SPIN

Kolejna klapa z trybuną południową

Beata Głozak środa, 28 marca 2012, 13:25 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj do godz. 10 minął termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym na budowę trybuny południowej stadionu przy ul. Jana Pawła II. Podobnie jak poprzednio nie było nikogo chętnego do budowy trybuny. 

bg

10 komentarzy

 1. ręce opadają....... dodano 10 lat temu

  Pawłowski może do us***ej śmierci ogłaszać i robic wrażenie pracocholika. Nie zmienił SIWZ. Było 1000% pewności iz nikt sie nie zgłosi. Kpi ze wszystkich.

 2. Zawisza Czarny dodano 10 lat temu

  czy ten koleś jest ślepy, skoro nikt nie startuje i to kolejny raz to znaczy, że należy zmienić warunki dopuszczenia to przetargu.

 3. asd dodano 10 lat temu

  Dziękujemy bardzo za nową trybunę Panie Pawłowski…

 4. . dodano 10 lat temu

  Czarna seria porażek naszego prezydenta trwa:)

 5. asas dodano 10 lat temu

  Który to już przetarg kończy się tak jak poprzednie, trzeci? Kiedy w końcu Pawłowski zrozumie, że pora na zmianę warunków przetargu, to jakaś parodia…

 6. Mati dodano 10 lat temu

  Pawłowski i ccccco ttteraz??

 7. Janek dodano 10 lat temu

  Panie Pawłowski, poddaj się Panie do dymisji!

 8. Janek zajmij się żoną dodano 10 lat temu

  bo do mnie wciąż pisze:)

 9. obserwator dodano 10 lat temu

  Wszyscy pod niebiosa wykrzykują, jaki ten samorządowy PiS jest naj. Zobaczymy jakie pieniądze na inwestycje będą w stanie pozyskać dla miasta. Fajnie było Prezydentowi i jego poplecznikom otwierać nowe inwestycje, samemu nic nie robiąc. Zapewne wszystkiemu winny będzie rząd, Tusk, PO. Odkąd PiS siedlecki trzyma stery we własnych rękach nic im nie wychodzi. Wykonawca aquaparku zwinął żagle i podziękował za współpracę, ceny za używanie "Orlików" poszły w górę, nikt nie chce przystąpić do przetargu na budowę trybuny południowej. Pan Pawłowski na PKP będąc w zarządzie też miał podobne wyniki jak teraz, ale wszystko jest niby ok-zobaczymy, jak długo to potrwa?

 10. obserwatorku dodano 10 lat temu

  masz rację ale ciekawią mnie Twoje ,,kompetencje":)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?