SPIN

Droga Krzyżowa ulicami miasta. Uwaga na utrudnienia

Beata Głozak czwartek, 29 marca 2012, 09:32 Aktualnie, Wydarzenia

1 kwietnia głównymi ulicami miasta przejdzie procesja Drogi Krzyżowej. Trasa będzie przebiegała od kościoła św. Stanisława, dalej ulicą Józefa Piłsudskiego potem ulicą Warszawską do ronda im. Marii Skłodowskiej-Curie, a następnie ulicą Monte Cassino aż do kościoła Bożego Ciała. Jak zwykle biorący udział w drodze krzyżowej będą ochraniani przez policję i straż miejską. Początek o godz. 19.

źródło: Diecezja siedlecka/ opr. bg

16 komentarzy

 1. kierowca dodano 12 lat temu

  Napiszcie w jakich godzinach ????

 2. profesor Ćwiąkalski dodano 12 lat temu

  od 7.15 do 9:)

 3. miniStant dodano 12 lat temu

  Kto zezwolił na błazenadę jest to wstyd dla miasta. Ludzie gineli z rąk chrześcijan, a miasto pozwala na promowanie dogmtów. Wiadomo kto rządzi w naszym mieście. Kompromitacja maszej władzy

 4. Magda dodano 12 lat temu

  miniStant – I…a

 5. Beata Głozak dodano 12 lat temu

  Przepraszam – dopisane – kiedy podawałam tę wiadomość nie było informacji o godz.

 6. miniStrant dodano 12 lat temu

  Wracając do mojego komentarza myślę, że to żart 1=szo kwietniowy bo Siedlce to nie wiska z XIX wieku.

 7. manieQ dodano 12 lat temu

  Obawiam się, że to nie żart. To tragiczne, że w miastach w XXI wieku odstawia się takie szopki.

 8. kkk dodano 12 lat temu

  do miniStant
  ludzie nie tylko ginęli z rąk chrześcijan ale i z rąk ludzi innych wyznań, więc najlepiej zabrońmy wszystkim chodzić po ulicach bo to błazenada

 9. do ministranta dodano 12 lat temu

  Mędrzec – nawet nie wiedział, że ma z tyłu przedział

 10. Pan dodano 12 lat temu

  do kierowcy czytaj dokładnie artykuł pisze jak wół o 19

 11. -kręcony- dodano 12 lat temu

  wiadomo już kogo w tym roku ukrzyżują?

 12. bb do ministrant i manieQ dodano 12 lat temu

  Jak widzę przeniesliście swoje frustracje z forum Tygodnika na SPIN. Tam juz ludzie ocenili wasze wypociny, tutaj jeszcze nie. A więc: wedlug was katolicy nie maja prawa wyjść na ulice i publicznie wyznawać swoja wiarę, bo to sredniowiecze, wiocha itd. A geje, lesbijki i inna zbieranina może? Katolikow zamknąć w gettach niech nie wychodza na ulice bo to drazni wasze ateistyczne ego? Otóz mamy demokracje, każdy może demonstrować, maszerować itd. I akurat w tym temacie fakt, że w Siedlcach rządzi PIS nie ma najmniejszego znaczenia.
  Uprzedzając: jestem emerytką (ktoryś z panów zyczyl uczestnikom zlęj (pogody na forum Tygodnika), aby emerytki nie mdlały), niedzielny wieczór spędzam w domu, więc mdlec nie będę, a idiotyczne komentarze świadczą o "kulturze i dobrym wychowaniu" piszących.

 13. emeryt dodano 12 lat temu

  jestem emerytem ale popieram , że rligię ma się w sercu nie na widoku publicznym. prawda, że miliony ludzi zginęło z rąk chrześcijan.

 14. manieQ dodano 12 lat temu

  Tak samo jak napisałem na stronie TS, manifestacje gejów i lesbije też nie są w porządku. A jeśli chodzi o manifestowanie przynależności religijnej, to po prostu uważam, że miejscami do tego wręcz idealnym są kościoły. Jeśli droga krzyżowa na ulicach miasta jest lepsza od tej w kościele, to może zamiast odprawiać msze w kościele, należy to robić na miejskich skwerach? Po prostu mój "wąski, racjonalistyczny umysł" nie jest w stanie pojąć tego po co odprawia się drogę krzyżową na ulicy? A co do kultury, to zostałem ukształtowany na "awangardę współczesnej młodzieży" jak mawiał ksiądz dyrektor o wszystkich absolwentach Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach 🙂

 15. Anonim dodano 12 lat temu

  "Jak zwykle biorący udział w drodze krzyżowej będą ochraniani przez policję i straż miejską. Początek o godz. 19." ale napisane …..czyzby znowu miały przyjechać lewackie bojówki z niemiec?

 16. miniStrant dodano 12 lat temu

  Nie wie, że ktoś nie rozumie problemu drga krzyżowa jest narzucona przez katolików, którzy są od roku 325 zaakceptowani przez Konstantyna Wielkiego. Narzucają swoją wiarę innym. Natomiast Homoseksualiści walczą o swoje prawa wychodząc na ulice miast. Nadmieniam, że wśród homoseksualistów jest 1/3 księży. Czy już wyczerpałem stanowisko poruszane przez osobę, którą zbulwesowałem.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?