SPIN

Piróg o odejściu Igora z programu ”You Can Dance”: K…a mać!

Beata Głozak środa, 9 maja 2012, 23:07 Siedlce, Wydarzenia

Igor Leonik, siedlczanin i tancerz formacji LUZ działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury odpadł z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” W programie natomiast został Brian Poniatowski, tancerz formacji Caro Dance.

Odejście Igora z programu Michał Piróg, jeden z trójki jurorów skomentował w dwóch słowach: „k….a mać”. Przed ogłoszeniem wyników głosowania sms-owego Agustin Egurrola nazwał siedlczanina genialnym tancerzem. Igor i jego dzisiejsza partnerka Karolina „Cuki” Dziemieszkiewicz musieli zatańczyć tzw. „solówki” to znaczy, że zdaniem jurorów ich występ nie był najlepszy spośród wszystkich tego odcinka. Podobnie było z Brianem, który również musiał walczyć o głosy w dodatkowym tańcu. Razem z nimi solówkę musiał wykonać także Bartek Wilniewicz – zdaniem jurorów najsłabszy tancerz tej edycji – ale zwyciężył z Igorem w walce sms-owej.

bg

11 komentarzy

 1. Mariusz dodano 10 lat temu

  Zawsze mam problem ze zrozumieniem mentalności t.zw. "widzów" , gdy ma miejsce głosowanie SMS'ami , czy w syst.adio-tele… Praktycznie zawsze odpadają wtedy najwartościowszy uczestnicy. W tej edycji – baaardzo wyraźnie widać profesjonalizm i oczarowujący talent – szczególnie 2 uczestników – Briana Poniatowskiego i – wyeliminowanego właśnie – Igora Leonika. I nie piszę tak dlatego, iż obaj są w taki , czy inny sposób "związani" – np. przez taniec – z Siedlcami. Nie. Nawet, gdyby byli z przysłowiowego Pcimia Dolnego, czy Wąchocka, albo Warszawy – też by mnie zachwycali. Oni obaj – są po prostu – brylantami talentu (…i oczywiście – doszli do takiej formy – dzięki ciężkiej pracy..! oraz pracy ich choreografów, trenerów etc…) . Szkoda, że odpadł tak genialny Tancerz, jak Igor Leonik. Wielka szkoda! Ale mam nadzieję, iż jednak mieszkańcy Siedlec i miłośnicy Tańca – tego przez wielkie "T" nie pozwolą odpaść takiemu brylantowi , jak Brian Poniatowski. Mam nadzieję, że ta – chyba jednak wrodzona (niestety…) siedlecka zawiść, krytykanctwo i ignorancja – nie wezmą tradycyjnie góry i naszymi głosami damy – temu wyjątkowo utalentowanemu Tancerzowi – Brianowi – jedynemu już – z Siedlec , jaki pozostał w programie – szansę na dalszy , inny rozwój Jego talentu. …Ale ja – w mojej naiwności – zbyt często wierzę w dobro ludzi i tym razem – mogę znowu się rozczarować, bo tylko garstka ludzi z Siedlec wesprze Go swoimi głosami , a pozostali będą trwać przy swojej niechęci do sukcesów innych… Tak bardzo bym chciał się mylić … Ja wierzę jednak, że talent Artysty – zdoła się obronić… I jeszcze jedno – bo zapewne kilku wiecznych malkontentów zarzuci mi, iż albo jestem związany z tym programem, albo formacją taneczną, czy coś w tym stylu (jak to już miało kiedyś miejsce na tym portalu , po moim komentarzu…) – nie znam osobiście żadnego z w.w. tancerzy, nie mam nic wspólnego z formacjami tanecznymi, czy tym programem. Ja pi prostu proszę o otwarcie Państwa oczu i serc i szczere wsparcie dla tak wyjątkowego Talentu. To tylko tyle, a może i aż tyle..?

 2. mr dodano 10 lat temu

  Zamiast plakatów i telebimów ośrodki kulturalne powinny zainwestować w telefony i smsy. Taka promocja przeszła koło nosa! Phi!

 3. prl dodano 10 lat temu

  ciekawe czy ksieza glosowali i na kogo wyslal sms-a Biskup??

 4. Dziwne dodano 10 lat temu

  Dziwny i słaby ten komentarz o Biskupie. Igor jest Świetnym tancerzem i nie powinien odejść w tym zestawie z programu.Dlatego nie jest dziwne ,że ludzie się oburzają i czują ,że słabi tancerze płaczą ,tworzą często żałosne historie i dostają wiecej SMS -ów tylko dzięki historii a nie dzięki umiejętnośćiom. I dlatego w tym kontekście komentarz obiskupie, księżach itd..jest żałosny.Co ma piernik do wiatraka? Znowu ktoś swoje życiowe postawy ,chce upychać na forum, nawet bez związku.

 5. siedlczanka dodano 10 lat temu

  Jestem po prostu wściekła. Chociaż jestem dorosła i sama wychowuję 2 dzieci to, aż mi się łezka uroniła jak zobaczyłam, że Igor odpadł. Szkoda talentu, ale wierzę, że nic nie dziej się bez przyczyny. Myślę że Igora czas jeszcze nadejdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!! A co do tego kto odpadł to nie możemy wpadać w paranoję, przecież o gustach się nie dyskutuje a Bartka wybrali przede wszystkim jurorzy ,więc nie można mieć protensji do telewidzów, że na niego głosowali.
  IGOR JESTEŚ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Dokładniew tak dodano 10 lat temu

  A kto wysłał chłopaka na dogrywkę?Piróg i Egurrola mogą sobie p….głupoty sami wykończyli chłopaka…wiadomo ,że smsy to loteria!

 7. Iza dodano 10 lat temu

  Nie rozumiem dlaczego wszyscy się tym tak przejmują. Talent sam się obroni, a program to nie wszystko.

 8. oj Iza... dodano 10 lat temu

  Jak było widać w tym przypadku talent się nie obronił a ja się nie przejmuję tylko nie lubię hipokryzji jurorów.

 9. chromix1 dodano 10 lat temu

  Proponuję ostygnąć. Jeśli tego typu programy kogokolwiek lansują na gwiazdy, to przede wszystkim:
  1) członków jury
  2) członków jury
  3) …
  Tymczasem Brajan i Igor są wielokrotnymi MISTRZAMI ŚWIATA. To są bardziej prestiżowe laury niż zwycięstwo w jakimś programie. Lepiej i wyżej po prostu się już nie da! Tytuły te zdobyli rywalizując z profesjonalistami z całego globu, a oceniani byli przez międzynarodowe grono najwyższej klasy ekspertów, nie smsami laików bynajmniej, czy też przez rodzimych, telewizyjnych znawców – showmanów.
  Mimo młodego wieku, obydwaj zdobyli niemal wszystko co było do zdobycia w branży, teraz mogą pobawić się w programy telewizyjne, zabiegając o popularność i rozgłos w społeczeństwie. Tak to proponuję potraktować, na pewno nie jako miernik ich umiejętności.
  Krzysztof Chromiński

 10. fanka dodano 10 lat temu

  Igor wraca!

 11. kokokoko dodano 10 lat temu

  Dokąd? Do Siedlec?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?