu

  Na ten konflikt między CKiS a MOK, czyli między Caro Dance i Luz — to Caro Dance sobie zasłużyło !!!Ale to NIE jest winą tancerzy …tylko ich Opiekunów. http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t8771-milosc.i.smierc.w.kamienicy.htm A po takiej lekturze … jestem po stronie Mok-u i Tancerzy Luz-u !! Bo jeśli Ktoś w "ochydny"sposób poniewiera Autorytety Światowego Tańca i sięga czasów sprzed II wojny , upokarza i szydzi z Osoby Honorowego Obywatela Miasta Siedlce, to ja sobie mogę pozwolić na przytoczenie tego linku sprzed 2 lat 12.04.2010r.Bo Igor jako Siedlczanin i wychowanek Luzu jest dla Siedlec ważniejszy i życzę Mu Sukcesów , sukcesów i jeszcze raz sukcesów !!!

 18. ? dodano 9 lat temu

  widać kogoś nadal ponosi tam z Pięknej, a szkoda, bo jak widzimy wszyscy druga strona nikogo nie atakuje, powtórzę się – robicie tyły Igorowi i tyle

 19. ? dodano 9 lat temu

  jaki konflikt ? chyba wymyślony na pięknej,żeby dawać sobie samemu podstawę do bicia piany. czyżby komuś taki "pseudo konflikt " dodawał siły do działania ? żałosne… i smutne dla Igora bo zamiast o jego dobrej prezentacji pisać,ktoś leczy swoje kompleksy sztucznie wymyślając konflikty…

 20. aaa dodano 9 lat temu

  a propo Barajana -to caro dance nie jest z siedlec? a brajan kilka lat tam już chyba tańczy?

 21. ? dodano 9 lat temu

  Przypominam, że na Pięknej nie urzęduje tylko MOK. Pozdrawiam

 22. Piękna 7 dodano 9 lat temu

  Po pierwsze Brajan Poniatowski tańczy w Siedleckim Caro Dance od 2003 roku, jest wychowankiem siedleckiej szkoły tańca. To, że mieszkał w Międzyrzecu Podlaskim, a teraz dojeżdża z Warszawy oznacza tyle, że w Caro znalazł swój drugi dom. Pracuje swoim tańcem na wizerunek Siedlec. Zresztą jak inni sportowcy, artyści, którzy w Siedlcach znaleźli swoją przystań. Kategoryzowanie ludzi na swoich i innych jest uproszczoną formą rasizmu intelektualnego i odejściem od idei wspólnej europy. Brajan tańczy obecnie w „Dziadku do Orzechów”, „w Choreografii Fortepianu”, „w Gigantach Piosenki”.

 23. a dodano 9 lat temu

  w YCD 7 edycja jest jeszcze jeden tancerz -Jakub Frudrychewicz, były tancerz Caro Dance ( teraz ma własna grupę B2B) ale on tez nie może liczyć na to ,że Spin o nim napisze? No tak on też nie jest z Luz-u.. to juz wiemy na czyich usługach jest spin….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?