SPIN

Akcje PKS Siedlce sprzedane

Beata Głozak środa, 28 marca 2012, 16:11 Aktualnie, Wydarzenia

Firma Retail Provider kupiła dzisiaj 85 proc. akcji PKS Siedlce  za kwotę 9.144.214,15 zł – czytamy na stronie Ministerstwa Skarbu Państwa.

bg

3 komentarze

 1. To są fakty dodano 9 lat temu

  Tchórzewski palcem nie kiwną gdy
  likwidowano siedlecką lokomotywownię .
  Kudelski palcem nie kiwną gdy Minister Skarbu chciał oddać za darmo PKS na rzecz majątku siedlczan.

 2. kal dodano 9 lat temu

  ciekawe czy rzeczywiście będą chcieli galerię budować i gdzie, na partyzantów? A tak a pro po, czy redakcja Spin mogłaby się czegoś dowiedzieć kiedy wmurowanie kamienia węgielnego pod galerię Strusa? Bo miało być w marcu, a przy okazji miała być konferencja prasowa na której mieli ogłosić najemców nowej galerii s.

 3. Baniek dodano 9 lat temu

  Pamiętam , K.Strus mówił w TV również,że w Siedlcach jest niskie bezrobocie,nie wspomniał nawet słowem czy 6 czy 8 tys ludzi dojeżdża pociągiem do stolicy i że jest 4500 bezrobotnych w mieście ,a ilu ludzi zarabia w tej naszej metropoli 1500 brutto,a w galerii podobno mają być same ,,Marki,, i miejsca pracy za 1111 netto .Proponuję zrobić mocne posadzki,aby się za szybko nie wytarły.Siedlce to taka sama zielona wyspa jak cały kraj.A ceny domów w Usa są na poziomie sprzed paru lat,podobno moda idzie z zachodu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?