SPORT: Dwa złota Cypriana Grzędy w Pucharze Polski

Beata Głozak poniedziałek, 7 maja 2012, 13:46 Aktualnie, Wydarzenia

W Krynicy-Zdroju w dniach 4-6 maja rozegrano Międzynarodowy Puchar Polski w Kick Boxingu pod nazwą POLISH OPEN. Zawodnicy Ogniska TKKF „Siedleckie” przywieźli 5 medali: 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.

Cyprian Grzęda wystartował w trzech formulach. Nasz zawodnik zwyciężył w:  Kick Light w wadze 89 kg i Full Cntact w wadze 91 kg. Cyprian zajął także 3 miejsce w formule Light Contact – 89 kg. Dobrze w Pucharze spisał się również Artur Iwaniuk. Wystartował on w Light Contact (waga: 79 kg) zajmując ostatnie miejsce na podium i w formule Kick Light w wadze 79 kg, gdzie zajął 2 miejsce.
Łącznie w Pucharze wystartowało 208 zawodników w tym również z zagranicy.

źródło: TKKF Siedlce