SPIN

Koncert The Leon Hendrix Band

Aneta Borkowska czwartek, 12 kwietnia 2012, 09:39 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie zapraszają 23 kwietnia (poniedziałek) na koncert gwiazdy – Leona Hendrixa oraz na  „Mistrzowskie warsztaty gitarowe” z Chazem de Paolo.

Koncert „The Leon Hendrix Band” odbędzie się o godz. 20. w Sali Widowiskowej „Podlasie”

Leon Hendrix jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą. Oprócz innych projektów muzycznych, w których brał udział, najważniejszym jest oczywiście Hendrix Band. O brzmieniu zespołu decyduje przede wszystkim jego wokal i styl gry na gitarze. „The Leon Hendrix Band” wydał w 2006r. album Keeper of the Flame. Przez ostatnich kilka lat Leon koncertował z zespołem The Magic Carpet Ride grając wiele koncertów. W Polsce wystąpi z repertuarem brata i swoim. Występ będzie wielkim wydarzeniem dla wszystkich fanów rocka oraz Jimiego Hendrixa, którego muzyka na pewno zabrzmi tego wieczoru. Wszystkie swoje utwory Leon poświęca swojemu bratu bo „chce, by Jimi był wiecznie żywy”.

Skład zespołu:
Leon Hendrix (USA) – gitara, wokal
Chaz de Paolo (USA) – gitara, wokal
Łukasz Gorczyca (PL) – gitara basowa
Tomasz Dominik (PL) – perkusja

Bilety w cenie  40 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6. Ilość miejsc ograniczona!

„Mistrzowskie warsztaty gitarowe” z Chazem de Paolo odbędą się o godz. 16. w Akademii Sztuk Piękna 7, ul. Pułaskiego 7 (Pracownia muzyczna, I piętro).

Warsztaty gitarowe poprowadzi Chaz de Paolo. Spotkanie będzie tłumaczone przez lektora. Chaz znany jest przede wszystkim w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych, gra muzykę rockową i bluesową. Przez brytyjski magazyn „Blues Matter’s” został nazwany „jednym z najbardziej obiecujących talentów elektrycznego bluesa XXI wieku”. Mimo swojego młodego wieku, Chaz de Paolo grał już z najlepszymi muzykami bluesowymi. Artysta ma też na swoim koncie trzy solowe albumy, z których debiutancki „Flirtin’ with Blues” był przepustką do występu na koncercie The Tribute to Jimmy Hendrix w Nowym Jorku, do którego zostali zaproszeni wyłącznie najlepsi eksperci gitarowi.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?