SPIN

POLICJA: Groził rodzinie maczetą – samoróbką

Beata Głozak piątek, 11 maja 2012, 14:02 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj w policyjnym areszcie zatrzymano 36 – letniego mieszkańca gminy Siedlce. Mężczyzna był pijany i w nocy groził swojej rodzinie zrobioną przez siebie maczetą.

Po godz. 22.30 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony, o pijanym i agresywnym mieszkańcu jednej z podsiedleckich miejscowości, który miał wszcząć awanturę z domownikami i następnie grozić im nożem. Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili jednak, że mężczyzna uzbrojony jest nie w nóż tylko maczetę „samoróbkę”. 36 – latek został zatrzymany w areszcie. Funkcjonariusze wszczęli wobec zatrzymanego procedurę tzw. „niebieskiej karty”. Zebrane przez policjantów dane wskazują, że mężczyzna musi liczyć się z odpowiedzialnością za przestępstwo znęcania się nad członkami rodziny. Grozi mu za to może do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz; KMP w Siedlcach/opr. bg

Komentarze (1)

  1. znam prawdę dodano 9 lat temu

    Na pewno nie groził swojej rodzinie!!!nie wiem skąd portal ma takie informacje- wyssany z palca stek bzdur, nie wiecie- nie piszcie, nie fantazjujcie, nie dorabiajcie " gęby", nie szukajcie sensacji. Zasłyszana nie pełna historia i już z człowieka zrobili przestępce.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?