SPIN

„The Human Experience” – Kim jestem i po co żyję?

Aneta Borkowska piątek, 23 marca 2012, 09:23 Kultura, Wydarzenia

W niedzielę (25 marca) o godz. 17. w Sali Podlasie odbędzie się projekcja amerykańskiego filmu dokumentalnego „The Human Experience” („Wszystko o człowieku”) oraz spotkanie z reżyserem, Charlesem Kinnane III i głównym bohaterem, Jeffreyem Azize.

Film jest zapisem poszukiwań sensu i celu życia dwojga młodych Amerykanów, którzy będąc świeżo po ciężkich doświadczeniach życiowych zaczynają poszukiwać w swoim życiu „czegoś więcej” aniżeli tylko dolarów i kariery. Wyruszając w podróż z Nowego Jorku przez Peru do afrykańskiej Ghany, rozpoczynają niesamowite poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytanie dotyczące każdego młodego człowieka:” Kim jestem i po co żyję?”

Film został nagrodzony trzydziestoma nagrodami na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. za najlepszy film dokumentalny, najlepszy film humanitarny, w Tel Avivie, Nowym Jorku, Florydzie, Rzymie. Nie jest obecny w kinach, ale prezentowany na specjalnych pokazach, takich jak ten.

Rezerwacja miejsc i zakup biletów za symboliczne 5 zł w Stowarzyszeniu Rodzin Abstynenckich „Styl Życia”, Młynarska 19/5 i 7 (świetlica) w godzinach 12-18.30.

źródło: organizatorzy

Komentarze (1)

  1. detektyw dodano 9 lat temu

    Będę na pewno! 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?