SPIN

Igor odpadł. Brian w finale ”You Can Dance”

Beata Głozak środa, 30 maja 2012, 23:10 Aktualnie, Wydarzenia

Decyzją telewidzów w finale 7. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” zobaczymy Briana Poniatowskiego. Tancerz siedleckiego Caro Dance, pochodzący z Międzyrzeca Podlaskiego w dzisiejszej walce półfinałowej pokonał siedlczanina Igora Leonika. Obu tancerzom gratulujemy.

bg

6 komentarzy

 1. piękny pojedynek dodano 10 lat temu

  szkoda, że tylko w YCD można zobaczyć razem na jednej scenie tancerzy LUZU i CARO… i nawet dobrze im razem szło 😉

 2. ??????????????? dodano 10 lat temu

  To był pojedynek Siedlce – LUZ kontra Międzyrzec Podlaski – Warszawa, a NIE CARO……

 3. opole dodano 10 lat temu

  Wsiowe myślenie: jak ktoś nie rodowity siedlczanin to "żegnamy". Tacy sprawiedliwi? To zajmijcie się "naszymi" POlitykierami. Wtedy się okaże w 70% to sami przyjezdni ważniacy. Lecimy dalej, uderzamy w sport? Ile naszej Pogoni to rodowici siedlczanie? Pff… rozliczamy dalej? Nie. Cieszmy się z sukcesu. Obaj pokazali się wspaniale, obaj pozdrawiali Siedlce. "Fama" poszła w Polskę i to najważniejsze. A to, że jeden ma szansę (i to dużą) na wygranie tego programu powinno być powodem do radości, a nie jakiejś pseudo zawiści.

 4. Pogon dodano 9 lat temu

  dobrze piszesz opole a po drugie i tak Brajan jest lepszy, i tak caro jak dla mnie najlepsze w Siedlcach

 5. ona dodano 9 lat temu

  brian (ta część komentarza nie została zaakceptowana przez administratora, gdyż została uznana za obraźliwą), pewnie dlatego tak zachwalal go pirog:) jak dla mnie lepszy i z wieksza przyszloscia jest Igor.

 6. obserwatorka dodano 9 lat temu

  Ależ żałosna jest ta "ona ", taka prowincjonalna słoma z butów wychodzi.
  Briana taniec zachwalał najbardziej Marek Equrola, który ma największą Szkołę Tańca w Polsce i widział tysiące talentów. O swojej przyszłości zdecydują sami tancerze,ich praca nad sobą .A i Igor i Brian są utalentowani ale poprostu Brian jest dużo lepszy technicznie i dojrzalszy na scenie.. Inna Szkoła Tańca . Ale o iinnych stronach niż taniec ci młodzi ludzie też zdecydują sami. I żadne pobożne życzenia tego nie zmienią.Bo Igor jest bardzo podobny do Briana, bardziej niż wielu myśli. A tylko jest młodszy i mniej odważny , Jeszcze mniej otwarty . Jeszcze… Jeszcze Igor wszystkich na pewno zaskoczy.Ale teraz jest czas Briana a nawet Igor na swoim FANPAGE prosił o głosy na Braiana. Więc dorośli niech się nie ośmieszają tymi wpisami,bo one nic nie zmienią a tylko zagęszczają niepotrzebnie atmosfere wokół Igora.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?