SPIN

Koncert Kamila Bednarka

Aneta Borkowska sobota, 14 kwietnia 2012, 08:42 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 18 kwietnia (środa) o godz. 19. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert Kamila Bednarka z zespołem.

Rosnącą popularność zespół zawdzięcza bez wątpienia swojemu wokaliście i liderowi, którym jest Kamil Bednarek. Zdobycie II miejsca w III edycji programu „Mam Talent” pozwoliło mu dotrzeć do naprawdę szerokiej publiczności. Piękna barwa jego głosu w połączeniu z niesamowitą energią dała Kamilowi ogromną rzeszę fanów w całym kraju.

Nagłe osiągnięcie tak dużej popularności dzięki programowi Mam Talent było bezpośrednią motywacją do przyspieszonego wydania debiutanckiego albumu pt. „Szanuj” w listopadzie 2010r., który wg wydawcy już na początku grudnia 2010 r. uzyskał status złotej płyty. W ciągu dwóch kolejnych miesięcy pokrył się podwójną platyną. Jest to absolutny fenomen i ewenement na polskiej scenie muzyki reggae, gdzie płyta „Szanuj” stała się zdecydowanie najlepiej sprzedającym się krążkiem w historii Polski!

Skład:
Maciek Pilarz (perkusja),
Radek Szyszkowski (instrumenty klawiszowe),
Piotr Stanclik ( gitara basowa),  
Piotrek Bielawski (gitara)

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?