SPIN

Brian i Igor w półfinale 7. edycji „You Can Dance”!

Beata Głozak środa, 23 maja 2012, 23:08 Siedlce, Wydarzenia
To będzie bardzo emocjonujący odcinek. Brian i Igor w półfinale.

To będzie bardzo emocjonujący odcinek. Brian i Igor w półfinale.

Brian Poniatowski i Igor Leonik dzięki sms-om telewidzów przeszli dzisiaj do półfinału tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Brian jest związany z zespołem Caro Dance a Igor to siedlczanin tańczący w formacji LUZ działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury.

– Igor wyrastasz na faworyta tego programu – powiedział tuż przed ogłoszeniem wyników przewodniczący jury Agustin Egurrola. Do Briana powiedział jedynie: Jesteś jednym z najbardziej utalentowanych ludzi jakich w życiu spotkałem. Dzisiaj wszyscy uczestnicy programu musieli zaprezentować 2 tańce w duecie i jeden obowiązkowy indywidualny, czyli tzw. „solówkę”.

Gratulujemy obu tancerzom.

bg

15 komentarzy

 1. Pan Czepialski dodano 10 lat temu

  Warto nadmienić, szanowna redakcjo, że o Brajanie jury od niemal samego początku, przy każdym odcinków "na żywo", mówiło "faworyt" wspólnie z Anną Matlewską – szesnastolatką z Goliny, a dzisiejsze kilkukrotne owacje na stojąco od Rusin-Piróg-Egurolla oraz już drugi w historii płacz Kazadi tylko tę regułę potwierdzają. To nie takie "jedynie" – myślę, że 90% wszystkich tancerzy poprzednich tancerzy marzyła o takim podziwie i szacunku do pracy ze strony trójki jury. Poza tym, tak do konkretyzacji news-a – jeśli piszemy, że Luz działa przy Miejskim Ośrodku Kultury to rzetelnie byłoby napisać, że Caro Dance działa przy Centrum Kultury i Sztuki. Puentując jednak to "czepialstwo" (ale jak mniemam uzasadnione) ogromne gratulacje dla naszych tancerzy! Dwójka tancerzy związanych z Siedlcami w czwórce najlepszych to ogromny sukces i świetna promocja miasta jako miasta młodych ludzi z pasją.

 2. Brajan dodano 10 lat temu

  o Siedlcach tyko gdy o głosy prosił.
  Promuje swoje miasto, a nie Siedlce.
  Warto poczytać na podlasie24 jakie miasto promuje.

 3. Brajan dodano 10 lat temu

  co nie zmienia faktu, że jest genialnym tancerzem i myślę, że nawet w przypadku innego faworyta, trzeba to widzieć i cenić… brawo!

 4. mordka dodano 10 lat temu

  I jeden i drugi jest doskonały. Tylko proszę pamiętać, że każdy powinien dbać o promocję swojego miasta. Ja jestem z Siedlec i zdecydowanie głosuję na "swojaka". Igor górą. Poza tym Brian (niech się rodzice wstydzą za takie imię) tańczy wiele lat więcej a Igor nawiązuje bardzo wyrównaną walkę. To dobitnie świadczy o talencie i umiejętnościach Igora.

 5. ??? dodano 10 lat temu

  post powyżej na pewno Igorowi nie pomoże

 6. hahh dodano 10 lat temu

  prawdziwy "czepialski":0 Pewnie związany z Centrum…

 7. FAN dodano 10 lat temu

  Igor życzę Ci wygrania programu

 8. olaboga! dodano 10 lat temu

  Caro Dance działa przy CKiS :0 Teraz dobrze panie Czepialski?

 9. henio dodano 10 lat temu

  Akurat głos "Czepialskiego" jest głosem rozsądku. Można kibicować jednemu albo drugiemu, ale jeśli dziennikarz pisze o dwójce to wypadałoby napisać rzetelnie. Zastanawia mnie fakt: dlaczego osoba "hahh" i "olaboga", która nota bene jest jedną osobą – podkreśla w/w komentarz. Wszak najważniejszy jest występ tancerzy i klasa jaką ukazali, porozmawiajmy o technice, o opiniach jury, o sposobie w jaki komisja tego programu doceniła talent naszych tancerzy. Wszelka dyskusja niemerytoryczna i próba negacji umiejętności bądź jakiegoś obrażania wpłynie tylko negatywnie na agresora, a przy tym na tancerza, którego on w ten sposób promuje. Rozwagi.

 10. i bardzo źle... dodano 10 lat temu

  Nie powinno działć przy CKiS, albo Orzełowski nie powinien byc Dyrektorem. A tak mamy UKŁAD RODZINNO biznesowy. Nieczytelne to i NAJGORZEJ Z MOŻLIWYCH kojarzące się. Swój promuje swojego za nasze.

 11. co?? :D dodano 10 lat temu

  A kto jest dyrektorem MOKU? Woszczyński? A LUZ? Woszczyńska – mąż – żona, jeszcze bliższe koneksje. Też uważasz, że nie powinni? Czy nie jesteś obiektywny? Jeśli robią dobre rzeczy, a jedni i drudzy robią bardzo dobre to nie powinno się zawiści siać na forach. Kibicujmy młodym i cieszmy się, że im się w życiu coś udaje.

 12. i bardzo źle... dodano 10 lat temu

  W MOK tez jest chory układ. Dyrektor + żona. To możlwe tylko w Siedlcach. Nie mam nic do profesjonalnych tancerzy obu formacji. Natomiast układy rodzinne w obu instytucjach ….TO CHORE.

 13. hahh dodano 10 lat temu

  heniu, kiedy to właśnie pan czepialski sie przyczepił do redakcji spin o byle co a nie ja…Chociaż wydaje mi się że "pan czepialski" i "henio" to ta sama osoba:0

 14. Forca Siedlce dodano 10 lat temu

  Brajan Poniatowski jest jak Robert Lewandowski. Brajana Kochają Siedlce i cała Polska a Lewandowskiego(obcego Polaka) kochają całe Niemcy a Dortmund w szczególności. Tak kocha i rozumie cywilizowana Europa. Siedlce są w Euoropie i Europa w Siedlcach. Nie ma znaczenia skąd jesteśmy. Ważne gdzie spełniamy swoje marzenia. A Brajan od 10 lat w Siedlcach je tu spełnia.
  Nie odbieram nikomu prawa wyboru, ale dla malkontentów mam porpozycję innego kraju oddalonego nie całe 110 km od Siedlec.

 15. Ree dodano 10 lat temu

  Dlaczego nikt nie napisze tutaj o Frycku? Przecież Frycek jest Siedlczaninem, Absolwentem Siedleckiej Królówki.. Ahh te nasze media 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?