SPIN

Brian i Igor w półfinale 7. edycji „You Can Dance”!

Beata Głozak środa, 23 maja 2012, 23:08 Siedlce, Wydarzenia
To będzie bardzo emocjonujący odcinek. Brian i Igor w półfinale.

To będzie bardzo emocjonujący odcinek. Brian i Igor w półfinale.

Brian Poniatowski i Igor Leonik dzięki sms-om telewidzów przeszli dzisiaj do półfinału tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Brian jest związany z zespołem Caro Dance a Igor to siedlczanin tańczący w formacji LUZ działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury.

– Igor wyrastasz na faworyta tego programu – powiedział tuż przed ogłoszeniem wyników przewodniczący jury Agustin Egurrola. Do Briana powiedział jedynie: Jesteś jednym z najbardziej utalentowanych ludzi jakich w życiu spotkałem. Dzisiaj wszyscy uczestnicy programu musieli zaprezentować 2 tańce w duecie i jeden obowiązkowy indywidualny, czyli tzw. „solówkę”.

Gratulujemy obu tancerzom.

bg

15 komentarzy

 1. Pan Czepialski dodano 9 lat temu

  Warto nadmienić, szanowna redakcjo, że o Brajanie jury od niemal samego początku, przy każdym odcinków "na żywo", mówiło "faworyt" wspólnie z Anną Matlewską – szesnastolatką z Goliny, a dzisiejsze kilkukrotne owacje na stojąco od Rusin-Piróg-Egurolla oraz już drugi w historii płacz Kazadi tylko tę regułę potwierdzają. To nie takie "jedynie" – myślę, że 90% wszystkich tancerzy poprzednich tancerzy marzyła o takim podziwie i szacunku do pracy ze strony trójki jury. Poza tym, tak do konkretyzacji news-a – jeśli piszemy, że Luz działa przy Miejskim Ośrodku Kultury to rzetelnie byłoby napisać, że Caro Dance działa przy Centrum Kultury i Sztuki. Puentując jednak to "czepialstwo" (ale jak mniemam uzasadnione) ogromne gratulacje dla naszych tancerzy! Dwójka tancerzy związanych z Siedlcami w czwórce najlepszych to ogromny sukces i świetna promocja miasta jako miasta młodych ludzi z pasją.

 2. Brajan dodano 9 lat temu

  o Siedlcach tyko gdy o głosy prosił.
  Promuje swoje miasto, a nie Siedlce.
  Warto poczytać na podlasie24 jakie miasto promuje.

 3. Brajan dodano 9 lat temu

  co nie zmienia faktu, że jest genialnym tancerzem i myślę, że nawet w przypadku innego faworyta, trzeba to widzieć i cenić… brawo!

 4. mordka dodano 9 lat temu

  I jeden i drugi jest doskonały. Tylko proszę pamiętać, że każdy powinien dbać o promocję swojego miasta. Ja jestem z Siedlec i zdecydowanie głosuję na "swojaka". Igor górą. Poza tym Brian (niech się rodzice wstydzą za takie imię) tańczy wiele lat więcej a Igor nawiązuje bardzo wyrównaną walkę. To dobitnie świadczy o talencie i umiejętnościach Igora.

 5. ??? dodano 9 lat temu

  post powyżej na pewno Igorowi nie pomoże

 6. hahh dodano 9 lat temu

  prawdziwy "czepialski":0 Pewnie związany z Centrum…

 7. FAN dodano 9 lat temu

  Igor życzę Ci wygrania programu

 8. olaboga! dodano 9 lat temu

  Caro Dance działa przy CKiS :0 Teraz dobrze panie Czepialski?

 9. henio dodano 9 lat temu

  Akurat głos "Czepialskiego" jest głosem rozsądku. Można kibicować jednemu albo drugiemu, ale jeśli dziennikarz pisze o dwójce to wypadałoby napisać rzetelnie. Zastanawia mnie fakt: dlaczego osoba "hahh" i "olaboga", która nota bene jest jedną osobą – podkreśla w/w komentarz. Wszak najważniejszy jest występ tancerzy i klasa jaką ukazali, porozmawiajmy o technice, o opiniach jury, o sposobie w jaki komisja tego programu doceniła talent naszych tancerzy. Wszelka dyskusja niemerytoryczna i próba negacji umiejętności bądź jakiegoś obrażania wpłynie tylko negatywnie na agresora, a przy tym na tancerza, którego on w ten sposób promuje. Rozwagi.

 10. i bardzo źle... dodano 9 lat temu

  Nie powinno działć przy CKiS, albo Orzełowski nie powinien byc Dyrektorem. A tak mamy UKŁAD RODZINNO biznesowy. Nieczytelne to i NAJGORZEJ Z MOŻLIWYCH kojarzące się. Swój promuje swojego za nasze.

 11. co?? :D dodano 9 lat temu

  A kto jest dyrektorem MOKU? Woszczyński? A LUZ? Woszczyńska – mąż – żona, jeszcze bliższe koneksje. Też uważasz, że nie powinni? Czy nie jesteś obiektywny? Jeśli robią dobre rzeczy, a jedni i drudzy robią bardzo dobre to nie powinno się zawiści siać na forach. Kibicujmy młodym i cieszmy się, że im się w życiu coś udaje.

 12. i bardzo źle... dodano 9 lat temu

  W MOK tez jest chory układ. Dyrektor + żona. To możlwe tylko w Siedlcach. Nie mam nic do profesjonalnych tancerzy obu formacji. Natomiast układy rodzinne w obu instytucjach ….TO CHORE.

 13. hahh dodano 9 lat temu

  heniu, kiedy to właśnie pan czepialski sie przyczepił do redakcji spin o byle co a nie ja…Chociaż wydaje mi się że "pan czepialski" i "henio" to ta sama osoba:0

 14. Forca Siedlce dodano 9 lat temu

  Brajan Poniatowski jest jak Robert Lewandowski. Brajana Kochają Siedlce i cała Polska a Lewandowskiego(obcego Polaka) kochają całe Niemcy a Dortmund w szczególności. Tak kocha i rozumie cywilizowana Europa. Siedlce są w Euoropie i Europa w Siedlcach. Nie ma znaczenia skąd jesteśmy. Ważne gdzie spełniamy swoje marzenia. A Brajan od 10 lat w Siedlcach je tu spełnia.
  Nie odbieram nikomu prawa wyboru, ale dla malkontentów mam porpozycję innego kraju oddalonego nie całe 110 km od Siedlec.

 15. Ree dodano 9 lat temu

  Dlaczego nikt nie napisze tutaj o Frycku? Przecież Frycek jest Siedlczaninem, Absolwentem Siedleckiej Królówki.. Ahh te nasze media 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?