SPIN

„Impresje Taneczne” Formacji MP DANCE

Aneta Borkowska czwartek, 24 maja 2012, 09:17 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłośników tańca 30 maja o godz. 18. do Sali „Podlasie”  na koncert w wykonaniu tancerzy Formacji Tanecznej MP DANCE zatytułowany „Impresje Taneczne”. Podczas widowiska  można będzie obejrzeć najlepsze układy taneczne w wyk. formacji, mini formacji, duetów i popisy solowe.

Wśród choreografii będą układy nagrodzone na przeglądach odbywających się w ostatnim miesiącu. Zaprezentowane zostaną także najnowsze choreografie opierające się na tańcu nowoczesnym i stylizowanym, w których stosowane są rozmaite taneczne techniki rozpoczynając od podstaw klasyki, poprzez jazz, broadway, musical dance, po hip-hop i funky. Nie zabraknie też najmłodszych tancerzy zespołu – przedszkolaków, które podbiły serca widzów podczas ostatniego koncertu.

Instruktor formacji Agnieszka Lipińska tworzy ciekawe i oryginalne choreografie z wykorzystaniem barwnych kostiumów oraz rekwizytów.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz Budynku „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63. 

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?