SPIN

Z sesji: Paweł Narojek: Mam 257 interpelacji

Beata Głozak piątek, 27 kwietnia 2012, 10:28 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas trwającej sesji miejskiej głos zabrał radny Paweł Narojek (PO). – Dzisiaj nie będzie już tak śmiesznie jak ostatnio – powiedział (nawiązał tym samym do swojej ostatniej interpelacji dot. tego, aby zakupić psa przeszkolonego do wykrywania narkotyków w szkołach). – Poważniejsze interpelacje przepadają, więc mam 257 lekkich – stwierdził i   zaczął od wyliczenia trzech pierwszych. Wśród nich pojawiła się prośba o cyfrowe oznaczenia dróg, bo takich nie ma i jako przykład Narojek podał Łomżę. Jak powiedział nam przed chwilą za chwilę będzie ponownie zabierał głos. … ale nie zabrał.

75 komentarzy

 1. To jest żart redakcji ? dodano 9 lat temu

  To jest żart redakcji ?

 2. siedlczanin dodano 9 lat temu

  Panie Narojek ,likwidacje błędów zaczyna się od siebie ,a PO ma tylko wad co niemiara więc może pokażcie swoje lico czyściutkie i wówczas zacznijcie Panowie oczerniać kogoś, a tak na marginesie to nasi politycy i działacze nie dorośli do ról jakie przyszło im pełnić i to jest zmora naszych czasów.

 3. zajmijcie się smrodem z pól dodano 9 lat temu

  bo nie da się oddychać w mieście.

 4. Mariusz dodano 9 lat temu

  Po prostu brak słów żeby określić tego pana, to jest zwyczajna kpina z samorządu.

 5. Maciej dodano 9 lat temu

  Ten tekst jest idiotyczny… A poza tym chyba nie cyfrowe oznaczanie, tylko numeryczne… I co w tym wszystkim jest śmiesznego???

 6. ... dodano 9 lat temu

  Wstyd Narojek normalnie wstyd,tylko czy Ty jesteś w stanie to zrozumieć?

 7. herkules dodano 9 lat temu

  Jedyny, no może jeszcze jeden by się znalazł – radny z PO, który nie uprawia POdłej POlityki. I stąd tyle oponentów, a oponenci ci z własnego środowiska drogi Pawle, niby POplecznicy, a jednak POdłe komentarze. Daje do myślenia.

 8. Oponent dodano 9 lat temu

  Proponuję żebyś zaprezentował przykłady mądrej polityki radnego Narojka. Brak? to może podpowiem kilka interpelacji poprawiających życie i jakość mieszkańców Siedlec- 1.Zegar ( min z figurką Artura Boruca umieszczony na miejskim ratuszu) 2.Pies ( kontrole wykrywania narkotyków przy użyciu psa-urzędnika) 3. Wprowadzenie cyfrowych oznaczeń ulic w Siedlcach plus 257 tak tak…257 innych równie "potrzebnych" interpelacji.POmysły w większości niewykonalne, śmieszne żeby nie powiedzieć idiotyczne do tego pomyłki i lapsusy , których jesteśmy świadkami na każdej sesji Rady Miasta to wszystko skłania mnie to tego drogi Herkulesie żeby kategorycznie stwierdzić ,że nie masz racji a przez swoje zaangażowanie emocjonalne ( cyt. drogi Pawle) straciłeś rzetelną i obiektywną ocenę POdłej POlitycznej rzeczywistości.

 9. Pan Paweł jest cool dodano 9 lat temu

  A mnie się on podoba, jest to fajny przystojniaczek, ma dobre i mądre podejście do życia, tak mi się wydaje. Pozdrowienia dla najładniejszego radnego 🙂

 10. Gej Club dodano 9 lat temu

  Całujemy radnego, jest naprawdę fajny:) a te interpelacje to co ,że są złe? ffffuuuu z wami….

 11. mieszkaniec Siedlec dodano 9 lat temu

  Przed wyborami do Rady Miasta pisałem,że on nie ma pojęcia,pomysłu co chciałby mądrego zrobić dla tego miasta.Dostał się aby inkasować dodatkowych parę złotych (jedyny żywiciel rodziny) i to był główny cel.Na sesjach siedzi,rękę podnosi,nigdy nie ma nic do powiedzenia,a jeśli już to raczej nic mądrego.Bardzo,ale to bardzo chciałby czymś błysnąć,ale jak pusto w głowie to cóż ……
  P.s Radny ma malutkiego psa.Nie je dużo,nie będzie dużo kosztował.Może by go na Narkusia do szkoły?

 12. Nicky dodano 9 lat temu

  Wszystko co tutaj negatywnego napiszecie na Niego ( z wiekszością się zgadzam) to i tak ma On głęboko w powarzaniu.Spływa jak po kaczce.A on dalej będzie sobie myślał:NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA!

 13. jutnemoks dodano 9 lat temu

  Gej Club."Całujemy radnego,jest naprawde fajny".To się z nim umów.

 14. jo dodano 9 lat temu

  "Mam 257 interpelacji".A ja miałem 752 laski.A mam dopiero 22 lata.Tyle w temacie.

 15. Do "mieszkańca Siedlec" i "Nicky" dodano 9 lat temu

  Zgadzam się z Wami.Niestety wybory rządzą się swoimi prawami – paru kolesi z wiadomego środowiska sportowego pomogło usadzić Go na stołeczku a On zwariował, Jego pomysły są absurdalne, wypowiedzi żenująco-śmieszne a liczy się tylko kasa jak słusznie zauważyłeś/aś.Zwykli mieszkańcy Siedlec bardzo dużo stracili na tym wyborze,pozostaje poczekać do nastepnych wyborów, kiedy to po PO w Siedlcach pozostanie tylko wspomnienie.Pozdrawiam "mieszkańca " i " Nicky"

 16. domo. dodano 9 lat temu

  Pamiętacie jego jak biegał codziennie w bluzie z kapturem i rozstawiał pachołki na placu Word-a? To nie było aż tak dawno.Teraz spodnie w kancik,marynareczka,ą ę,nie pogadasz.Szybka zmiana.Jak kameleon.To rugbiści i ich towarzystwo jego wybrało.To im podziękujmy.

 17. Jarek. dodano 9 lat temu

  Najgorsze jest to,że jego nie wybieraliśmy a on jest w Radzie Miasta.Wybrała jego wąska grupa wspomniana powyżej.A to daje do myślenia jak niewiele potrzeba (25. ? głosów) aby być przy korycie.Marny radny,przeciętny zawodnik rugby,wspaniały ściemniacz,dobry "dyplomata" i honoru za grosz ,oto cechy które musisz posiadać aby zaistnieć w tym chorym,świętym mieście.

 18. w.sz. dodano 9 lat temu

  Sprawa wyborów jest BARDZO WAŻNA!Dokonujemy różnych wyborów każdego dnia.Najwazniejsze jest aby każdy z Nas miał swoje zdanie i umiał je wytłumaczyć i logicznie obronić.W powyżej opisanym przypadku nie mieliśmy wpływu na ten wybór,ponieważ wybrało Jego środowisko w jakim dorastał.Tylko najgorsze, przepraszam że to powiem to półmózgi i tacy rządzą w naszych gminach,miastach i kraju.Ludzie,którzy nie mają pomysłu na swoje życie,często im w tym życiu nie wyszło,nie mają swojego zdania,publicznie potakują głową,że nas rozumieją,zgadzają się z nami,są dla nas mili.Gdy im tylko znikamy sprzed oczu robią swoje interesy(politycy,kler).

 19. Do w.sz. dodano 9 lat temu

  Zgadzam się z Tobą a najgorsze jest to ,że w tym konkretnym przypadku ta teoria sprawdza się idealnie.

 20. komentuje jak jest; dodano 9 lat temu

  komentarz nie został zatwierdzony przez administrację ponieważ odnosi się do życia prywatnego rodziny radnego i jest obraźliwy

 21. komentuje tak jak jest; dodano 9 lat temu

  Do Administracji.
  Jeśli to co napisałem jest obraźliwe,to widocznie można napisać tylko to co Wy uważacie za stosowne.Nikogo nie obraziłem,nie używałem wulgaryzmów jak można wywnioskować z tego co napisaliście powyżej.
  Spróbuję jeszcze raz. (ta część komentarza nie została zaakceptowana przez administrację)

 22. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Do "komentuje tak jak jest"
  Drogi czytelniku nie będę akceptowała komentarzy, które odnoszą się do rodziny radnego. Nie jest to osoba publiczna, artykuł jest o radnym, a nie jego żonie i proszę o komentowanie tego o czym jest tekst.

 23. o co c`mon. dodano 9 lat temu

  "Ta część komentarza nie została zaakceptowana przez administrację".A co to jest -państwo policyjne?Na jakiej podstawie Aneta Borkowska decyduje co można opublikować a co nie?Skoro człowiek napisał ,że nie "rzucał mięsem"(a dlaczego mam jemu nie wierzyć?) to nie rozumiem takiego poziomu cenzury.

 24. o co c`mon. dodano 9 lat temu

  Tutaj są usuwane "nie wygodne" komentarze.

 25. do Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Dalej kasujesz "nie wygodne" komentarze.Gratuluję pupilko Miasta!!!!!!!

 26. mieszkam tutaj. dodano 9 lat temu

  Znam Jego i brata.Marek przynajmniej nie udaje kim jest.

 27. też tutaj. dodano 9 lat temu

  Popieram jeśli o Marku.Swój chłop.

 28. aksamitna wanilia z "jego złotą polewą". dodano 9 lat temu

  Marek to przynajmniej ma jaja.U Narojka jego połowa .Pzdr.

 29. A.B dodano 9 lat temu

  Pawel jest osobą nie samodzielną.

 30. zna ich; dodano 9 lat temu

  Tak.U Pawła On nie ma nic do powiedzenia."Druga połowa".To hegemon!

 31. kol, dodano 9 lat temu

  Co do meritum artykułu.I…..a,no po prostu i…..a bez pomysłu.

 32. dodaję komentarz dodano 9 lat temu

  Od samego początku było wiadomo,że nie kandyduje żeby działać na rzecz dobra tego miasta.Dziwię się,że takie żółtodziby trafiają "na salony".

 33. mieszkam tutaj dodano 9 lat temu

  Typowy człowiek w Radzie Miasta bez kompetensji,wiedzy,możliwości i co najważniejsze "z amerykańskim uśmiechem" do wszystkich,bo to nic nie kosztuje,a politycznie się opłaca.

 34. siedlce dodano 9 lat temu

  Smiać i płakać mi się chce z takich ludzi,nic nie wnoszących,nic nie prezentujacych,nic nie potrafiących coś sensownego powiedzieć.

 35. skits; dodano 9 lat temu

  Lanser.Szkoda gadać.

 36. mam was dodano 9 lat temu

  Takich d….i (zresztą w tym pop……nym PO-PiS-Czarni mieście) jest więcej,np.Karaś.

 37. samorzadowaposada dodano 9 lat temu

  Tacy ludzie w samorządach,i tacy ludzie w rządzie.Sami ich wybieracie-do wszystkich- a później się dziwicie,piszecie,narzekacie.Przestancie chodzić na wszelkie wybory a Oni będą robić pod siebie.
  Ps.słowo ludzie-patrz:świnie.

 38. tak dodano 9 lat temu

  KOMPLETNY i…….

 39. antykomor. dodano 9 lat temu

  Wybierajcie tak dalej.Przecież on ma fiu bździu w głowie.Chłopak z ulicy.Taki mamy poziom polityki miejskiej i państwowej.Kazdy może być,aby wcześniej wchodził w d..ę.Najlepiej bez masła lub olejków.Zapraszam na najbliższe wybory,i dajcie im zarabiać.

 40. nie jestem g. dodano 9 lat temu

  Jestem czasami na sesji Rady Miasta.On nigdy nic nie ma do powiedzenia.Tylko ręka do góry przy głosowaniu.

 41. apolityczny. dodano 9 lat temu

  I oto w polityce chodzi.Ręka do góry,i się zarabia a w głowie siano.

 42. swój dodano 9 lat temu

  Spojrzałem teraz na składy komisji w Radzie Miasta.Ci sami ludzie w co najmniej trzech komisjach.Maszynki do zarabiania pieniędzy,bo przecież nie za darmo.Dziękujemy Wam Wy NIC nie robiący.

 43. delph dodano 9 lat temu

  To jest człowiek słup przy głosowaniu w RM.Zero jaj i ambicji.Aby wyrzywić r…..ę.

 44. D.p>, . dodano 9 lat temu

  Słup do głosowania (tylko ręka do góry)jak PO głosuje.Zero inicjatyw.O przepraszam 257 ma w swoim organizerze.

 45. jak się człowiek dostanie do koryta; dodano 9 lat temu

  Człowiek,który wykonuję żadną funkcję w RM (oprócz tej wpisanej w komisje).Można to było przewidzieć.Aby parę złotych.Mało coś z sensem do powiedzenia,brak konkretów,takie trudne do ogarnięcia siedlecko-medialne pierdoły.Brawo panie Radny!

 46. do posła Kalickiego. dodano 9 lat temu

  Panie pośle! Był Pan w Siedlcach w tym miesiącu.Trzeba było przyjrzeć się pracy radnych PO.Karaś-od przecinania wstąg,Garbaczewski-medialny celebryta,Dobijański-on sam chyba gubi się w tym co mówi-niby jest przeciw-ale przy głosowaniu jest za.Kordecki-jego nie powinno być (część komentarza usunięta przed administrację) w tej strukturze.Narojek-człowiek "reka do góry" jak trzeba szabli.

 47. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Do Pani szanownej Redaktor(nastepnym razem użyję imienia i nazzwiska).Dalej bawi się Pani w wycinanie nie wygodnych politycznie komentarzy.Brawo demokracja! W Siedlcach szczególnie!.

 48. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Do wpisu wyżej
  Drogi Panie/droga Pani. Ja oprócz akceptowania komentarzy jeszcze wykonuję szereg innych rzeczy związanych z pracą. Proszę więc o chwilę cierpliwości i nie rzucanie w moją stronę oskarżeń jeśli po 5 minutach jeszcze nie zostanie zaakceptowany komentarz.
  A jeśli chodzi o wpis dotyczący Marka Kordeckiego to nie będzie taka forma akceptowana, gdyż jest to rzucanie oszczerstw za które pośrednio SPIN odpowiada. A ja nie zamierzam za Pana/Panią odpowiadać karnie.
  I proszę nie wpisywać z miejsce nicka mojego imienia i nazwiska, bo to myli czytelników. Proszę się przedstawić.

 49. Nick:(*wymagany) dodano 9 lat temu

  O jakich oszczerstwach Pani mówi w sprawie pana Kordeckiego?Czy Pani udaje ,czy pani nie wie,że ten człowiek (administracja usunęła ten fragment komentarza),i dalej piastuje samorządowe i partyjne stanowisko w Siedlcach?Jeśli Pani jest redaktorką ,to bardzo proszę się odpowiednio przygotować-patrz dowiedzieć,poszperać,poczytać,itc. a nie pisać to co jest dla Pani wygodne-patrz-nie narażać się PROMINENTOM MIASTA.Z szcunkiem.

 50. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Proszę przynieść do redakcji dowody na to. Bez takich dowodów to co Pan/Pani pisze jest oszczerstwem i SPIN za publikowanie tego typu komentarzy również odpowiada w momencie ewentualnej sprawy w sądzie. Więc po raz kolejny powtarzam, że nie zamierzam narażać się za takie wpisy.
  SPIN tego typu dowodów nie posiada, więc Pański/Pani (anonimowy) komentarz nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem informacji w tej sprawie.

 51. Nick:(*wymagany) dodano 9 lat temu

  "Proszę przynieść do redakcji dowody na to".To było "pozamiatane pod przysłowiowy dywan(radny-złapany,można to sprawdzić,został zdegradowany z vice dyrektora WORD-A,ale i tak się ostał i dalej pracuje )DO Pani Aneta Borkowska.Jeśli by Pani chciała,proszę spytać się wprost pana Radnego RM Pawła Narojka on powie.Albo i nie.

 52. Nick: (*wymagany dodano 9 lat temu

  Pani Redaktor.Dzięki za usuwanie moich kometarzy.Życzę sukcesów jako dziennikarka,ale nie z takim zachowaniem.Pzdr.

 53. żałosne dodano 9 lat temu

  Naroj "przykleił sie" do pierwszej drużyny rugby,bo ta wygrywa w kraju.Zawsze będzie mogł swojemu bossowi-Tuskowi zdać krótką relację -"Panie premierze,melduję,że brałem w tym czynny udział i to jest moje jedyne,ale jak bardzo ważne dokonanie jako samorządowca".

 54. do swój: dodano 9 lat temu

  Faktycznie oprócz tych nic nie robiących,zasiadają jeszcze w komisjach,a to dodatkowa kasa.A o tym nikt nic nie mówi.Podobny rządowy schemat.

 55. mamo tato zobacz jak rosnę dodano 9 lat temu

  On się zawsze-wszędzie przykleja jeśli? -to jest ten warunek będzie miał z tego ewentualną korzyść.0 spontaniczności tylko wyrachowanie.

 56. Oj dodano 9 lat temu

  Pawle Narojku.Ustawę śmieciową będziesz miał juz wpisaną w CV(tym CV społecznym) tylko nie jest to powód do dumy.

 57. niestety dodano 9 lat temu

  PLACOWYM zawsze zostanie!!!!!!

 58. Oj: dodano 9 lat temu

  Ale po tobie fala krytyki i tak spływa jak woda po kaczce.Ty przesz do przodu za wszelką cenę,bo masz swoje pięć minut.

 59. zaraz wracam bez pośpiechu dodano 9 lat temu

  Komentarz autora nie został zaakceptowany przez administratora, gdyż został uznany za obraźliwy

 60. odp dodano 9 lat temu

  Do redakcji:to że ten człowiek zasiada w radzie Miasta to jest OBRAŹLIWE dla demokracji-patrz sposób w jaki wpłynął (też przez swoich popleczników których też mogę wymienić na dwieście parę głosów jakie zdobył).DEMOKRACJI TU JESZCZE NIE MA.

 61. seba. dodano 9 lat temu

  Nie czepiajcie się chłopaka.Sam pracuje (żona nie),nie jest lekko,zwietrzył szansę w partii,to z niej korzysta.Marny z niego samorządowiec ale kasa nie śmierdzi,a zresztą kto to będzie pamietał za kilka lat.

 62. tacysą dodano 8 lat temu

  Cała rodzinka kręci się wokół ludzi z których ma jakieś korzyści.Czyste wyrachowanie.Tacy to ludzie.

 63. dobrze gada. dodano 8 lat temu

  co prawda to prawda.

 64. seba dodano 8 lat temu

  Ostatnio nie ma parcia na szkło.Do prasy też.W parti wydaje mi się,że też go powoli odstawiają na bok.Widzą ze jest to zajmowane stanowisko dla stanowiska-patrz;kasy.

 65. i. dodano 8 lat temu

  musi zarabiać na swój ambaradaj

 66. p.s dodano 8 lat temu

  Ciekawe o czym teraz Pawełek myśli jak się taki galimatias PO-PiS zrobił w tym świętym mieście.Nerwówka pawciu?!

 67. Anonim dodano 8 lat temu

  a jak Karaś out to co Pawciu?Powoli toniemy.Musisz się jak ten kleszcz chwycić się jeszcze jakieś alternatywy.W końcu jesteś w tym MISTRZEM.

 68. Anonim dodano 8 lat temu

  No to się chwycił.Przeszedł do zespołu ekstraligi rugby Pogoń Siedlce (z MKS Veterans) dla kasy,trenuje młodszych,a zawsze można się podpiąć pod ewentualne dobre wyniki pierwszej drużyny.brawo mistrzu KASY!!!!

 69. żałosne dodano 8 lat temu

  Pisałem już o tym 11 miesięcy temu.Mój komentarz powyżej.Pozdrawiam.

 70. mikolaj dodano 8 lat temu

  Mistrzu ściemy i nic nie robienia.Trzymaj tak dalej.

 71. dru..a 0/5 dodano 8 lat temu

  Paweł.Uważaj na patrz wyżej.Pisałem o tych problemach.
  Do Pani Aniti Borkowskiej.
  Mam nadzieję,że Pani tego nie usunie.

 72. jutro bedzie lepiej dla niego,OBY NIE dodano 7 lat temu

  Radny mierny po 4-latach.Nawet ta ocena to nad wyrost.Ale idą nastepnę.ZBIERAJ KASĘ pAWCIU

 73. ? dodano 7 lat temu

  Kandydujesz,ale napisz w kilku zdaniach co było twoją inicjatywą przez te 4 bezowocne lata.

 74. właśnie dodano 7 lat temu

  DO ROBOTY!!! I ZABIERZ DO NIEJ JESZCZE JEDNĄ OSOBĘ>

 75. hipokryzja dodano 7 lat temu

  Robicie "dobrą" minę do złego wyniku.Show must go on!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?