SPIN

POLICJA: Pijana staranowała dwa samochody

Beata Głozak niedziela, 15 kwietnia 2012, 00:55 Aktualnie, Wydarzenia

W piątek po godz. 15. na ul. Łukowskiej w Siedlcach 58 – letnia mieszkanka gm. Siedlce staranowała swym autem dwa inne samochody. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci kobieta nie chciała poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Zachowywała się wobec nich arogancko i agresywnie. Wszystko wskazuje na to, że w chwili zdarzenia była pod znacznym wpływem alkoholu.

Jak wynikało z relacji osoby zgłaszającej zdarzenie, kierująca VW Golfem uderzyła w tył Audi, który z kolei siłą rozpędu uderzył w poprzedzające go Volvo. Gdy na miejscu zjawili się policjanci stwierdzili, że kobieta kierująca VW jest pod wyraźnym wpływem alkoholu. Miała bełkotliwą mowę, nie potrafiła utrzymać równowagi i czuć było od niej alkohol. Funkcjonariusze chcieli przeprowadzić badanie na jego zawartość w organizmie, ale kobieta  na to nie pozwoliła. Stała się agresywna i arogancka. Policjanci zmuszeni byli przewieść ją do szpitala, gdzie przymusowo pobrano od niej krew do badań. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu wymagała pomocy lekarskiej i została przewieziona do szpitala. Obrażenia nie zagrażają jej życiu i zdrowiu. Sprawczyni za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozić jej może do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Autor: nadkom. Jerzy Długosz; KMP w Siedlcach/opr. bg

2 komentarze

  1. zawsze mówiłem, że baba za kierownicą to kłopoty pewne dodano 10 lat temu

    ale świat staje na głowie

  2. facet dodano 10 lat temu

    No jasne, CHŁOPA pijanego za kierownicą nigdy policja nie spotkała!!!!!!!!!!! Wypadek spowodowany przez CHŁOPA po trzeźwemu lub pijanemu to rzecz niebywała 🙁

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?