SPIN

Koncert Jennifer Batten – gitarzystki Jacksona

Aneta Borkowska czwartek, 10 maja 2012, 08:57 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 maja (wtorek) o godz. 19. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert Jennifer Batten „Woman Multimedia Show”.

Jennifer Batten przez 10 lat współpracowała z królem popu Michaelem Jacksonem w szczytowym okresie jego kariery. Zagrała z nim najważniejsze światowe trasy koncertowe oraz płyty, które przeszły do historii muzyki. Od lat postrzegana jest jako nie tylko najwybitniejsza kobieta – wirtuoz gitary, ale również jako znakomity muzyk, z olbrzymią ilością niezwykle cennych dokonań.

Grała z takimi gwiazdami jak Jeff Beck, Carmine Appice, Carl Anderso i Michael Sembello.  Jest wizytówką firmy Washburn, na której gitarach gra wiernie od lat. Głosami czytelników najsłynniejszego magazynu gitarowego Guitar Player została wybrana najlepszą gitarzystką świata 2009. Batten znana jest z tego, iż jednoosobowo jest w stanie „wypełnić” nieopisaną energią scenę największej nawet sali koncertowej. Jej koncerty to niezapomniane show!

Zadebiutowała w 1992 roku solowym albumem „Above Belond and Beyond”, wyprodukowanym przez gitarzystę Steviego Wondera – Michaela Sembello.

Bilety w cenie 40 zł  w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz budynku „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63 

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?