SPIN

MKP Pogoń: Przegrana z Lublinem

Beata Głozak niedziela, 22 kwietnia 2012, 01:56 Aktualnie, Wydarzenia

Przegraną zakończyło się sobotnie spotkanie siedleckiej Pogoni z drużyną Motoru Lublin. Nasi piłkarze ulegli na wyjeździe podopiecznym Modesta Boguszewskiego 0:3 (0:2). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Daniel Koczon (4 minuta), Igor Migalewski (37 minuta), Dawid Ptaszyński (77 minuta).

Składy:

Motor Lublin: Oszust – Falisiewicz, Ptaszyński, Karwan, Kursa, Prędota, Niżnik, Pyda (75′ Jankowski), Koczon, Migalewski (82′ Górniak), Czułowski (80′ Szpak)
Pogoń Siedlce: Kozaczyński – Dadacz, Rogoziński, Krystosiak (39′ Steć), Guzek, Rodak, Paczkowski (46′ Marczak), Kosmalski, Kwiatkowski, Dziubiński (81′ Demianiuk), Czerkas (68′ Dziewulski)

bg

4 komentarze

 1. miniStrant dodano 10 lat temu

  Co powiedzą tnerzy? Jak tak dalej będzie na stdionie zabraknie kibiców. Co na to władze klubowe? Tyle pytań bez konkretnej odpowiedzi. Tylu testowanych zawodników i efekty marne. Dwa zwycięstwa i jeden remis + jeden remis z rundy wiosennej rozeganego meczu na jesieni daje osiem pkt na wiosnę. Czy to możliwe, żeby z drużyny odprawiono jenego z lepszych skrzydłówych. Jak ocenią pracę treneów Panowie Pezesi? Kto odpowiada za wyniki zapewne trenerzy, którzy otrzymują płacę za swoją pracę. Jednak myślę, że w tym roku może się zespół utrzyma bo już tzy zespoły z tej grupy zostało zdegradowane. Walka o 13 lub 14 miejsce, bez ambicji to teraz szczyt dla klubu.

 2. futuputu dodano 10 lat temu

  Nie ma co chodzic i ogladac bezladnej kopaniny w wykonamiu pseudo zawodowcow naszej Pogoni ;]

 3. do futuputu dodano 10 lat temu

  jak tak każdy będzie myślał jak ty to nigdy nie będzie widowiska, bo jak kibice nie będą przychodzić to nie będzie kasy i nie będzie piłkarzy.

 4. futuputu dodano 10 lat temu

  Piłkarzy to nie ma juz dawno sa tylko kopacze 😉

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?