SPIN

Siedlczanie w finale „Tylko taniec. Got to dance”

Beata Głozak wtorek, 8 maja 2012, 22:02 Siedlce, Wydarzenia

A jednak. Siedlecka formacja taneczna Caro Dance awansowała do finału programu telewizji Polsat „Tylko taniec. Got to dance”. Dzisiaj stało się jasne, że dzięki wsparciu widzów tancerze zdobyli „dziką kartkę”.

Caro Dance musiało pokonać 29 innych wykonawców półfinału programu gromadząc największą ilość głosów w plebiscycie prowadzonym za pośrednictwem serwisu Facebook (wg danych organizatora w głosowaniu wzięło udział blisko 78 000 internautów).

Formacja taneczna Caro Dance uzyskała aż 47% wszystkich głosów! Siedlczanie wyprzedzili tym samym takie zespoły taneczne jak m.in. Only Boys z Zielonej Góry czy Fair Play Kwadrat z Białegostoku, które również rywalizowały o ostatnie miejsce w finale programu.

Finał programu „Tylko taniec. Got to dance” odbędzie się w najbliższy piątek 11 maja o godz. 20. na antenie telewizji Polsatu. O głosy widzów walczyć będzie siedem najlepszych podmiotów tanecznych pierwszej edycji „Got to Dance” w Polsce, wśród nich Caro Dance. Trzymajmy kciuki za tancerzy i … głosujmy. Przypomnijmy, że choreografką Caro Dance jest Iwona Orzełowska.

źródło: CKiS Siedlce/opr. bg

2 komentarze

  1. Waldek Leonik dodano 10 lat temu

    moje gratulacje Pani Iwono – było perfect

  2. herkules dodano 10 lat temu

    Również gratuluję! Ogromny sukces, no i pełna mobilizacja na finał – fajnie byłoby, gdyby "Siedlce" wygrały!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?