SPIN

Rusza Miejski Festiwal Twórczości

Aneta Borkowska niedziela, 29 kwietnia 2012, 11:23 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza do udziału w XVII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, który organizuje już od 17 lat.

Impreza ma na celu prezentację dorobku artystycznego w różnych dziedzinach sztuki, popularyzację twórczości, jej walorów artystycznych i wychowawczych, wymianę doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną artystycznie.

Corocznym przesłuchaniom towarzyszy niezmiennie wysoki poziom prezentacji oraz mnogość prezentacji, co najlepiej świadczy o tym, że miejskie placówki oświatowe są bardzo aktywne w sferze wychowania artystycznego a Festiwal pomimo mijających lat nie traci na atrakcyjności.

Terminy przesłuchań w Sali Widowiskowej „Podlasie”:
– soliści i zespoły wokalne: 14 maja (poniedziałek) o godz. 9.,
– zespoły taneczne: 15 maja (wtorek) o godz. 9.,
– zespoły teatralne: 16 maja (środa) o godz. 9.
– plastyka: wystawa pokonkursowa czynna w Holu Sali Widowiskowej „Podlasie”  14-25 maja,

Koncert Laureatów, wręczenie statuetek i dyplomów odbędzie się 3 czerwca (niedziela) o  godz. 15. w siedleckim Amfiteatrze.

Zgłoszenia można dostarczyć drogą elektroniczną na adres e-mail:  festiwal@mok.siedlce.pl, pocztą, faxem bądź osobiście do dnia 7 maja.

Regulamin, karty zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie www.mok.siedlce.pl

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?