SPIN

Finał ”Tylko taniec. Got to dance” bez Caro Dance?

Beata Głozak piątek, 27 kwietnia 2012, 22:14 Aktualnie, Wydarzenia

Niestety siedlecki zespół taneczny Caro Dance nie zdobył takiego poparcia telewidzów, aby już dzisiaj znaleźć się finale polsatowskiego tanecznego show „Tylko taniec. Got to dance”. Do finału z dzisiejszego odcinka wybrano Ziemię Myślenicką i Top Toys. Ten wynik niczego nie przesądza, bo siedlczanie mają szansę na zdobycie „Dzikiej Karty”.

7 komentarzy

 1. siedlczanin dodano 9 lat temu

  Całe szczęście.

 2. J. K. dodano 9 lat temu

  Kto oglądał to widział jak zatańczyli, jak podobał się występ publiczności w studiu jak i jury. Kto widział to obejrzał również ponad minutowy materiał o tancerzach i Siedlcach, z którego jestem najbardziej dumny. Przekaz poszedł w Polskę: ludzie z całego kraju (dziewczyna mieszkała 500km od Siedlec) przyjeżdżają tu, by tańczyć: rzucają szkołę i przenoszą się do Siedlec, uczęszczają do naszych liceów, do naszego UPH i tańczą. Szkoda, że się nie udało, jest jeszcze podobno facebook. Tak czy inaczej brawo za taką młodzież, jestem dumny, że oni nie zioną żółcią i zawiścią – tylko tańczą, a robią to naprawdę dobrze jednocześnie promując nasze miasto w Polsce jak i za granicą.

 3. pippp... dodano 9 lat temu

  o widze ,że spin szybko ze złymi wiadomościami o caro ?, ale że z caro startowali w Got to dance a inni z siedlec nie dostali się do pólfinału mimo ,że startowali to już nie był News ??? ha,ha, czyli wszystko jak zwykle, Ale Caro sobie i tak poradzi a 3 i pólmiliona widzów ktora zobaczyła ,ze istnieje Caro w jakimś miasteczku Siedlce na wschodzie -to jest reklama a nie Spin małomiasteczkowy plotkarzyk…ha,ha,ha…

 4. mieszkaniec dodano 9 lat temu

  Do ..pippp Co się czepiasz spinu.To zwykła informacja bez żadnych podtekstów.A czy zapomniałeś ten alert wytłuszczony na czerwono, ze spin nie będzie zamieszczał komentarzy krytykujących zespoły siedleckie.czyżby to za mało, że podejrzewasz redakcję o hiobowe wiadomości? NIE przeszli i KONIEC ! Nie pomogły Telebimy, bo mieszkańcy nie są tak małomiasteczkowi jak ty uważasz i widzą , że to przede wszystkim rodzinne biznesy na bazie tańca.W TS w komentarzu przedstawiono ile to placówek pracuje na Caro dance (szczególnie w Warszawie), więc rodzą się wątpliwości, czy aby napewno siedlczanie mają być sponsorowani z budżetu naCKiS. I to nie ma nic wspólnego z tym ,że reprezentują Caro dance, gdyż idą potem własną drogą i własnymi karierami, pomimo że opłacają sami naukę w tych szkołach tańca.

 5. ciekawski dodano 9 lat temu

  do mieszkańca..żall..mi ciebie ,bo jesteś najwyrażniej ta samą osobą z konkurencji która od tygodni o tym wypisuje gdzie może, czyli boli..? że najlepsi ludzie w Caro chcą tańczyć? A sportowcy sponsorowani z budzetu miasta to sami siedlcznei ? prawei żaden…ale przynoszą miastu wynik..

 6. do maruderów dodano 9 lat temu

  Caro Dance, to duma jaką dla Katalonii jest Barca. Choć i jedni i drudzy nie raz przegrywają. Ktoś się czepia szkolenia i szkół tańca nie ma świadomości, że co roku do warszawy odpływa ogromna ilość siedleckiej młodzieży tańczącej i nie tańczącej. I to właśnie dla nich są te szkoły tańca. Caro Dance w Warszawie, Luzu w Białej Podlaskiej i Łosicach. Przy tym oczywiście uczą sie również inni mieszańcy tych miejscowości. Chyba miło Wam się ogląda tancerzy w YCD i Got To Dance. Od trzech edycji You Can Dance jest znane również z tego że wielu tancerzy Caro tam promowało Caro i Siedlce(Wiola Fiuk, Kuba Mędrzycki, Iza Orzełowska, Eliza Kindziuk, Jakub Piotrowicz Paweł Kulikowski, Sebastian Piotrowicz, Agnieszka Szewczyk, Jakub Pursa, Jakub Frydryciewicz, Brajan Poniatowski) i z Luzu(Bartosz Woszczyński, Igor Leonik).
  Kiedy zdobywają dla Siedlec tytuły Mistrzów Polski, Europy i Świata jest ok. Czym się różnią oni od egipcjanina, który pomaga Pogoni Siedlce zostać w drugiej lidze. Czym się różnią od Agaty Wróbel z Żywca, która broniła barw WLKS Siedlce. Niczym. Naprawdę niczym. Wszyscy oni spełniają swoje marzenia w Siedlcach i jest to najważniejsze. Spotkali tu ludzi za którymi podążają. Największe Państwa, Największe miasta świata rozwijają się bo są otwartymi dla nowych obywateli bez względu na kolor skóry, religię, kulturę. Bierzmy z nich przykład. Wielu obecnych siedlczan kiedyś do nich przyjechało. Dobijański, Kudelski, Sochacka, Paryła, Kiernikowski, Zdrodowski, Błaszczyk, Żaczek itd. Dajmy nowym pokoleniom taką możliwość, a my Siedlczanie pomóżmy się odnaleźć w tym Siedleckim Grajdołku.

 7. karka dodano 9 lat temu

  przecierz są w finale
  zdobyli dziką kartę

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?