SPIN

POLICJA: Mamy nowych policjantów

Aneta Borkowska środa, 9 maja 2012, 08:20 Aktualnie, Wydarzenia

Jedna kobieta i pięciu mężczyzn wstąpiło wczoraj (8 maja) w szeregi mazowieckiej Policji. Nowo przyjęci do służby policjanci pełnili ją będą w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach. Wczoraj odbyło się uroczyste ślubowanie funkcjonariuszy.

Nowo przyjęci policjanci w pierwszej kolejności zostaną oddelegowani do policyjnych szkół, gdzie zdobędą podstawową wiedzę z zakresu policyjnej służby. Po ukończeniu szkolenia czeka ich powrót do macierzystej jednostki, gdzie dalszą służbę rozpoczną zgodnie z przydziałami kadrowymi.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

4 komentarze

 1. Brzoza dodano 9 lat temu

  Wszyscy mają poparcie wysoko postawionych funkcjonariuszy, bo tylko tacy mają szansę na dostanie się. Egzaminy i sprawdziany to tylko fikcja. Zwykły śmiertelnik nie ma szans.

 2. ... dodano 9 lat temu

  Śmiech na sali…Zwykly człowiek jak chce sie dostać do policji to lata do Radomia lub Wawy (wszystkie testy trwaja od 6 miesięcy do….kilku lat) , a tutaj taka piątka została poklepana po ramieniu i leci na szkółke…Ciekawe kim są jegomoście…Sąsiedzi/krewni/znajomi komendanta?! Paranoja…

 3. Qwerty dodano 9 lat temu

  Fajne mordeczki

 4. PAN P dodano 9 lat temu

  Bzdurne teksty akurat znam jednego gościa ze zdjęcia i nie ma żadnych koneksji ani znajomości w policji. To pewnie zazdrość a mam wielu znajomych policjantów i wiem że nie ma czego zazdrościć chyba że myślimy poprostu o tym jak o zatrudnieniu biorąc pod uwagę tak wysokie bezrobocie..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?