SPIN

Koncert Grupy Muzycznej LIMBOS

Aneta Borkowska czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:51 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 kwietnia (niedziela) o godz, 18. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na VI edycję „Tematów muzycznych, których słucha świat”, czyli koncert Grupy Muzycznej LIMBOS – „Muzyczna kultura Europy”.

Grupa koncertuje na terenie całego kraju od 1984 roku. Starannie dobrani artyści, profesjonalni muzycy – instrumentaliści oddani są muzyce z wielką pasją. Grupa LIMBOS prezentuje instrumentalne i wokalno-instrumentalne wersje wybranych utworów, pod cyklicznym hasłem: Tematy Muzyczne Których Słucha Świat. Muzycy LIMBOS posiadają zróżnicowany repertuar oparty na szeroko pojętej historii muzyki: klasycznej, jazzowej, latynoskiej, bluesowej i rockowej – z Polski, Europy i całego świata. Wielkie dzieła wybitnych kompozytorów, odważnie zinstrumentowane i zaadaptowane na potrzeby niewielkiej grupy muzycznej, stawiają artystów przed ogromnym wyzwaniem.

Skład:
Piotr Franczuk – gitara, banjo, mandolina elektryczna, helikon,
Grzegorz Matwiejczyk –  syntezator, akordeon, inst.klawiszowe,  
Leszek Kowalik – śpiew, gitara basowa, tamburyn,
Wiesław Miadziółko – leader – perkusja, ksylofon, inst.perkusyjne,

Koncerty Grupy Muzycznej LIMBOS, to gwarancja dostarczenia publiczności bardzo dobrych, satysfakcjonujących wszystkich słuchaczy doznań artystycznych. Program jest tak skonstruowany, że zawsze są prezentowane uznane w świecie, legendarne przebojowe utwory z muzyki : klasycznej, jazzowej, latynoskiej, bluesowej i rockowej. Dobór efektownego repertuaru, dobre tempo koncertu, profesjonalne prowadzenie programu, no i oczywiście wirtuozi – muzycy, artyści grający z wielką pasją – to zawsze bardzo podoba się publiczności.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6. 

źródło: MOK

Komentarze (1)

  1. koleżka dodano 9 lat temu

    Najlepsze z tego koncertu to jest to, że nie będzie prowadziła go pani Iwona K……k , która psuła cały magiczny nastrój swoim przepitym i przepalonym wstrętnie ochrypniętym głosem.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?