SPIN

Sesja miejska na żywo: Nie będzie dyskusji o płatnym parkowaniu

Aneta Borkowska piątek, 25 maja 2012, 10:20 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas dzisiejszej sesji miejskiej radni wycofali się z głosowania nad projektem uchwały ws. płatnego parkowania. Za zdjęciem projektu z harmonogramu sesji głosowali wszyscy obecni na sali radni- 21. Prezydent Siedlec Wojciech Kudelski powiedział, że projekt uchwały należy jeszcze przedyskutować. poparł to przewodniczący klubu radnych PO Mariusz Dobijański.  

3 komentarze

  1. I bardzo dobrze dodano 9 lat temu

    Proszę aby pan preydent i radni pamiętali o tym,że w czasie konsultacji społecznych mieszkańcy wyrażnie wypowiedzieli sie przeciwko strefie.Mimo prób blokowania wyrażania opinii wynik był jednoznaczny.Dość mamy rozdawnictwa przywilejów niektórym na koszt ogółu.

  2. jim dodano 9 lat temu

    to po (…) te konsultacje i ich wynik, skoro rada dalej w to brnie? czy tak duży sprzeciw mieszkańców jest mało czytelny???

  3. Sesja dla zabicia czasu! dodano 9 lat temu

    Skoro mieszkańcy Siedlec już się wypowiedzieli to po co ta Sesja. Chyba chcą dać komuś zarobić. Szkoda to jest i tyle. Samo już dyskutowanie. Wszędzie tylko płać.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?