SPIN

Niemal wszyscy za Agencją Rozwoju Miasta

Aneta Borkowska piątek, 25 maja 2012, 11:49 Aktualnie, Wydarzenia

Mimo ujemnego bilansu finansowego za miniony rok i straty wynoszącej niemal 3 mln złotych radni przyjęli sprawozdanie z działalności Agencji Rozwoju Miasta Siedlce głosami 19 radnych. Mariusz Dobijański, przewodniczący klubu radnych PO mimo że przyznał iż będzie głosował za przyjęciem sprawozdania to podkreślił, że działalność spółki budzi w nim pewne wątpliwości. Chodzi głównie o wysoką stratę na koniec roku. Dobijański życzyłby sobie mimo wszystko większych wpływów od zewnętrznych instytucji.

19 komentarzy

 1. nikt z radnych nie pomyślał??????? dodano 9 lat temu

  ..że dzięki działalności Agencji -2 lata mamy w plecy z inwestycją. Miasto też zapłaci ładnych pare milionów więcej za dokończenie budowy. To pewne.Ale nikt o tym nie myśli. A stratę kto pokryje????? 3 mln. dodatkowych pieniążków?????? RAJCOWIE – myślcie racjonalnie i w interesie siedlczan.

 2. hmmmm... dodano 9 lat temu

  Dobijański …Garbaczewski..i znowu nieładnie..tyle krzyczeliście na sesjach tyle pretensji do ARMu a teraz potulnie ogonki pod siebie:) ? nieładnie oj nieładnie…co innego mówicie co innego robicie… to choroba czy charakter? 🙂

 3. łodzianin dodano 9 lat temu

  hehe ale was pawłowski załatwił:):)

 4. hahaha dodano 9 lat temu

  Dopóki ta niby-koalicja trwa, wiadomo z góry jakie będą wyniki głosowań. Można sobie krzyczeć ile się chce, ale przecież gdyby był jakiś głos sprzeciwu, nie byłoby już prezesa Filipka, Paluszkiewicza albo kogoś tam jeszcze w spółkach miejskich. Proste.

 5. ciekawe????? dodano 9 lat temu

  Arogancki i butny Pawłowski wymanewrował Radę. Radni uznali iż wszystko OK. Ale wszystkim Pawłowski nie wciśnie ciemnoty. Jego zaniechania doprowadziły do tego ….że park wodny będzie za 2-3 lata i będzie kosztował parę baniek więcej. Ale on będzie się trzymał przy pomocy PIS u władzy. Bo gdzie zarobi rocznie prawie 200 tys.

 6. wacek dodano 9 lat temu

  Koalicja niby "zgoda i rozwój" będzie trwać, bo platforma ma za dużo stołków do stracenia. No może kilka miesięcy przed wyborami usłyszymy "niezadowolenie" platformy.

 7. odo ciekawe dodano 9 lat temu

  Pawłowski wymanewrował Radę? to chyba nie tak…raczej Radni PO wymanewrowali wszystkich.PiS bronił Pawłowskiego co zrozumiałe ale PO atakowało zaciekle ARM i nagle przemiana.Pamiętajcie-NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY-może niedługo ją poznamy…

 8. zainteresowany dodano 9 lat temu

  Panie radny Dobijański!
  Niech Pan nie powiela słynnego już powiedzenia, "jestem za, a nawet przeciw". To już było przerabiane. Albo ma się zdanie, albo nie należy zabierać głosu i nie udawać, że się z czymś nie zgadzam, ale ……….. .

 9. RADNI dodano 9 lat temu

  Jeśli radni w następnych wyborach będą używali argumentu,że są z opozycji,że będą kontrolowali to co robi prezydent,że tak źle się dzieje w mieście i oni to poprawią i będą lepiej zarządzać to chyba sama pójdę na takie spotkanie wyborcze i głośno sie zaśmieję takiemu jednemu czy drugiemu w twarz.Bo skoro przez 4 lata nie było żadnej opozycji w ewidentnie żle zarządzanym mieście to niestety w następnych wyborach nikt na taką opozycję co to dla niej stołki ważniejsze nie zagłosuje.Szkoda,że panowie radni w noc powyborczą kiedy to tworzyła się koalicja zamknęli sobie drogę do zwycięstwa w kolejnych wyborach ,niestety nikt im już nie uwierzy,a do urn pójdą tylko zwolennicy naszego prezydenta.Szkoda panowie i panie z PO,STS,czy SLD,że okazaliście się tacy malutcy

 10. ciekawski dodano 9 lat temu

  Bo najważniejsze są stołki kochani.
  Mamy do czynienia z silnie powiązaną stołkami nową administracją.
  W dobie kryzysu mało kto z nich zechce podzielić los przeciętnego siedlczanina dlatego jak kukiełki mają przyczepione sznurki za ,które chlebodawcy co raz to pociągną i posłusznych wynagrodzą.
  Pozdrawiam zdrowo myślących.

 11. Radni PO dodano 9 lat temu

  Wasze głosowanie to DNO moralne.

 12. siedlczanin dodano 9 lat temu

  obrzydzenie mnie bierze jak widzę taki wynik głosowania radnych,to jest działanie na szkodę miasta i jego mieszkańców.Czyżby miejsce po Sitniku dla PO??To obrzydliwe jak bardzo można kierować się własnym interesem a nie dobrem miasta.A pis się cieszy i będzie odcinał z tego kupony

 13. Do siedlczanina dodano 9 lat temu

  Bardzo rozsądny tok myślenia, jestem tego samego zdania i nawet domyślam się kto o to miejsce rozpaczliwie zabiega.Pomyśl chwilę a odpowiedź nasuwa się sama…oczywiście obrzydliwa odpowiedź.Podpowiem – ktoś kto najgłośniej krzyczy…

 14. ??? dodano 9 lat temu

  ten, którego z kina wywali?

 15. cena koalicji dodano 9 lat temu

  takie głosowania ZA WSZYSTKIM to niestety cena głupiego trwania Platformy w koalicji, która nic nie daje partii oprócz tych kilku stołków dla prezesów Paluszkiewicza, Niedziółki i pozostałych. I jeśli ta koalicja będzie trwać, nic się w tym temacie nie zmieni. Rok temu było dokładnie tak samo. PIS górą!

 16. do siedlczanina dodano 9 lat temu

  Interesy miasta już dawno zeszły na dalszy plan w całej radzie – i PIS tak samo i STS, tak jak PO, dla obrony stanowisk zrobi jeszcze nie jedno głupie posunięcie. A my płacimy za to.

 17. bialczanin dodano 9 lat temu

  Fajny macie stadion:)Przyjedziemy i skosztujemy:)Kibic Podlasia:)

 18. Włodek dodano 9 lat temu

  Jest taka partia w naszym mieście, która może wszystko sprzedać. Im głośniej krzyczą (niby krytykują), tym bardziej dla kolegów potrzebują kolejnego etatu. Jedni sprzedają, drudzy kupują. Ciekawe, kto teraz z tej partii znajdzie ciepłe "gniazdko" w ARM. Kto jeszcze z nich nie zdążył się urządzić na dobrym "stolcu"?

 19. Wyborcy wam tego nie zapomną dodano 9 lat temu

  Wyborcy wam tego nie zapomną! dobijański i reszta wy………bez cienia honoru!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?