SPIN

SKK: Przegrana w pierwszym meczu play-off

Beata Głozak sobota, 14 kwietnia 2012, 18:02 Aktualnie, Wydarzenia

Podopieczni trenera Tomasza Araszkiewicza ulegli w dzisiejszym spotkaniu MKS Dąbrowie Górniczej 77:79 (16:22; 18:19; 13:23; 30:15). Nasi koszykarze przegrali tym samym pierwszy mecz fazy play-off o awans do Tauron Basket Ligi i jutro kolejny raz podejmą MKS. Przypomnijmy, że gra toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Najwięcej punktów w dzisiejszym meczu zdobył nasz kapitan i rozgrywający Radosław Basiński – aż 25. Nie grał Michał Przybylski. 

bg

Komentarze (1)

  1. miniStrant dodano 10 lat temu

    Wiadomo było, że Siedlec nie stać na ekstra ligę. Zamiast budować Akwapark powino si,e zbudować halę widowiskow-sportową, a w niej basen. Wtedy więcej osób by na tym skorzystało. Kto odpowie za marnotrastwo naszych pieniędzy ???
    Przy pratargu na Akwapark nie brano żdnych rekomendacji od firm ubiegających się o budowanie tej inwestycji??? Wiadomo było,już przed przystąpieniem budowy, że ta firma krzak i nie dokończy budowy. Już w Garwolinie były z nią kłópoty. Teraz jak miasto przega z nią sprawę może Pan Prezydent poda się do dymisji???

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?