SPIN

POLICJA: Uderzył młodą na weselu

Aneta Borkowska poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 12:02 Aktualnie, Wydarzenia

W miniony weekend (22 kwietnia) siedlecka komenda została poinformowana przez 44 – letnią siedlczankę o pobiciu do którego doszło na jej weselu.

Pokrzywdzona jako pani młoda około godz. 5. zgłosiła organizatorce przyjęcia swoje uwagi dotyczące obsługi wesela. Rozmowa między kobietami przerodziła się w awanturę podczas, której jeden z jej uczestników uderzył panią młodą pięścią w oko.

Jak wynika z dostarczonej przez pokrzywdzoną dokumentacji lekarskiej, odniesione przez nią obrażenia są dość poważne. Podczas wstępnych badań stwierdzono u niej odklejenie siatkówki oka. Sprawcy tego przestępstwa grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

20 komentarzy

 1. ja dodano 9 lat temu

  Ciekawe, gdzie odbywało się wesele?

 2. Anonim dodano 9 lat temu

  w …….. (administracja nie może podać nazwy restauracji)

 3. ABC-chleba chce dodano 9 lat temu

  W (administracja nie może podać nazwy restauracji). Wiem coś o tym obsługa do kitu , w łazienkach syf …A jak zobaczyłem jak wygląda kuchnia przez całe wesele nic nie jadłem 😀

 4. Panna Młoda dodano 9 lat temu

  sala ta znajduje się na warszawskim osiedlu przy torach nie chodziło tylko o podawane posiłki lecz o całokształt pieniądze zapłacone były miesiąc wcześniej. W piątek przed weselem po 15 NA SALI A TYM BARDZIEJ W KUCHNI NIC SIĘ NIE DZIAŁO OBRANE BYŁY TYLKO ZIEMNIAKI W KUCHNI BRÓD SMRÓD I MALARIA SZĘDZIE WISIAŁY JAKIEŚ UBRANIA. ZAPEWNIANO NAS ŻE BĘDZIE WSZYSTKO GOTOWE A GDY PO UROCZYSTOŚCI ZAŚLUBIN CÓRKA I GOŚCIE CZEKALI NA PARĘ MŁODĄ NA SALI ZASTAŁA KELNERKĘ W GETRACH I KELNERA KTÓRY DOPIERO SIĘ UBIERAL GDY ZWRÓCIŁA UWAGĘ ZE MŁODZI JUŻ SĄ I TRZEBA NALEWAĆ SZAMPANA STWIERDZILI ŻE MAJĄ CZAS I NIE ONA JEST OD TEGO ABY ZWRACAĆ IM UWAGĘ . GDY ZARZUCIŁA IM BRAK PROFESJONALIZMU POWIEDZIELI ZE W DUPIE BYŁA I G… WIDZIAŁA NATYCHMIAST ZOSTALI WYŻUCENI PRZEZ NIĄ Z SALI A WYCHODZĄC ZABRALI KLUCZ OD CHŁODNI W KTÓREJ ZNAJDOWAŁA SIĘ WÓDKA . TRZEBA BYŁO WYWAŻYĆ DRZWI I ZMIENIĆ ZAMKI PONIEWAŻ OBSŁUGA POWIEDZIAŁA ŻE DO WIEŚNIAKÓW NIE PRZYNIESIE KLUCZA .. KELNERÓW ZAŁATWILIŚMY SAMI BO RODZINA MUSIAŁA SAMA ROZNOSIĆ POSIŁKI I DBAĆ ABY NA SALI NIE BRAKOWAŁO NIC GOŚCIOM. WŁAŚCICIELKA WANDA GAŁCHOWSKA TYLKO CHODZIŁA I SIĘ UŚMIECHAŁA SZYDERCZO.

  W PIĄTEK GDY OŚWIADCZYLIŚMY ŻE JEŚLI NIE BĘDZIE TAK JAK POWINNO BYĆ TO SPRAWĘ NAGŁOŚNIMY DO AKCJI WKROCZYŁ SYN WŁAŚCICIELKI KTÓRY POWIEDZIAŁ ZE JEŚLI COŚ ZROBIMY TO DOPIERO ZOBACZYMY CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO . PO WESELU SYNA NIE BYŁO TYLKO JAKIŚ MĘSZCZYZNA KTÓRY TWIERDZIL ŻE JEST WŁAŚCICIELEM SALI PODCZAS GDY JA DOCHODZIŁAM SWOJEGO A MÓJ MĄŻ ZAJMOWAL SIĘ UPRZĄTNIĘCIEM ALKOCHOLI MĘSZCZYZNA UDEŻYŁ MNIE POCZYN OBOJE SIĘ ZAMKNELI .

  JAK WIDAĆ NIE PRZESTRASZYLIŚMY SIĘ I SWOICH SPRAW DOCHODZIĆ BĘDZIEMY NA DRODZĘ SĄDOWEJ.

 5. ALIK dodano 9 lat temu

  podobno ……………. (administracja nie może podać nazwy restauracji)

 6. Mała dodano 9 lat temu

  A gdzie jest ta sala zeby ostrzegac ludzi przed taką hołotą ,partaczami i prostakami ???

 7. kasia dodano 9 lat temu

  ………… (administracja nie może podać nazwy restauracji) na Węgrowskiej

 8. siedlczanin dodano 9 lat temu

  A PAnnA Młoda to Polka?, bo pisze fonetycznie.

 9. B-P do Siedlczanina dodano 9 lat temu

  Człowieku, gdyby Tobie ktoś tak spiepszył wesele, to być może całkiem zapomniałbyś języka w "gębie". Problem tkwi nie w poprawnej pisowni Pani Młodej, lecz w tym, by zwalczyć chamstwo,wyeliminować z rynku brudasów, którzy nie wiadomo jakim cudem ,trwają w tej branży 🙁

 10. Skrzynka absurdów Siedleckich... dodano 9 lat temu

  Redakcja nie może podać nazwy, ale może podać współrzędne GPS:
  52.1710968018N 22.2445201874E

 11. Super dodano 9 lat temu

  Szkoda, że takich informacji nie podaje policja do opinii publicznej. Ja już co prawda wesele mam za sobą, ale nawet jako gość bym tam trafić nie chciała. Jeszcze bym się nie tak spojrzała i co?

 12. Helper dodano 9 lat temu

  W takiej sytuacji, ze względu na to, że jest to lokal usługowy:
  1. Sprawa w sądzie za pobicie, odszkodowanie za poniesione straty moralne i zdrowotne.
  2. Proponuję lokal zgłosić do kontroli przez Nadzór Budowlany pod względem systematycznych kontroli technicznych, prowadzenia książki obiektu budowlanego itp.
  3. Proponuję lokal zgłosić do kontroli Sanepidu pod względem spełnienia przepisów sanitarno-higienicznych, odpowiednia wentylacja zarówno w sali, jak i w bloku kuchennym (w pomieszczeniu kuchni właściwej obawiam się, że nie posiadają wentylacji zgodnej z przepisami).
  4. Proponuję lokal zgłosić do kontroli przez Straż Pożarną pod względem zgodności z przepisami ppoż.

  W wyniku zaistniałej sytuacji zrobił bym wszystko aby lokal zamknąć raz na zawsze. Zdaję sobie, że to długa droga, lecz możliwa.

 13. wniosek dodano 9 lat temu

  Można by rzec "mądry Polak…" Wiem jak w siedleckim oblężone są domy weselne i z jak dużym wyprzedzeniem trzeba je rezerwować. Być może w wyborze tego lokalu decydował czas, może koszt…? bo na pewno nie opinia, którą można było poznać na forach internetowych lub z poczty pantoflowej. I tak dobrze, że mogliście chociaż zajrzeć do kuchni… Współczuję Pani Młodej za traumę jaką musiała przejść, a gościom zmarnowanej zabawy, ale dzięki Wam może inni nie dadzą się nabrać na usługi tych, których XXI wiek zastał w "kulturowej oborze".

 14. wniosek dodano 9 lat temu

  Re.Helper – można jeszcze dołożyć Urz.Kontr.Skarb. i jeszcze… Przy ich dochodach usuną/załatwią wszelkie ew.usterki a przy pomocy prawników mogą stać się jeszcze pokrzywdzonymi! Jednak by odbudować opinię ? – na to potrzeba lat i wysiłku – biznesowo w Siedlcach, pewnie już nieopłacalne.

 15. wniosek dodano 9 lat temu

  np: http://forumslubesiedlce.frix.pl/temat/62321/czy-ktos-slyszal-cos-o/5

 16. Gość dodano 9 lat temu

  Najdłuższy komentarz piszę panna młoda niby młoda bo miała 44 lata (ta część komentarza nie została zaakceptowana przez administrację, gdyż została uznana za obraźliwą), po trzech rozwodach. W komentarzu pisze tak:A GDY PO UROCZYSTOŚCI ZAŚLUBIN CÓRKA I GOŚCIE CZEKALI NA PARĘ MŁODĄ NA SALI ZASTAŁA KELNERKĘ W GETRACH I KELNERA KTÓRY DOPIERO SIĘ UBIERAL GDY ZWRÓCIŁA UWAGĘ ZE MŁODZI wchodzą ciekawe skąd ona wiedziała co się dzieje na sali jak dopiero na nią jechała. Byłem tam na weselu jedzenie dobre, kucharka jest z jednej z lepszej siedleckiej restauracji. A to goście zaczęli być chamscy do obsługi tego wesela i córka młodej wyszła z pazurami do właścicielki.

 17. ABC dodano 9 lat temu

  Człowieku, jak możesz mówić ,że jedzenie było dobre! I danie -zimny rosół- obrzydliwość, II- surówka z czerwonej, stęchniętej kapusty, na talerzyku 2 kawałki śledzia -reszta cebula itp,itp.Dopóki nie przyszli kelnerzy zamówieni przez drużbę na stołach piętrzyły się puste butelki, brudnye talerzyki. A co to toalety ,to brak słów

 18. Monika dodano 9 lat temu

  Wszystkie Złe komentarze wstawia chyba jedna i ta sama osoba. Dziwne troche ale cóż.;)

 19. Mała dodano 9 lat temu

  Jakie dziwne jakie dziwne??
  Tylko jedna osoba byla na weselu?? To są żarty chyba jakies !!!

 20. magda dodano 7 lat temu

  wierzę w te opinie bo ja 18 dni przed ślubem usłyszałam od właścicielki ze chce cała kasę za wesele bo nie ma za co go zrobić!!!!!!!kto organizuje wesela i chcę pieniądze przed???chyba jakiś kanciarz, ja płace za wykonaną usługę a tak dostanie kase a w dniu ślubu pocałuje klamkę!!!i co wtedy McDonalds???

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?