SPIN

Niemal wszyscy za Agencją Rozwoju Miasta

Aneta Borkowska piątek, 25 maja 2012, 11:49 Aktualnie, Wydarzenia

Mimo ujemnego bilansu finansowego za miniony rok i straty wynoszącej niemal 3 mln złotych radni przyjęli sprawozdanie z działalności Agencji Rozwoju Miasta Siedlce głosami 19 radnych. Mariusz Dobijański, przewodniczący klubu radnych PO mimo że przyznał iż będzie głosował za przyjęciem sprawozdania to podkreślił, że działalność spółki budzi w nim pewne wątpliwości. Chodzi głównie o wysoką stratę na koniec roku. Dobijański życzyłby sobie mimo wszystko większych wpływów od zewnętrznych instytucji.

19 komentarzy

 1. nikt z radnych nie pomyślał??????? dodano 10 lat temu

  ..że dzięki działalności Agencji -2 lata mamy w plecy z inwestycją. Miasto też zapłaci ładnych pare milionów więcej za dokończenie budowy. To pewne.Ale nikt o tym nie myśli. A stratę kto pokryje????? 3 mln. dodatkowych pieniążków?????? RAJCOWIE – myślcie racjonalnie i w interesie siedlczan.

 2. hmmmm... dodano 10 lat temu

  Dobijański …Garbaczewski..i znowu nieładnie..tyle krzyczeliście na sesjach tyle pretensji do ARMu a teraz potulnie ogonki pod siebie:) ? nieładnie oj nieładnie…co innego mówicie co innego robicie… to choroba czy charakter? 🙂

 3. łodzianin dodano 10 lat temu

  hehe ale was pawłowski załatwił:):)

 4. hahaha dodano 10 lat temu

  Dopóki ta niby-koalicja trwa, wiadomo z góry jakie będą wyniki głosowań. Można sobie krzyczeć ile się chce, ale przecież gdyby był jakiś głos sprzeciwu, nie byłoby już prezesa Filipka, Paluszkiewicza albo kogoś tam jeszcze w spółkach miejskich. Proste.

 5. ciekawe????? dodano 10 lat temu

  Arogancki i butny Pawłowski wymanewrował Radę. Radni uznali iż wszystko OK. Ale wszystkim Pawłowski nie wciśnie ciemnoty. Jego zaniechania doprowadziły do tego ….że park wodny będzie za 2-3 lata i będzie kosztował parę baniek więcej. Ale on będzie się trzymał przy pomocy PIS u władzy. Bo gdzie zarobi rocznie prawie 200 tys.

 6. wacek dodano 10 lat temu

  Koalicja niby "zgoda i rozwój" będzie trwać, bo platforma ma za dużo stołków do stracenia. No może kilka miesięcy przed wyborami usłyszymy "niezadowolenie" platformy.

 7. odo ciekawe dodano 10 lat temu

  Pawłowski wymanewrował Radę? to chyba nie tak…raczej Radni PO wymanewrowali wszystkich.PiS bronił Pawłowskiego co zrozumiałe ale PO atakowało zaciekle ARM i nagle przemiana.Pamiętajcie-NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY-może niedługo ją poznamy…

 8. zainteresowany dodano 10 lat temu

  Panie radny Dobijański!
  Niech Pan nie powiela słynnego już powiedzenia, "jestem za, a nawet przeciw". To już było przerabiane. Albo ma się zdanie, albo nie należy zabierać głosu i nie udawać, że się z czymś nie zgadzam, ale ……….. .

 9. RADNI dodano 10 lat temu

  Jeśli radni w następnych wyborach będą używali argumentu,że są z opozycji,że będą kontrolowali to co robi prezydent,że tak źle się dzieje w mieście i oni to poprawią i będą lepiej zarządzać to chyba sama pójdę na takie spotkanie wyborcze i głośno sie zaśmieję takiemu jednemu czy drugiemu w twarz.Bo skoro przez 4 lata nie było żadnej opozycji w ewidentnie żle zarządzanym mieście to niestety w następnych wyborach nikt na taką opozycję co to dla niej stołki ważniejsze nie zagłosuje.Szkoda,że panowie radni w noc powyborczą kiedy to tworzyła się koalicja zamknęli sobie drogę do zwycięstwa w kolejnych wyborach ,niestety nikt im już nie uwierzy,a do urn pójdą tylko zwolennicy naszego prezydenta.Szkoda panowie i panie z PO,STS,czy SLD,że okazaliście się tacy malutcy

 10. ciekawski dodano 10 lat temu

  Bo najważniejsze są stołki kochani.
  Mamy do czynienia z silnie powiązaną stołkami nową administracją.
  W dobie kryzysu mało kto z nich zechce podzielić los przeciętnego siedlczanina dlatego jak kukiełki mają przyczepione sznurki za ,które chlebodawcy co raz to pociągną i posłusznych wynagrodzą.
  Pozdrawiam zdrowo myślących.

 11. Radni PO dodano 10 lat temu

  Wasze głosowanie to DNO moralne.

 12. siedlczanin dodano 10 lat temu

  obrzydzenie mnie bierze jak widzę taki wynik głosowania radnych,to jest działanie na szkodę miasta i jego mieszkańców.Czyżby miejsce po Sitniku dla PO??To obrzydliwe jak bardzo można kierować się własnym interesem a nie dobrem miasta.A pis się cieszy i będzie odcinał z tego kupony

 13. Do siedlczanina dodano 10 lat temu

  Bardzo rozsądny tok myślenia, jestem tego samego zdania i nawet domyślam się kto o to miejsce rozpaczliwie zabiega.Pomyśl chwilę a odpowiedź nasuwa się sama…oczywiście obrzydliwa odpowiedź.Podpowiem – ktoś kto najgłośniej krzyczy…

 14. ??? dodano 10 lat temu

  ten, którego z kina wywali?

 15. cena koalicji dodano 10 lat temu

  takie głosowania ZA WSZYSTKIM to niestety cena głupiego trwania Platformy w koalicji, która nic nie daje partii oprócz tych kilku stołków dla prezesów Paluszkiewicza, Niedziółki i pozostałych. I jeśli ta koalicja będzie trwać, nic się w tym temacie nie zmieni. Rok temu było dokładnie tak samo. PIS górą!

 16. do siedlczanina dodano 10 lat temu

  Interesy miasta już dawno zeszły na dalszy plan w całej radzie – i PIS tak samo i STS, tak jak PO, dla obrony stanowisk zrobi jeszcze nie jedno głupie posunięcie. A my płacimy za to.

 17. bialczanin dodano 10 lat temu

  Fajny macie stadion:)Przyjedziemy i skosztujemy:)Kibic Podlasia:)

 18. Włodek dodano 10 lat temu

  Jest taka partia w naszym mieście, która może wszystko sprzedać. Im głośniej krzyczą (niby krytykują), tym bardziej dla kolegów potrzebują kolejnego etatu. Jedni sprzedają, drudzy kupują. Ciekawe, kto teraz z tej partii znajdzie ciepłe "gniazdko" w ARM. Kto jeszcze z nich nie zdążył się urządzić na dobrym "stolcu"?

 19. Wyborcy wam tego nie zapomną dodano 10 lat temu

  Wyborcy wam tego nie zapomną! dobijański i reszta wy………bez cienia honoru!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?