SPIN

DLA KIEROWCÓW: Utrudnienia w maju tylko przy budowie ulicy Piaskowej

Aneta Borkowska niedziela, 6 maja 2012, 10:48 Aktualnie, Wydarzenia

Zapytaliśmy naczelnika Wydziału Dróg Urzędu Miasta o utrudnienia jakie mogą napotkać kierowcy w najbliższych tygodniach w mieście. Na szczęście mamy dla nich dobre wiadomości.

– Tak naprawdę utrudnienia będą głównie w związku z budową ulicy Piaskowej – mówi Wojciech Cylwik. – Inne prace chcemy tak rozłożyć aby to nie kolidowały z przejazdami kibiców w czasie EURO. Więc dużych prac nie przewidujemy. Będą to ewentualnie drobne remonty na większych trasach o ile będą takie potrzeby – dodaje.

Jeśli chodzi zaś o wspomnianą ulicę Piaskową to magistrat jest obecnie na etapie opracowania materiałów do tego projektu. Jak tłumaczy naczelnik Cylwik jest to spory projekt i nie chodzi o długość ulicy, ale głównie o wyzwania techniczne.

– Projekt musi być bardzo dokładnie przygotowany ze względu na tereny które musimy zająć i ogrodzenia które trzeba będzie przestawiać. Każdy szczegół musi być dopracowany by w trakcie realizacji nie trzeba było dokładać już pieniędzy – dodaje.

ab

4 komentarze

 1. jim dodano 11 lat temu

  Jakich kibiców? Pytam poważnie – jacy kibice będą jeździli przez Siedlce????
  Kiedy jest planowane oddanie ul. Piaskowej?

 2. x dodano 11 lat temu

  A gdzie jest ulica Pisakowa? 😉

 3. mieszkaniec Piaskowej dodano 11 lat temu

  Nareszcie – jedna z najstarszych ulic Naszego Miasta doczekała się remontu – oby doszło do jego realizacji, gdyż juz nie raz mowa była o tym w magistracie.
  Trzymam kciuki za realizacją projektu w praktyce.

 4. aaa dodano 11 lat temu

  z tymi kibicami to po prostu dobry żart;) chyba że Rosjanie, Grecy i Czesi się zgubią i muszą wiedzieć by z siedleckiej super nowej obwodnicy nie zjeżdżać w Piaskową:DD

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?